KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser46939

Totul a fost pur diplomatic , alianta NWO - GREEN nu a fost facuta pe love :) A fost facuta ca trebuia , asa ca hai ca incetam cu ideile ca mare dragoste ce a fost pe noi si dintr o data Piratul a tradat :)

Pai ba adormitule, una e sa rupi o alianta alta e sa SPRIJINI dusmanii pe timp de alianta si sa te dai fratele aliatilor in timpul asta. Aveai morcovu' cu tot cu iepure si vanator sa nu afle green. Ti-ai luat pozitia nativa la cererea ursului, te mai si lauzi ca ai castigat lumea desi esti plin pana in gat de maro.
Deja incepi sa si mananci la ce prostii scrii pe aici.

0 caracter ba, asta esti. Tu esti in categoria alora ce isi vand familia pentru o lume castigata. Ti-ai batut joc de proprii jucatori si ai luat glory sa castigi. O lume pe care oricum o castigai, dar ai vrut tu neaparat sa stai in genunchi.
Mai bine mergi in papusoi sa uite lumea ce ai facut, oricum nu mai castigati voi nimic de la lumea asta incolo.
 

DeletedUser47645

ce sa va fac daca ati dat drumu la manevre contra ursulet :)) acum plangeti pe aici de x y z dar voi ati facut la fel ce va spus dresorul asa ca ...

RIP GREEN :( cel mai slab trib de pe ro
 

Centorag

member
Scor reacție
0
ce sa va fac daca ati dat drumu la manevre contra ursulet :)) acum plangeti pe aici de x y z dar voi ati facut la fel ce va spus dresorul asa ca ...

RIP GREEN :( cel mai slab trib de pe ro
iar vorbesti la persoana a 3a ursule? :)))) Ce misto apari tu numai cand sunt celalalte conturi banate :)))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
NU LINGE UNDE SCUIPI SAU ATI UITAT CAND VA ANTRENATI SA VA BATETI CU NWO IN TIMP CE DUCEATI TRATATIVE CU GLORY
tu cred ca ai mancat cam mult din ce zice ursu :)))))) singurele "tratative" dintre green si 4Glory au fost duse la initiativa lui Dicsie (care era in glory la acea vreme) , iar termenii au fost in bataie de joc ( dupa cum si ursu a recunoscut, pentru ca nu-l interesa cu adevarat o alianta cu noi). Deci, despre ce vorbesti ?!

Iar organizatul pe voi a fost dat pentru ca voi deja va inchiseserati toate celalalte granite, era clar ca voiati sa intrati in razboi cu noi, doar am facut noi primul pas inaintea voastra :)

Oricum , noi am castigat , voi ati pierdut :) Ca in realitate , nimeni nu condamna SUA ca a dat bomba atomica peste japonezi , cum nu esti invatat nici ca Stalin a fost mai rau ca Hitler :) Partile castigatoare scriu istoria :) Asa ca hai luati va zborul bombardierilor , promit ca i scriu lui sorin08 pe fost confa NWO-GREEN daca mai intru pe vreo lume sa joc :)
doamne ce scuze patetice :)))))))))) esti alt nivel de personaj, macar unnamed a fost sincer, nu s-a ascuns dupa degete cand a facut ce-a facut :)))) Patetic pompy, patetic ;)
 
Scor reacție
0
Dar cine a zis ca ma scuz ??? Chiar nu am absolut nici un fel de remuscare ca am ales binele jucatorilor mei inaintea binelui vostru :) Pompy a jucat pentru NWO si va juca pentru NWO. Tot ceea ce imi reprosez este faptul ca am ales asa deoarece nu aveam de gand sa inchid lumea cu voi :) Nu pot inchide lumea cu cineva care isi ascutea armele de la inceput vs mine , si daca s a ivit ocazia sa vina Ursul sa propuna fuziunea , daca era dupa termenii descrisi de el , glory erau ca vitele la taiere , dar eu nu sunt asa si respect jucatorii din glory asa cum ii respect pe ai mei , am acceptat o fiind metoda usoara de castigare a lumii :) Efort minim si voi ne ati ajutat maxim cand ati aplicat tactica lasitatii , stergerea :)

