KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser46527

va agitati aiurea ..ati vazut ca sate de la green si de la nwo nu luati ba din contra mai si pierdeti ..si ce ati zis? hai sa inobilam conturile mai mici de 20k :)) hai sa facem organizat pe interne ...asta e arma secreta a voastra?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
atata bai sa fie

maram ii ok ? cam uita sa retraga trupele si ma streseaza cand vad deff din green, ma cred astia spen ... cred ca de la numele satului shaorma ori zacusca si a uitat de trupe :(



iulian mafeotu vezi daca iti da staeke baietu ala sa cresti si tu olecuta
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif
tu esti real? Pierdeti 50 sate intr-o zi, vorbiti de bagat la interne juma de trib si iesi pe extern cu de astea?
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif
 

DeletedUser46527

:)))))))))) tu din 38 de sate 29 sunt de la interne despre ce vorbim?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
i-ai furat ochelarii la sorinel ? :)) sunt dusmanii mei personali, i-am colorat cu rosu inainte sa ajunga nobilii + ca am facut un trib special unde ii bag inainte la care le-am declarat razboi sa se puna la statistici :X
 

DeletedUser30525

Sorine hai sa lasam omul sa isi puna lucrurile in ordine
Noi ne vedem de treaba noastra
Ursule ia odata toate conturile care le ai de luat inclusiv de la noi si sa terminam cu scuzele
Ba ca erau thor da scria 4glory, ba ca is interne ba ca statisticile nu conteaza (aici iti dau dreptate doar pana la un punct) ba mai nu stiu eu ce
:D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
da nu ma scuz cu nimic, pot sa pierd si lumea ca nu vin cu scuze, dar nici cu arogante ieftine cand pe harta are reslizari 0 pe linie, la final vedem cine castiga si aia e, de erau macar aia care joaca sa vorbeasca dar crescatorii de barbare sa vorbeasca de razboaie ii aiurea si la final cand vezi ca se lauda ca au lumi castigate pe spatele altora ^^ pana aici erau mari fani iar acum se dau spartani, vedem cand suntem bara la bara pe harta si ne luam sate unu la altu, statisticile slea pe niste no name luati sa fie acolo nu ma intereseaza, cu toate sutele alea de sate pierdute acolo tot pe 3 vad verzisorii, astept si eu organizat pe mine sa vad cate sate se pierd, pana acum toate incercarile au fost degeaba din ambele parti ;)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ursule ai intrat la hibernat...spor tuturor, cel mai bun sa castige.

Btw, sper sa-l prinzi pe ala de dadea printuri, sa nu mai ma acuzi pe mine degeaba.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Pai nu vezi ca a renuntat la trib? :D
De 24h conteaza numa ce a facut si ce face el, nu conteaza de nimeni altcineva din trib
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif


Pai "boss", nimeni nu ar fi iesit sa iti dea peste nas daca nu veneai tu cu arogante de genul "va umilesc din toate pozitiile" si acum esti la -250 sate. Acum 2 zile a facut show NWO cu voi in defensiva, iar ieri ati mers spre -50 sate pierdute. Cred ca ar trebui sa iti pui niste intrebari inainte sa iti mai dai mari impresii de conducator pe extern, urmeaza sa ne chemi la "1v1 pe 50kpp pe speed" cum zicea un mare brailean cand pierdea sate.
 

DeletedUser41053

Doamne, atati frustrati ca voi nu am mai intalnit. Degeaba veniti aici sa va plangeti, tot n00bi ati ramas. Mah, braileanule, nu inteleg de ce tot dai cu 53. Ai castigat si tu o lume vs green si de atunci ti-ai luat-o pe toate lumile. Nu mai zic nimic de GENTLE ca nici nu mai exista. E istorie.

