Discutii libere L73

NoManele

member
Scor reacție
0
Ce va dati zmei. Ăștia din manks. Voi nu cumpărați conturi. Pe drdiehard cat ati dat? Pe sundance12 cat ati dat? Ati castigat. Bravo. Dar nu mai vorbiti prosti cand voi sunteti in top cu ele
 

DeletedUser9326

Ce va dati zmei. Ăștia din manks. Voi nu cumpărați conturi. Pe drdiehard cat ati dat? Pe sundance12 cat ati dat? Ati castigat. Bravo. Dar nu mai vorbiti prosti cand voi sunteti in top cu ele

stai ma, cand faci asemenea acuzatii ar fi bine sa ai si dovezi.

asadar, ce am facut noi cu diehard si cu sundance? explica-te.
 

NoManele

member
Scor reacție
0
Sunt si dovezi dar nu îndeajuns încât să se ia ban. Au fost făcute și sesizări. Dar asta este. Nu cinstesc faptul că ati castigat. Dar nu mai vb prosti. Sundance a confirmat personal ca a primit bani pe cont. Drdiehard a lăsat.o in dungă nu a confirmat dar nici infirmat. Din ce am discutat cu ei. Ati cumparat conturi in jurul sumei de 3000 euro. S.au facut tichete dar nu a fost suficient. Nu uita ca unii au câștigat lumea cu shock au iesit la bere împreună. Dar asta a fost decizia lor. Încă o dată felicitări câștigătorilor. Dar fără arogante
 

DeletedUser9326

Sunt si dovezi dar nu îndeajuns încât să se ia ban. Au fost făcute și sesizări. Dar asta este. Nu cinstesc faptul că ati castigat. Dar nu mai vb prosti. Sundance a confirmat personal ca a primit bani pe cont. Drdiehard a lăsat.o in dungă nu a confirmat dar nici infirmat. Din ce am discutat cu ei. Ati cumparat conturi in jurul sumei de 3000 euro. S.au facut tichete dar nu a fost suficient. Nu uita ca unii au câștigat lumea cu shock au iesit la bere împreună. Dar asta a fost decizia lor. Încă o dată felicitări câștigătorilor. Dar fără arogante

ba esti nebun? 3k euro s-a dat pe contul drdiehard?
pai si cine a dat banii astia la drdiehard din moment ce eu am fost pe acel cont de prin 26-27 februarie ???
 

osândă

member
Scor reacție
1
goloie si a luat ban pe buna dreptate:D
tu oricum esti paleta la joc si la orice, doar vorbesti aiurea
 

osândă

member
Scor reacție
1
Acum o sa cumparam conturi pe spirt, masti si manusi, tu esti cu capu frate, auzi al el 3000 de coco=)))))))))
nu mai vorbi cu elite ca te infecteaza
 

NoManele

member
Scor reacție
0
Pe tot ce a intrat în mnk. Nu doar drdiehard. Osinda nu mai vb ca daca iti arat niste rapoarte de la voi iti dai cu pumnii in cap. Poate nu sunt eu la nivelul tau dar macar joc cinstit. Dar voi nu aveti putere de recunoaștere și nici decența. Tot ce postezi tu aici zici ca esti tatăl tuturor. Tu ai inventat oul.
 
Scor reacție
0
Pe tot ce a intrat în mnk. Nu doar drdiehard. Osinda nu mai vb ca daca iti arat niste rapoarte de la voi iti dai cu pumnii in cap. Poate nu sunt eu la nivelul tau dar macar joc cinstit. Dar voi nu aveti putere de recunoaștere și nici decența. Tot ce postezi tu aici zici ca esti tatăl tutort. Tu ai inventat oul.
Au zis baietii cand ne mai vezi pe harta sa joci la pp-uri ca iar se termina nasol.
 

NoManele

member
Scor reacție
0
si gaina tot eu, adu si dovezi, nu mai vorbi aiurea:D
Ce vrei sa ii strângem de gât și sa ii înregistrez. Au fost discuții amiabile. Nu l.am cautat in buzunare să văd bani. Oameni au zis ca li s.au oferit bani pt conturi. Am zis si mai sus. Fiecare castiga cum poate. Respect sunteti mai buni. Dar sa nu o facem cu aroganță ca nu e decent.
 

osândă

member
Scor reacție
1
si tu ii crezi ?
adica joci cu elite care va zice ca are 100 de firme si ca face sute de mii de coco, dar el saracu face manvevre pentru 250
stim ca suntem mai buni:D
 

DeletedUser9326

Ce vrei sa ii strângem de gât și sa ii înregistrez. Au fost discuții amiabile. Nu l.am cautat in buzunare să văd bani. Oameni au zis ca li s.au oferit bani pt conturi. Am zis si mai sus. Fiecare castiga cum poate. Respect sunteti mai buni. Dar sa nu o facem cu aroganță ca nu e decent.

ok, te rog sa prezinti niste dovezi in care respectivii enumerati mai sus spun ca li s-au oferit bani pt conturi.
 

NoManele

member
Scor reacție
0
Sincer. Cred ca ati facut lucrul asta. Dar atat timp cat nu poti dovedi este egal cu 0. Nu stiu care e treaba cu elite cate forme are sau nu are cui da bani sau nu. Eu stiu ce am facut si fac eu. Ce am facut eu a fost faptul că am dat mesaje de recrutare in rs. Da. Sunteti mai buni. Felicitări.
 

NoManele

member
Scor reacție
0
ok, te rog sa prezinti niste dovezi in care respectivii enumerati mai sus spun ca li s-au oferit bani pt conturi.
Au fost făcute sesizări. Nu mai e nevoie. E greu sa obții ceva concret. Si nu poti face legatura cu numele de pe joc. Nu poti obtine ceva concludent in care sa faci dovada ca s.au oferit bani. Decat jucători care au primit sau au dat bani. Si asta tot cu devezi
 

DeletedUser49602

din cate stiu si vorbesc si statisticile au fost 3 organizate pe united si au capitulat pe voi cei din sock si woc cate vreti sa primiti ? treceti de 4 ?
 
Sus