KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
bre dute canta la alta masa cu porcariile tale :)))) esti vai de zilele tale... donu vietii umilit si facut cum vreau eu, cand vreau eu si de cate ori vreau eu, iar datorita tie acum ai adus si la green o mica doza de caterinca :))))
pai ce faci mai ursule, ale tale sunt de bune, ca vai cum e green-ul, ale lui ciccio sunt porcarii, ca tu nu faci de-astea? :)))))) Incredibil esti ma :))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
bre... chestiile astea trebuie sa le zica cineva din exterior, culmea ca tot voi ziceti despre green ca au cuvant etc etc si niciodata nu vine cineva din afara sa spuna treburile astea, chiar asa penibili ati ajuns ? "daca nu ne aplauda nimeni, o facem noi singuri ce naiba...."
Astept 1 singur jucator sau trib care sa spuna contrariul. Si da, au fost conducatori de triburi care sa spuna asta. Ca nu spameaza pe fiecare lume ca unii care sunt obsedati, mi se pare absolut firesc.
Daca s-ar putea sa nu mai pomenim de lumi anterioare si sa ne limitam la lumea asta ar fi perfect.

Spor la joc!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
pai ce faci mai ursule, ale tale sunt de bune, ca vai cum e green-ul, ale lui ciccio sunt porcarii, ca tu nu faci de-astea? :)))))) Incredibil esti ma :))))



ale mele sunt pe joc, reale nu pe unde poti modifica un nume din 2 clickuri si faci mesaju :))) una este sa iti bati joc de el ca in cazul de mai sus si alta este sa vezi tu mesaje de la mine unde sa vand contu sau ce zice el :))) gg green sunteti pe val
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Astept 1 singur jucator sau trib care sa spuna contrariul. Si da, au fost conducatori de triburi care sa spuna asta. Ca nu spameaza pe fiecare lume ca unii care sunt obsedati, mi se pare absolut firesc.
Daca s-ar putea sa nu mai pomenim de lumi anterioare si sa ne limitam la lumea asta ar fi perfect.

Spor la joc!
Asta nu se aplica si inainte pe lumile anterioare cand behaia tot gree-ul despre gentle ? :D ntz ntz rusinica.
 

Carl Cox

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Bă ești nebun a revenit nea tache pe cont fantomă:)) și-a mărit și dioptriile de pe 53 încoace:)))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ma te vinzi pe 2k sau nu? mai sus ziceai ca s fake



uitate de cand ii discutia si ce ai editat acolo slabule la discutie din iulie 2019 ai trecut NWO :)))) dar ai uitat ca daca esti scos de la block apare discutia oricum si special ti am dat continuarea sa vezi cat de jalnici sunteti

oare maram si sorin08 stiu ca faceti afaceri de genu ? hmmm
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Nu te supara dar nu te cunosc. Nu prea inteleg ce cautati aici la dezbateri istorice care nu au treaba cu lumile pe care jucati..daca va bateati pe alta lume si apareati aici sa spuneti: mai tii minte pe lumea x , intelegeam..dar asa ? Bagati va pe skype si lasati scandalu u de nu jucati..e ca la fotbal cand eram mai mici: bara nu vorbeste

Esti noul purtator de cuvant green? Cine esti? Ni se rupe de parerea ta. E un forum public si vorbeste cine vrea despre ce vrea. Se baga multi prosti in seama in ultima vreme p-aici.

Eu unul tin cu green pe lumea asta, forza green.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1

101954400-a-cartoon-prince-looking-sad-.jpg






asta este green ;) plin de conturi suport :))
 
Ultima editare:

DeletedUser49178

Ma mircica , lasa minciunile... am vrut sa arat lumii ca valoarea ta ca om este = cu 2000 euras :)))))))) Spor , ne vedem pe harta :))

Astept bombardamentele :))))))))))))))))))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
de aia ai editat acolo ? :))) te faci de cacao zi de zi si odata cu tinte tot greenu :))) dar este ok, oferi imaginea care trebuie ...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Am dat la Simax mesaj si a fost de acord sa le cedeze ..o sa vina si randul tau ..mai asteapta putin si o sa iti dau si tie mesaj


