KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu iar vorbesti ...dar fapte 0 .. realizari 0 ... sau ar trebui sa te creada lumea pe cuvant?! Ahahahaha .. schimba genuncherele tinere ... s.au cam uzat :))))
Repet , te dai mare cu realizarile altora, ca tu de altfel esti sub nivelul marii. Hai, jet oceanic
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Tu cine esti jagardea mica? Tot vreo unu fugarit de noi? Intinde.o d.aici ca si tu esti pe spectate mode ... stati pe forum toata ziua...si pe unde intrati doar cresteti sate pt altii ... haiiiii ....pedalati ca nu.i loc
Tarky, ce ai tinere? Te a luat din calus cand erai mic ?
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Ce sa zic ..aveti mult timp liber ..acum e carantina...voi pierdeti peste tot pe unde jucati ...sunteti doar de duzina ... dar na, macar aici sa vorbiti si sa nu pierdeti nimic ..ca pe joc ..vai mama voastra =))))
 

DeletedUser47645



cum se motiveaza centoragu (pe extern, ca pe harta nu a fost niciodata asa spartan)
 

Centorag

member
Scor reacție
0


cum se motiveaza centoragu (pe extern, ca pe harta nu a fost niciodata asa spartan)
de-aia n-ai avut curaj niciun spionaj sa dai pe mine toata lumea, de noob ce sunt :)))) De ce nu-l lasi pe simax sa comenteze, ca el mi-a fost vecin pe granita cam toata lumea, sa vedem, el ce opinie are, cat de spartan am fost eu :)
 

DeletedUser47645

scuze si iar scuze ;)) normal ca erai pe stergere cand stiati ca sunteti pe duca si acum gata nu se pune ca ati pierdut sate pentru ca era contu in stergere :( nu stiu cine ii patetic :)) oricum cel mai slab trib, locu 1-2 cat erati dupa 2 organizate sa intrati in stergere chiar ii penibil, la cate conturi ati cumparat cu fratele vostru ciucio tot nu ati facut nimic, ba mai mult la final ati ajuns sa va faceti in toate felurile :))) si radeati la inceput ca pe la glory se injurau 2-3 oameni dar la voi a fost bahaos
 
Scor reacție
0
Dar cine a zis ca ma scuz ??? Chiar nu am absolut nici un fel de remuscare ca am ales binele jucatorilor mei inaintea binelui vostru :) Pompy a jucat pentru NWO si va juca pentru NWO. Tot ceea ce imi reprosez este faptul ca am ales asa deoarece nu aveam de gand sa inchid lumea cu voi :) Nu pot inchide lumea cu cineva care isi ascutea armele de la inceput vs mine , si daca s a ivit ocazia sa vina Ursul sa propuna fuziunea , daca era dupa termenii descrisi de el , glory erau ca vitele la taiere , dar eu nu sunt asa si respect jucatorii din glory asa cum ii respect pe ai mei , am acceptat o fiind metoda usoara de castigare a lumii :) Efort minim si voi ne ati ajutat maxim cand ati aplicat tactica lasitatii , stergerea :)

Pe viitor ganditi diplomatic , chiar daca nu suportati un trib , voi sau echipele pe care le ati asimilat , incercati sa va abtineti din declaratii care sunt ofensatoare , nu se stie cand se intoarce roata :)

Si repet , bombardierii astia ca tine la cotet , va caut eu cand mai intru sa joc , PROMIT ! :*
Bai panaramo ,tu ar trebuie sa te inchizi in casa,esti de o penibilitare rara ,pe langa asta mai iesi si pe forum sa te dai mare :)))))) 0 barat ce esti,cine e de felicitat aici e ursache ma nu tu ,el a rezistat atata timp vs 2 triburi ,el e adevaratul castigator al lumii ,el si echipa lui
 

DeletedUser47645

ursu a intrat pentru green si lumea era pierduta daca nu facea fuziunea dar a fost nevoie de treaba asta pentru a indeplini obiectivul :)) teoretic nici nu trebuia sa joace, era cont deff la inceput si trebuia sa cedeze satul dar cativa din green se bateau cu pumnii in piept pe conferintele lor si asa au facut sa isi duca cativa oameni pe joc contra lor :)) pe langa infragerea green, important este ca la final a vazut multa lume cine este green, inclusiv oamenii care au fuzionat cu tribul lor si cand a devenit harta grea au fost jigniti si facuti in toate felurile de mareata conducere
 

Centorag

member
Scor reacție
0
ursu a intrat pentru green si lumea era pierduta daca nu facea fuziunea dar a fost nevoie de treaba asta pentru a indeplini obiectivul :)) teoretic nici nu trebuia sa joace, era cont deff la inceput si trebuia sa cedeze satul dar cativa din green se bateau cu pumnii in piept pe conferintele lor si asa au facut sa isi duca cativa oameni pe joc contra lor :)) pe langa infragerea green, important este ca la final a vazut multa lume cine este green, inclusiv oamenii care au fuzionat cu tribul lor si cand a devenit harta grea au fost jigniti si facuti in toate felurile de mareata conducere
Tu poti sa incerci sa descreditezi green cat vrei, ca tot la mancat ce nu trebuie ramai. Nu ne consideram perfecti, dar toata lumea a avut sanse egale ca jucator green. Ca unii s-au complacut intr-o mentalitate de victima in timp ce aia care le-o cantau erau bine mersi prin topuri, nu e cu nimic vina conducerii. Toti jucatorii, indiferent de unde au venit, au fost jucatori green si trebuiau sa respecte aceleasi reguli, cine nu a facut-o, a plecat. La fel se intampla in oricr trib, inclusiv 4glory si nwo ;) Asa ca poti arunca cat vrei cu diverse, ca si tu faci fix la fel, daca nu si mai rau :)
 

