Best player all time .RO

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
a nominalizat-o la misto iti dai seama :))))
mai , dar daca e asa, ia spuneti jucatori de sex feminin....care credeti ca sunt sau au fost cei mai buni ? :D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
nu stiu femeile a juca triburile :))

totusi ca sa nu dau dovada de misoginism era o tipa in trupa clasic, stiu ca o chema clarina, am uitat nick-ul ei, am jucat si cooplayeri, de ea pot sa zic ca m-a impresionat prin tacticism si meticulozitate
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
acum m-ai facut curios, daca zici ca ai avut ocazia sa joci cu el in trib, totusi ai nominalizat-o pe magda, consideri ca e mai buna decat th3 one?


eram ironic .... catalin nush daca ii cel mai bun, nu stiu sa zic un jucator care sa fie nr 1... toti au ceva aparte, dar am jucat contra si alaturi de multi jucatori buni pe vremuri si in prezent, atata ca pe vremuri nu existau jucarele care exista acum si nu stiu daca este posibil sa faci un top la asa ceva, dar daca ii sa fac un top fara sa zic care ii pe 1-2-3-4-5-6 ar fi sa pun pe th9one, sorin1212, zammolxe, mazare, d4licious, grandmaster ...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
e ca in fotbal , e greu sa zici ca messi e nr.1 atat timp cat nu are cupa mondiala, acum topicul este deschis pentru discutii si pareri, este evident ca nu o sa se puna lumea de comun acord in unnanimitate cine e cel mai bun
 

piterake

member
Scor reacție
0
parerea mea ca unu dintre jucatorii buni pe .ro cu care am jucat pe lumea 13 a fost wandda...ca si conducator,atacator,deffensiv! din toate punctele de vedere eu zic ca ii printre cei mai buni,nu stiu daca mai joaca acum,da in perioada aia era printre cei mai buni!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Bine ca stii tu "a juca"...

uite o femeie care stie sa joace :))
daca stau sa imi scotocesc memoria, gasesc o gramada de fete care le aveau cu joaca destul de bine . un jucator bun nu cred ca este definit doar de faptul ca stie sa faca split uri la milisec, autosplit sau alte lucruri de genul. astea le poate invata oricine. principala caracteristica, am spus-o si o voi spune intotdeauna, e timpul pe care il acorzi jocului. daca stai destul de mult online, stii cat de cat cum sa te dezvolti in start in functie de zona in care esti, poti ajunge in top. apoi intervin fineturile, echipa pe care o ai, stilul de joc, si mai multe aspecte.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
uite o femeie care stie sa joace :))
daca stau sa imi scotocesc memoria, gasesc o gramada de fete care le aveau cu joaca destul de bine . un jucator bun nu cred ca este definit doar de faptul ca stie sa faca split uri la milisec, autosplit sau alte lucruri de genul. astea le poate invata oricine. principala caracteristica, am spus-o si o voi spune intotdeauna, e timpul pe care il acorzi jocului. daca stai destul de mult online, stii cat de cat cum sa te dezvolti in start in functie de zona in care esti, poti ajunge in top. apoi intervin fineturile, echipa pe care o ai, stilul de joc, si mai multe aspecte.
Gabi acum banii fac diferenta, exceptand acest lucru avem de aface cu un joc de strategie.
Spliturile sunt bune la inceput de joc, cand ataci cu 2-300 de sate nu o sa stea nimeni sa iti fac splituri cand are 4-500 reale si 1000 de fake-uri.

Personal decat sa fac split prefer tactica sa scad adeziunea si sa ii prind trupele, mai ales daca fac asta la secunda.
cred ca interesanta senzatia sa fava raportul ca a innobilat satul si pe harta sa vada ca de fapt nu il are
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Gabi acum banii fac diferenta, exceptand acest lucru avem de aface cu un joc de strategie.
Spliturile sunt bune la inceput de joc, cand ataci cu 2-300 de sate nu o sa stea nimeni sa iti fac splituri cand are 4-500 reale si 1000 de fake-uri.

Personal decat sa fac split prefer tactica sa scad adeziunea si sa ii prind trupele, mai ales daca fac asta la secunda.
cred ca interesanta senzatia sa fava raportul ca a innobilat satul si pe harta sa vada ca de fapt nu il are

pai noi vorbim aici de jucatori de triburile nu de mastercard si visa.

mai, am jucat si eu cu rakanishu pe la italieni acum multi ani, si pot spune ca nu se misca rau bosorogul :))))
pe .ro din ce stiu eu nu a mai jucat de pe L7
 

DeletedUser29124

DrDieHard din punctul meu de vedere desi nu am fost colegi pe nicio lume , trofeele vorbesc de la sine ...
59F9EAFB-1391-4665-830C-589E483F54F5.png
 
Sus