Pe viitor ganditi diplomatic , chiar daca nu suportati un trib , voi sau echipele pe care le ati asimilat , incercati sa va abtineti din declaratii care sunt ofensatoare , nu se stie cand se intoarce roata :)

Si repet , bombardierii astia ca tine la cotet , va caut eu cand mai intru sa joc , PROMIT ! :*
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu pot inchide lumea cu cineva care isi ascutea armele de la inceput vs mine
Nu stiu ce ai fumat, dar as sta departe :)))) Tind sa cred ca uiti ca vorbim despre green, nu despre DZ :)

Si repet , bombardierii astia ca tine la cotet , va caut eu cand mai intru sa joc , PROMIT ! :*
Eu zic sa ai grija pe cine provoci, ca s-ar putea sa ti-o iei fix ca gentle ;) Pana atunci poate inveti si tu ce-i ala split :)
 

Deleted User - 743716995

nwo cum se poate asa ceva ? le-ati dat backstab celor mai corecti si drepti jucatori de pe comunitatea asta :))) offf
 
Scor reacție
0
Arata, ba 0 caracter, un mesaj in care Green voia sa se bata cu NWO! Tu nu vezi ca te contrazici ca prostu' la fiecare postare? Prima oara zici ca green negocia cu Glory cand Ursu a scris clar ca nu era nicio sansa de asa ceva, apoi zici ca green se pregatea de razboi cand TU ti-ai innobilat barbarele in granita si ai sprijinit dusmanii.

Tu nu intelegi ca nimanui nu ii pasa de lumea ta ci de faptul ca esti 0 caracter. Mare manevra de inteligent ce ai facut tu, din 3 triburi in care 2 era clar ca nu se aliaza, ai tradat pe cel cu care erai aliat, dupa ce l-ai tradat si pe celalalt. Tu nu vezi ce penibil esti.

De ce nu ai propus la green fuziune sa vezi ce se intampla si sa accelerezi lumea, daca tot asta voiai? Si daca nu acceptau aveai motiv sa rupi alianta. Sau iti era frica de faptul ca o sa accepte? Sun Tzu era mic copil pe langa tine si strategiile tale.

Pe tine nu te stiu , nu vorbesc cu tine :))) Vorbim cand intrii cu nick

Eu zic sa ai grija pe cine provoci, ca s-ar putea sa ti-o iei fix ca gentle ;) Pana atunci poate inveti si tu ce-i ala split


Am scris o de 2 ori :) Am promis de 2 ori ca va anunt daca mai intru pe vreo lume :)

Cu asta am incheiat orice discutie cu latraii ca voi :) Multa sanatate va doresc si mult succes in viata de zi cu zi , jocul e joc :)
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Iar spamati aici ma ciocoflenderilor?!?!
Din 'spectate mode' n.aveti voie sa comentati... asa ca vâju' d'aici :))))
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Nu.mi zi mie de astia ca.s satul de ei .. de pe 53 pana pe 72 numa pe forum au fost activi ..pe harta, zerouri! ... aaa.. si pe youtube cu filmuletele lor ... luati.va tiktoc bai baieti... aveti mai mult talent acolo
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Iar spamati aici ma ciocoflenderilor?!?!
Din 'spectate mode' n.aveti voie sa comentati... asa ca vâju' d'aici :))))
Nu mai folosi cuvinte pe care nu le intelegi ca ti se blocheaza si jumatatea aia de neuron , singura functionala de altfel ! Ai grija la vocabular, de unde atat de multa frustrare din partea unui om ce a "castigat o lume " ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu mai folosi cuvinte pe care nu le intelegi ca ti se blocheaza si jumatatea aia de neuron , singura functionala de altfel ! Ai grija la vocabular, de unde atat de multa frustrare din partea unui om ce a "castigat o lume " ?
Cel mai inutil de pe harta face gura mare ca "ne-a batut" :))) Nu-l mai baga in seama, ca se crede cineva si face si mai rau :)
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Cel mai inutil de pe harta face gura mare ca "ne-a batut" :))) Nu-l mai baga in seama, ca se crede cineva si face si mai rau :)

Tu iar vorbesti ...dar fapte 0 .. realizari 0 ... sau ar trebui sa te creada lumea pe cuvant?! Ahahahaha .. schimba genuncherele tinere ... s.au cam uzat :))))
 
Sus