Discutii libere L73

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Felicitări celor din Mnks pentru mutarile pe care le-au facut. :))) Era logic datorita satelor din margine fara niciun scop luate de WIND in primă fază , bravo WOC pentru naivitatea de care ați dat dovadă. :))) Ca tot vorbeam mai sus despre selectia naturală. Mă asteptam totusi din partea lui Tesla sa plece mai devreme, în rest, da, bine lucrat.

Era dupa parerea mea cam singura mutare care puteau sa o faca sa mai incetinesca putin avansul WOC in fata celor din rs.
Asta e, nu este nici prima lume nici ultima in care vei gasi jucatori care schimba tabara(bineinteles nu putem folosi cuvantul tradare, caci sunt sigur ca din punctul lor de vedere si al celor din MNKS nu se poate vorbi de asa ceva)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pai ce, ieri a fost tradare cand au iesit cei din RS? Credeam ca a fost un schimb de comun acord :eek:
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Era dupa parerea mea cam singura mutare care puteau sa o faca sa mai incetinesca putin avansul WOC in fata celor din rs.
Asta e, nu este nici prima lume nici ultima in care vei gasi jucatori care schimba tabara(bineinteles nu putem folosi cuvantul tradare, caci sunt sigur ca din punctul lor de vedere si al celor din MNKS nu se poate vorbi de asa ceva)
Ai dreptate. Daca o patea Mnks se numea backstab, nu tradare :)) (vezi cazurile SN si HT)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Prietene vorbesc de faptul ca el a primit sprijin din woc.

Eu personal am avut sprijin la el.

In fine dupa cum spuneam nu este primul nici ultimul, eram doar curios sa vad punctul de vedere al mnks
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
United, mai bagati ceva interne la Tesla USA. Poate il faceti sa tradeze si din partea cealalta.
Nimic nu este imposibil cu caracterul ala de 1 leu si 10 bani :))
 

DeletedUser48038

United, mai bagati ceva interne la Tesla USA. Poate il faceti sa tradeze si din partea cealalta.
Nimic nu este imposibil cu caracterul ala de 1 leu si 10 bani :))
Mai are el 2 3 conturi in United . Nu-i plange de mila
 
Sus