Agresor:Ursu*e*Dulce
Origine:xxx (505|525) K55
Număr:0068850100348300931010
Pierderi:​
0068850100348300931010
Steag:+8% putere de atac
Bonusuri:Luptător cu toporul: +41% putere de atac
Cavalerie uşoară: +41% putere de atac
Arcaş călăreţ: +31% putere de atac
Luptător cu toporul: +15% putere de apărare și atac
Catapultă: +30% daune clădiri
Berbec: +30% daune clădiri
Berbec: +30% negare maximă Zid
Paladinul tău Atac Nobil 2 a murit.

Apărător:iulian mafia
Ţel(direcţie):{042} Gambit (504|508) K55
Niciunul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.
Steag:+16% putere de apărare
benefit_flag.png
Bonusuri:Luptător cu spada: +15% putere de apărare și atac
Lăncier: +22% putere de apărare
Luptător cu spada: +22% putere de apărare
Arcaş: +32% putere de apărare
Cavalerie grea: +20% putere de apărare și atac
+20% putere de apărare vizavi de asalt

Distrugere prin berbeci:Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 0

unit_knight.png
Atac Nobil 2
green_plus.png
1,202,930 XP



Agresor:iulian mafia
Origine:{019} Rollo (502|507) K55
Număr:003000001766002693102
Pierderi:​
003000001766002693102
Bonusuri:Luptător cu spada: +15% putere de apărare și atac
Cavalerie grea: +20% putere de apărare și atac

Apărător:Ursu*e*Dulce
Ţel(direcţie):{042} Gambit (504|508) K55




chiar asa greu ii sa aperi 4 sate atacate din 100 + ? data viitoare cand vrei sa te dai mafiot pe aici verifica daca ai minim 60-70 k pe sate, cum a vea cicio acuma unde am dat fake pe el .... mereu pune botu, in fine .. astia sunteti voi :D











multumesc maram + restu suportilor ...


download (1).jpg





MELTSCHOH

player_points.png
MELTSCHOH
map_toggle.png

Puncte236.693
Loc:106
Inamici învinşi:5.299.866 (24.)
Trib:???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



sa nu uiti de el si awp la statistica daca tot ati cumparat conturile ;) pe awp oricum il tinteti de 1 saptamana fara trib ca nah .. eddd la fel... am observat ca cel mai bine face misto de voi propria conducere :) )
 
Ultima editare:

DeletedUser49178

Vanzatorii cauta cumparatori, in niciun caz cumparatorii pe vanzatori. :)) stati calmi, doar mircica e de vanzare in glory :)) cu ale la pachet
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Mergi ursule de aici cu editurile tale, tu nu vezi ca esti cel mai penibil de pe forumul asta?

Cred ca trib mai slab ca glory n-am vazut niciodata, cum mah sa iei 10 sate pe organizat cu 70% din atacul de pe harta?
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif

Eu zic sa mergi la un psiholog ca deja iti lasam traume grave.

Altceva in afara de vorbit prostii, editat mesaje si rapoarte habar n-ai, pe harta sunteti jalnici. Ati luat si voi un amarat de sat dupa 20 de full-uri si cu ala de lauzi si tu
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif

Ai mai facut si organizatul langa tine ca o printesa, sa iei tu sate ca vezi doamne mare jucator esti. PENIIIIBIL!
Du-te mah si te culca, ti-ai bagat singur sprijin inainte de atacuri azinoapte si vorbesti pe aici.

Deja le-am dat fum ca aparatori la NWO si pompy zicea ca doar pe ei ati dat lunile trecut
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif


Sa recapitualam:

1579678660696.png


Deci Glory erau batuti de vreo luna, tu te pui pres la ei, le preiei numele, iti face Ursu organizatul, Ursu care cu propriul trib pierdea 100 de sate si lua fix 0, iar acum va dati mari jucatori.

Trebuia sa numiti tribul 4Noobs, va reprezenta perfect.
 
Sus