KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Scor reacție
0
uite ca ursu a fost depistat pozitiv si trimis in carantina :)

Preventie centorag , ne spalam pe maini , ne dezinfectam atat pe noi cat si obiectele pe care le utilizam zilnic :) Te poti spala si pe dinti :) Poate asa ne masuram si ne vedem lungul nasului de cuvinte , ca fapte , ioc :)

In rest multa sanatate va doresc , la toti :)
 
Scor reacție
0
Esti chiar ultima persoana de la care pot primi astfel de sfaturi ;)

Eu și grupuletul meu de jucători , implicit tribul împreună cu glory încă suntem pe harta și câștigăm lumea , spre deosebire de tine care nici nu cred că mai ești pe harta și înafara de câteva recuperări și splituri altceva n ai mișcat
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Si tu ce ai facut ? Ai stat capra pentru Ursu ? Tu ai fost ursoaica in ecuatia asta ?
Arata-mi sat luat de 4glory de pe contul meu sau cont aparat de mine in sitter. Daca sa pierd 0 sate + top agresor in razboi inseamna a sta capra, just wow :))) Sa nu mai zic sustinator sprijinindu-va pe voi :)))

Pe de alta parte, daca mai insinuezi ca vreun jucator green si in special un membru al conducerii a jignit vreodata in timp aliantei tribul NWO sau vreun conducator al acestui, te rog sa aduci dovezi, altfel termina in a manca ce nu trebuie pe-aici :)
 
Scor reacție
0
Pe de alta parte, daca mai insinuezi ca vreun jucator green si in special un membru al conducerii a jignit vreodata in timp aliantei tribul NWO sau vreun conducator al acestui, te rog sa aduci dovezi, altfel termina in a manca ce nu trebuie pe-aici

Nu am spus niciodata asta . Centorag , singurul motiv pentru care eu am acceptat sa discutam de alianta si sa facem alianta cand mi a scris Hulk a fost faptul ca glory recrutase zigul si urma sa acapareze 2 continente in timp ce NWO si Green se anihilau reciproc. In viziunea mea de joc , daca era fix cum as fi vrut , KILL , SITH , ZIG deveneau un singur trib si se luptau cu glory si noi , nwo , cu voi :) In ultima instanta am incercat sa l conving pe Matei sa faca fuziune cu KILL ul lui spartacus , dar nu s a putut :) Totul a fost pur diplomatic , alianta NWO - GREEN nu a fost facuta pe love :) A fost facuta ca trebuia , asa ca hai ca incetam cu ideile ca mare dragoste ce a fost pe noi si dintr o data Piratul a tradat :)

Desii chiar si asa , cea mai slaba zona de pe harta a fost zona KILLului , s a vazut asta , singurul in opinia mea care a tinut zona unde era ousmane a fost charlye , dar nici Messi daca joaca la Avantul Barsana nu castiga daca joaca contra Barcelonei.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu am spus niciodata asta . Centorag , singurul motiv pentru care eu am acceptat sa discutam de alianta si sa facem alianta cand mi a scris Hulk a fost faptul ca glory recrutase zigul si urma sa acapareze 2 continente in timp ce NWO si Green se anihilau reciproc. In viziunea mea de joc , daca era fix cum as fi vrut , KILL , SITH , ZIG deveneau un singur trib si se luptau cu glory si noi , nwo , cu voi :) In ultima instanta am incercat sa l conving pe Matei sa faca fuziune cu KILL ul lui spartacus , dar nu s a putut :) Totul a fost pur diplomatic , alianta NWO - GREEN nu a fost facuta pe love :) A fost facuta ca trebuia , asa ca hai ca incetam cu ideile ca mare dragoste ce a fost pe noi si dintr o data Piratul a tradat :)

Desii chiar si asa , cea mai slaba zona de pe harta a fost zona KILLului , s a vazut asta , singurul in opinia mea care a tinut zona unde era ousmane a fost charlye , dar nici Messi daca joaca la Avantul Barsana nu castiga daca joaca contra Barcelonei.
Evient ca alianta a fost facuta din interese pe harta, wtf :))) Dar e clar ca degeaba iti explic ca indiferent de ce a fost facuta alianta, modul cum ati terminat-o este de cea mai joasa speta ;)
 

Deleted User - 743716995

Nu imi este rusine , chiar pic de rusine nu am in mine , ia spune tu papagal mic ce esti ,.. cine crezi tu ca sunt ? Dar nu trisa .. Sa nu fugi la Cabral sa intrebi 100 de romani

alta vorba mai stii ? :)) esti cam plictisitor,eu cred ca esti zeus cu peruca=))
 
Sus