Discutii libere L73

DeletedUser48627

E bine sa recrutați jucători? Va place? Keep going, WoC-istilor :)
 

Atașamente

  • Screenshot_20200204_212419_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200204_212419_com.android.chrome.jpg
    1.017,8 KB · Vizualizări: 200

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Eu am zis ca se face schimb de manevre. Scot woc 2-3 conturi pac și mnk 2-3. Dar nimeni nu a crezut :eek:
Pai poate se invata, oricum deja e lejer, daca la fiecare recrutare facuta de ei da si mnk 5 invitatii la nimereala cel putin 2 accepta :eek:
 

DeletedUser49269

Simplu. Pentru ca lumea alege tribul castigator, pentru o realizare care nu conteaza efectiv la nimic.
Oricum, nu conteaza acest lucru, e alegerea lor, nu-i judeca nimeni...prea mult :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49055

Salutare. Eu nu sunt jucator de triburile,in sensul ca prefer sa imi rezolv alte probleme,dar chiar si asa simt nevoia sa ma exprim.

A citit cineva "Arta razboiului " ,de Sun Tzu? Acolo veti gasi ca cel mai bun comandant cauta sa castige razboiul fara ca macar sa scoata sabia din teaca. Ce spuneti despre asta?

Stiti ce se mai gaseste in cartea aia? "Cuceresti un inamic care a fost deja invins" sau chiar si "daca poti,cucereste o cetate intacta,fara sa o incendiezi".

Toate merg pe principiul ca ,daca poti castiga fara sa lupti efectiv,atunci fa asa. Nu fac parte din conducerea mnks ,dar ceea ce fac ei se numeste strategie si o fac bine

Spor :)
 

DeletedUser49235

Salutare. Eu nu sunt jucator de triburile,in sensul ca prefer sa imi rezolv alte probleme,dar chiar si asa simt nevoia sa ma exprim.

A citit cineva "Arta razboiului " ,de Sun Tzu? Acolo veti gasi ca cel mai bun comandant cauta sa castige razboiul fara ca macar sa scoata sabia din teaca. Ce spuneti despre asta?

Stiti ce se mai gaseste in cartea aia? "Cuceresti un inamic care a fost deja invins" sau chiar si "daca poti,cucereste o cetate intacta,fara sa o incendiezi".

Toate merg pe principiul ca ,daca poti castiga fara sa lupti efectiv,atunci fa asa. Nu fac parte din conducerea mnks ,dar ceea ce fac ei se numeste strategie si o fac bine

Spor :)

Uite că se poate și câte o postare buna din când în când :p
+
 

osândă

member
Scor reacție
1
Salutare. Eu nu sunt jucator de triburile,in sensul ca prefer sa imi rezolv alte probleme,dar chiar si asa simt nevoia sa ma exprim.

A citit cineva "Arta razboiului " ,de Sun Tzu? Acolo veti gasi ca cel mai bun comandant cauta sa castige razboiul fara ca macar sa scoata sabia din teaca. Ce spuneti despre asta?

Stiti ce se mai gaseste in cartea aia? "Cuceresti un inamic care a fost deja invins" sau chiar si "daca poti,cucereste o cetate intacta,fara sa o incendiezi".

Toate merg pe principiul ca ,daca poti castiga fara sa lupti efectiv,atunci fa asa. Nu fac parte din conducerea mnks ,dar ceea ce fac ei se numeste strategie si o fac bine

Spor :)
+1
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Dupa cum spunea omul este aerian cu jocul, pacat sa va vad ca va gudurati atat de mult dupa raspunsul unui noob :)

ce sa ii faci asta e firea umana, cand este pupata in..ii vine sa se pise
 

DeletedUser49235

Din cate observ tu ești pe aici doar că lansator de artificii ... Nu îți văd rostul pe aici cum nu îți văd rostul nici pe harta :)
 

DeletedUser48627

Mai citeste postul lui cu atentie, inainte sa imi arunci mie acuze :)

Mi-ai lasat impresia ca esti un tip cerebral :)

Cat despre ceilalti doi nu va bag in seama ca insemnati consum de energie inutil :))


L-am citit și înțeleg unde te referi dar, de data asta, omul și-a exprimat părerea recunoscând ca nu este un pasionat al jocului și care, probabil, aloca un timp destul de limitat pentru el. Referințele făcute la Sun Tzu sunt adevărate și se aplica de mii de ani. Înțelegi ce vrei dar e părerea lui proprie, personala și nu merita nimeni sa fie făcut într-un fel(negativ, desigur) pentru ca și-a exprimat opinia. Altfel am ajunge la vechea poveste "critica literara și liceenii".
 
Sus