Mnk.s Countdown...

  • Autor subiect DeletedUser48502
  • Data de început

DeletedUser48627

Care ai dat circulara asta motivațională?
Purple Queen dec 15, 18:35
Buna seara,

Acest mesaj este adresat tuturor jucatorilor dp lumea 73 care nu fac parte din tribul [ally]MnK.s[/ally]

Suntem intr-un moment de cotitura pe aceasta lume, odata cu ruperea aliantei dintre MnK.s si SN.
Aveti sansa sa ii scoateti pe Maniaci / [ally]MnK.s[/ally] dp harta.
Trebuie sa va treziti si sa actionati, acum.
Mai ales conducatorii triburilor [ally]United[/ally] / [ally]Shock[/ally] / [ally]Roma[/ally] si [ally]SN[/ally]

Concret:
Aliati-va, si concentrati-va doar pe maniaci:
In maxim 2 zile trebuie ca toata harta sa rezerve si sa atace maniacii din toate colturile:
[ally]Roma[/ally] din Nord
[ally]United[/ally] din Vest
[ally]Shock[/ally] din Sud
[ally]Sageata[/ally] din Interior
Fixati o zi si o ora la care sa ajunga toate atacurile: Marti la ora 8:00
Incepeti cu cei mai rasatiti din Mnk.S: [player]Cotzanul[/player] / [player]samY.[/player] / [player]StauDePazaHc[/player]
CONDUCATORII TRIBURILOR MENTIONATE TREBUIE SA SE TREZEASCA SI SA ACTIONEZE.
Este penibil sa stati mainile in san fara sa organizati asa ceva!
Doar din cauza nepasarii, a ignorantei si a somnului vostru adanc maniacii prospera.
Radeti dp pe harta acest trib tip PSD, condus in stil PSD si care actioneaza in stil PSD.



Tineti minte:
-maniacii nu conduc pe niciun continent / toate continentele sunt dominate de alte triburi, adica de voi.
-doar uniti puteti reusi
-doar cu un atac organizat din partea tuturor puteti izbandi, si asta cat mai rpd!!!



Tribul [ally]ShocK[/ally]
Pana acum nu ati socat pe nimeni. Ati socat doar poate cu usurinta cu care au avansat maniacii din Nord.
Sunteti tribul dp locul 2, cu jucatori valorosi dar cu toate aste nu se vede niciun rezultat.
[player]Captain Jack[/player] fa cinste numelui de capitan si condu tribul spre maniaci, nu doar spre margine.

Tribul [ally]United[/ally]
Sunteti uniti doar in spate pe la margini.
In rest au intrat maniacii-n voi ca-n unt.
Aveti un continent intreg degeaba... Rupeti Estul, rupeti maniacii.

Tribul [ally]Roma[/ally]
Mai rar un trib de margine dezvoltat si conturat asa frumos.
Compact, cu destul de multi jucatori si sate.
Organizati-va si atacati. Sa nu stati la primire, asa sunteti sortiti esecului.

Tribul [ally]SN[/ally]
Saracii de voi, aveti parte de un conducator care abia stie sa scrie: [player]**VaRaVa**[/player] - Veorica dp 73
Dar cu toate astea trebuie sa va gasiti puterea, in voi, in colegi si in alti conducatori (noroc ca mai aveti 2-3 competenti).

Triburile [ally]WIND[/ally], [ally]DREAM[/ally], [ally]WOC[/ally], [ally]RS[/ally] puneti si voi osul.

O seara buna si pe ei! Acum, pana nu e prea tarziu.
Queen
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Cineva care habar nu are ce se intampla pe harta. Purple queen daca ai sti sa verifici clasamentul ODD ai fi surprins cine domina. Triburile mentionate de tine au atacat si inca ataca, problema e ca nu foarte eficient.
 

DeletedUser41586

A fugit puiu cu ața baieți.. Lumea 61 vă urmărește..Aviz amatorilor din United :)
Mișcă, mișcă.
 

DeletedUser41586

Dintre noi doi, tu ești cel care are o frică de maniaci..Mă rog..așa se pare.
Lasă gargara pe extern noob-ule, nu ai niciun pic de respect față de un trib care vă dă cu harta-n cap si vă face zile negre..
Eu nu joc mă, el inteligentule ce ești. Dacă tu crezi că stau în fața monitorului luni de zile să bat niște neauziți ca tine, te inșeli amarnic. Inițial intrasem doar să mai farmez și eu ca să nu uit cum se face, după 2 ani de pauză. Dar când am văzut United-ul lângă mine pe hartă am zis că de ce să nu stau o lună să le stric ploile...Și ghici ce? :)

PS: @Lethal Touch ștergi postarea să-mi arăți că ești isteț?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

De unde ai dedus tu ca nu am respect față de ei ma cap de nuca ?
Am sters postarea ca nu are rost sa mi bat capu cu nulități ca tine, latră in continuarea.
 
Sus