DeletedUser47645

nu are rost sa faci comparatii intre triburi, se stie clar diferenta dintre conducerea care a fost la voi si care a fost in glory ;) in plus aveti lumi castigate in urma manevrelor facute de intemietoru glory pe cateva lumi unde aveti la profil ca ati castigat si nu erati asa plangaciosi cand erau facute pentru voi, acum o faceti la fiecare comentariu :)) cand era ursu pe 42 pe contu de intemietoru de la tribu dusman care la final de lume a facut organizat pe sh cand el juca in sh cum a fost ? nu ati comentat nimic doar ati fost recrutati la final chit ca tot sh-ul a zis sa va dam in cap pentru ca nu meritati sa inchideti lumea avand in vedere ca nu ati facut nimic si trebuia sa fiti scosi daca nu era luke spartan sa se rupa de sh :)) pe 60 la fel cand au fost facute manevre pe conturi din dt nu ati comentat nimic de manevre, tu erai cel mai mare pupincurist (fan) hai fugi si canta la alta masa, cand o sa fiti capabili sa castigati si voi o lume fara sa fiti recrutati mai vorbim, pana atunci ramaneti singurul tribul de pe ro cu atata vechiem si fara lume castigata ;) pana si roma, rs united au inchis lumi :)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
pe 60 la fel cand au fost facute manevre pe conturi din dt nu ati comentat nimic de manevre, tu erai cel mai mare pupincurist (fan)
Cred ca ai fumat bine de tot, eu nu eram in conducere pe 60, nu am interactionat in niciun fel cu tine sau conducerea Mnk, iar green n-a avut nicio treaba cu DT pe acea lume, eram pe diagonala :) Hai, cauta alta masa, ca o tot dai in plopi cu prostiile
 

DeletedUser47645

daca nu era scos dt voi erati mancati de dk unde ati fost sacu lor de box, uitate pe harta ca o ajuns mnk sa inobileze dt + dk mai mult decat voi care erati granita cu ei pe k44-54 :))) nu stiu daca erai sau nu in conducere ca nu ma intereseaza, oricum sunteti toti la fel acolo, am vazut aici si pe alte lumi in ce fel conduceti si cat de egali sunteti acolo in green, egali pana la un punct, dupa ii internati pe toti si ii impartiti egal in grupul vostru vesel, restu adios :))) oare de ce ati disparut aici ? de la interne ati inceput sa va certati dupa ce ati ramas fara barbare :( vai de zilele voastre si lumile care o sa le mai jucati, daca o sa mai jucati, nu stiu daca va mai permite cv-ul atatea infrangeri
 

Centorag

member
Scor reacție
0
daca nu era scos dt voi erati mancati de dk unde ati fost sacu lor de box, uitate pe harta ca o ajuns mnk sa inobileze dt + dk mai mult decat voi care erati granita cu ei pe k44-54 :))) nu stiu daca erai sau nu in conducere ca nu ma intereseaza, oricum sunteti toti la fel acolo, am vazut aici si pe alte lumi in ce fel conduceti si cat de egali sunteti acolo in green, egali pana la un punct, dupa ii internati pe toti si ii impartiti egal in grupul vostru vesel, restu adios :))) oare de ce ati disparut aici ? de la interne ati inceput sa va certati dupa ce ati ramas fara barbare :( vai de zilele voastre si lumile care o sa le mai jucati, daca o sa mai jucati, nu stiu daca va mai permite cv-ul atatea infrangeri
e patologic ce ai tu, e clar :)))

uite aici interne si cedari cu dedicatie fara numar :)
https://ro.twstats.com/ro72/index.php?page=player&mode=conquers&id=28265&type=&pn=-1

jucator ce a pierdut jumate de cont la primul organizat, refacut din interne:


cum poti ma sa vorbesti de favoritisme in green? :)))) Evident ca au primit mai multe interne aia care tineau granita si nu pierdeau sate, dar toti care au meritat au primit, indiferent de unde au venit ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser47645

e patologic ce ai tu, e clar :)))

uite aici interne si cedari cu dedicatie fara numar :)
https://ro.twstats.com/ro72/index.php?page=player&mode=conquers&id=28265&type=&pn=-1

jucator ce a pierdut jumate de cont la primul organizat, refacut din interne:


cum poti ma sa vorbesti de favoritisme in green? :)))) Evident ca au primit mai multe interne aia care tineau granita si nu pierdeau sate, dar toti care au meritat au primit, indiferent de unde au venit ;)


daca te uiti bine toate internele au fost in granita cu voi ca sa fie singur pe granita si nu ati facut nimic sa treceti de acel cont :)) locu 1 agresor, 1 sustinator cu avans dublu fata de locu 2 pe vremea aia, nu au fost luate internele aiurea + ca tot tribul daca era nevoie lasa satele acolo fara probleme :D cand te ocupi de tot este normal sa ai asa ceva, iar multi jucatori la final isi lasa satele sa fie inobilate fara probleme, la voi nu prea exista asa ceva
 

Deleted User - 743716995

centorag,dar unde e sorin08 care era cel mai activ om al externului cand mergeau bine treburile ? unde e zeus si magda ciumac sa dea like la postari? unde sunt ? :))) mai spunea-ti de stamatescu ca era fugit pe 53 dar voi l-ati intrecut :))))
 
Sus