Best player all time .RO

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
am inteles ca alea exotice in caracal ti-au placut cel mai mult...alea de la olteanca cu ochelarii lui rambo :))))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ce? Olteanca era exotica ? Doar daca culegea praz in bikini . Hai mai sa-ti arat ce sexoasa e mica mea chinezoaica ! Si exotica ....hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Uite asta este exotic . Il stii ? Pe DJ Romyka din Agnita ? Roiesc femeile in juru la idiotul asta . Daca te uiti la un live al lui ,te caci pe el de ras :))))))
 

Atașamente

  • Screenshot_20191201-203555_Facebook.jpg
    Screenshot_20191201-203555_Facebook.jpg
    515 KB · Vizualizări: 203

DeletedUser4270

Eu, cine altu?:D:D:D

Lumi jucate l1, l47, l57, l59, l60, l61, l62, l65, l66, l69 si ultima l72

Sa vad care se poate lauda ca ma batut.


The Legend
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Nu ai terminat nici una deci ai fost batut peste tot de cei ce au castigat acele lumi
 

DeletedUser4270

Nu ai terminat nici una deci ai fost batut peste tot de cei ce au castigat acele lumi

Nu am terminat nici una pentru ca nu am vrut, nu ca nu as fi putut sau ca ma batut careva. Pe toate am fost in tribu castigator sau as fi putut intra.

O lume terminata nu te face jucator, da bine.. tu ai bibilica limitata. Am fost pe harta cu jucatori cu medalii grele la profil si lumi terminate si tot pamant de flori au fost.
 

DeletedUser9326

nu ii baga in seama aladine, sunt hateri baietii. Stim ca tu esti nambăr oan'.

#1 :cool::cool:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
E un fel de Gica Fulger, aladin asta...el e cel mai bun, doar DACA vrea, ca in rest, stim si noi ce joaca el, cand joaca...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pana la urma , s-a ajuns la un numitor comun aici? :D
eu personal l-as pune pe radu no 1. si aici excludem comparatiile cu alti jucatori care au mai multe trofee sau lumi inchise sau etc. si nu sunt nici subiectiv chiar daca imi e prieten al dracu negrotei, dar asta, avea capacitatea sa joace la nivel inalt, sa conduca , sa adune in jurul lui oameni capabili si sa ii coordoneze in asa fel incat sa obtina rezultate maxime. plus ca genera un fel de teama sau respect in randul adversarilor adica mai pe romaneste il stia lumea de frica si nu maraia nimeni la el :)) sa nu uitam cata caterinca si distractie am generat de-a lungul timpului cu el :)
 

stou

member
Scor reacție
0
Ba oricat de invidios as fi tre sa recunosc ca Haladinnn e cel mai bun fara doar si fara poate :mad: :mad:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu personal nu l-am remarcat pe aladin asta, chiar daca joaca de pe lumea 1 ... n-am auzit sa faca furori pe undeva sau alte chestii de genul :)
 

DeletedUser4270

nu ii baga in seama aladine, sunt hateri baietii. Stim ca tu esti nambăr oan'.

#1 :cool::cool:

da aladine...stou asta saracu' e invidios...

E un fel de Gica Fulger, aladin asta...el e cel mai bun, doar DACA vrea, ca in rest, stim si noi ce joaca el, cand joaca...

Ba oricat de invidios as fi tre sa recunosc ca Haladinnn e cel mai bun fara doar si fara poate :mad: :mad:


Apreciez ca vin la voi aceeste remarci chiar daca nu am fost prieteni si ne-am intepat dea lungu anilor.

Mult succes incontinuare!
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Nici Alexandra Macesanu si Luiza Melencu nu au fost cautate cum a fost tipa aia din poze ....hahaha
Favorizarea infractorului ! Care e premiul ? Un tricou ? Cel mai mare infractor al tuturor timpurilor ? Si pe spate sa treaca numarul. Numarul vacantelor ....hahaha
Sa nu vorbim despre Caracal , macar aici :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
pana la urma , s-a ajuns la un numitor comun aici? :D
eu personal l-as pune pe radu no 1. si aici excludem comparatiile cu alti jucatori care au mai multe trofee sau lumi inchise sau etc. si nu sunt nici subiectiv chiar daca imi e prieten al dracu negrotei, dar asta, avea capacitatea sa joace la nivel inalt, sa conduca , sa adune in jurul lui oameni capabili si sa ii coordoneze in asa fel incat sa obtina rezultate maxime. plus ca genera un fel de teama sau respect in randul adversarilor adica mai pe romaneste il stia lumea de frica si nu maraia nimeni la el :)) sa nu uitam cata caterinca si distractie am generat de-a lungul timpului cu el :)
Unu ca Radookoo apare la 10 generatii. Deci este imposibil sa se mai nasca vreunu in urmatoarele 9 generatii de acum incolo :)
 

profaMaria

member
Scor reacție
0
cel mai bun jucator este echipa, si poate cei care au fost castigat primele lumi din acest joc, unde pp nu aveau un mare rol, de aceea jucatorul de scoala veche este de apreciat, insa cu siguranta exista si din noua garda jucatori buni :)
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Hai sa reinviem topicul asta:)) Era un jucator pe vremuri, cand am inceput sa joc si eu, pe lumea 7 cred ca. Chivulet isi spunea. Ca orice alt player care se respecta, evident ca avea si prietena/sotia langa el, chivu s princess. Ambitia sa inteleg cum ma ataca ei pe mine cu cai grei si imi prindeau trupele cu back time uri m a facut sa ma apuc mai serios de joc. Din ce tin minte, au si castigat lumea.

Mai apoi pe l15 am ajuns intr o academie Black Sea (tribul castigator) si am ajuns la vreo 500k puncte cand nu mai faceam fata la a nota atacuri pe caietele si a calcula timpii sa bag nobilii la secunda (era lume cu nobila la 3 niveluri, asadar 3 nobili pe sat) si am dat de Noctis, care ma luase sub aripa lui si ma invatase substraturile jocului.

Nu s ei cei mai buni, dar cu siguranta si datorita lor mai joc si astazi.

Iar cand vine vorba de echipe, cea mai impresionanta pentru mine a fost REVO de pe 63, putin cat am jucat impotriva lor.
 
Sus