Si tu ursule degeaba te agiti aici ca un sprite. La inceput de lume v-am propus alianta. Te-ai umflat in pene si ne-ai refuzat. Acum in barlog cu tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

Doamne, atati frustrati ca voi nu am mai intalnit. Degeaba veniti aici sa va plangeti, tot n00bi ati ramas. Mah, braileanule, nu inteleg de ce tot dai cu 53. Ai castigat si tu o lume vs green si de atunci ti-ai luat-o pe toate lumile. Nu mai zic nimic de GENTLE ca nici nu mai exista. E istorie.

Si tu ursule degeaba te agiti aici ca un sprite. La inceput de lume v-am propus alianta. Te-ai umflat in pene si ne-ai refuzat. Acum in barlog cu tine.

Cristi nu incurca lumile
:D
Ei au propus alianta pe lumea asta la inceput
:D
Si au mai venit odata dupa ce au rupt cu nwo
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cristi nu incurca lumile
:D
Ei au propus alianta pe lumea asta la inceput
:D
Si au mai venit odata dupa ce au rupt cu nwo
Eu am venit pt alianta, nu glory care practic nu a fost de acord de la început, doar dacă își impun ei “condițiile” Cu dorința de a câștiga lumea cap coada corect, fără manevre. Nu știu dacă doar ursu dar conducerea Per total a ales alta metoda. După care am ales sa nu mai joc, eu și încă 2-3 jucatori. Eu a doua oară n am venit, sper ca e vorba despre altcineva “ a doua oară”.
 
Scor reacție
0
Sa ma lamureasca si pe mine cineva..unii zic ca suntem suparati c-am ramas pe din afara, unii ca am refuzat alianta cu green.. Vorbiti si voi acolo pe conferintele voastre cate sunt 3 4 si spuneti ne sa stim si noi
 

DeletedUser47169

:eek::eek::eek::eek:

Cred ca e prima lume cand cad lanturile inrobirii, puse de maram si zeuss, de pe verzisori. Nu i-am mai vazut asa activi pe extern :p.
Probabil simt ca au si ei o lume pe care ar putea sa o termine fara a schimba alifiile pentru ungere si delicatete.


Sunteti amuzanti verzisorilor, mai ales ca sunteti asa toti pentru unul si unul pentru toti. Desigur pana la final cand va arunca de pe punte. Poate reusesc sa va faca programatorii din trib, ca si asa aveti destui, un script de castigarea lumii in formula completa.

Tema pentru acasa:

Daca green castiga o lume, cati jucatorii green o castiga?
Indiciu: prea putini.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48147

:eek::eek::eek::eek:

Cred ca e prima lume cand cad lanturile inrobirii, puse de maram si zeuss, de pe verzisori. Nu i-am mai vazut asa activi pe extern :p.
Probabil simt ca au si ei o lume pe care ar putea sa o termine fara a schimba alifiile pentru ungere si delicatete.


Sunteti amuzanti verzisorilor, mai ales ca sunteti asa toti pentru unul si unul pentru toti. Desigur pana la final cand va arunca de pe punte. Poate reusesc sa va faca programatorii din trib, ca si asa aveti destui, un script de castigarea lumii in formula completa.

Tema pentru acasa:

Daca green castiga o lume, cati jucatorii green o castiga?
Indiciu: prea putini.

 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sunteti amuzanti verzisorilor, mai ales ca sunteti asa toti pentru unul si unul pentru toti. Desigur pana la final cand va arunca de pe punte. Poate reusesc sa va faca programatorii din trib, ca si asa aveti destui, un script de castigarea lumii in formula completa.

Tema pentru acasa:

Daca green castiga o lume, cati jucatorii green o castiga?
Indiciu: prea putini.
Domnule Haos, nu stiu despre un script de castigarea lumii, dar mai degraba m-as gandi la unul pentru demascarea nimicurilor ce posteaza pe aici, care au prins pe vreo lume 101 sate cu 2 milioane de inamici invinsi si o ard aroganti pe burta goala.

Iti place sau nu, actuali sau fosti membrii Green au scris istorie pe triburile, castigand sau pierzand. Cred ca tu ai scris doar trasnai pe forum.
 
Sus