Discutii libere L Clasic !

urssmircea

member
Scor reacție
1
Stie cineva daca Varul Fașion joaca pe lumea asta? :D:D:D:D:D:D:D


sa nu zici ca vrei sa castigi clasica ? dupa 10 lumi consecutive in care ai fost un esec total .... imi esti dator cu 600 pepeuri pe 68 si 200 pe 72 ... ma mancat sub coada sa activez cp in avans si tu dispari dupa prima palma :( barbar vorbitor ce esti
 

DeletedUser47645

sa nu zici ca vrei sa castigi clasica ? dupa 10 lumi consecutive in care ai fost un esec total .... imi esti dator cu 600 pepeuri pe 68 si 200 pe 72 ... ma mancat sub coada sa activez cp in avans si tu dispari dupa prima palma :( barbar vorbitor ce esti
Pe 74 n a dat de noi si i ca e pe harta, de aia a prins tupeu aici:)))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
lu' mircea :))))

giphy.gif
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
sa nu zici ca vrei sa castigi clasica ? dupa 10 lumi consecutive in care ai fost un esec total .... imi esti dator cu 600 pepeuri pe 68 si 200 pe 72 ... ma mancat sub coada sa activez cp in avans si tu dispari dupa prima palma :( barbar vorbitor ce esti

Ursache calm tata, eu intrebam de jucatorul ala de carton fasionist, amu daca te gabi in seama neintrebat e problema ta, te-a lasat alexandra de te bagi in seama pe aici? sau acum nu mai e dulshe ? :D :D :D :D :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursache calm tata, eu intrebam de jucatorul ala de carton fasionist, amu daca te gabi in seama neintrebat e problema ta, te-a lasat alexandra de te bagi in seama pe aici? sau acum nu mai e dulshe ? :D :D :D :D :D


bre .. lasa naibii jucatorii sa vorbeasca cu jucatorii ... pentru barbare vorbitoare daca ii se face alta rubrica ;) doar irosesti timpul dusmanilor si colegilor cu tentativele tale de intrari pe fiecare lume ...


lu' mircea :))))

giphy.gif


ti se pare ca sunt eu ala ? ii un fan elegant, originalu are 5k postari :))



Pe 74 n a dat de noi si i ca e pe harta, de aia a prins tupeu aici:)))


sa te prezinti pentru nenea ala negru ca ii confuz saracu...
 
Ultima editare:

Spartacus

member
Scor reacție
0
bre .. lasa naibii jucatorii sa vorbeasca cu jucatorii ... pentru barbare vorbitoare daca ii se face alta rubrica ;) doar irosesti timpul dusmanilor si colegilor cu tentativele tale de intrari pe fiecare lume ...


Ursache stai calm tata, o sa iti vina si tie randul, o sa fii cat de curand vericul fașion. Ia cu paine de la alexandra pana atunci
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursache stai calm tata, o sa iti vina si tie randul, o sa fii cat de curand vericul fașion. Ia cu paine de la alexandra pana atunci


de vre-o 4-5 lumi tot imi zici asta ... dar fie cum zici tu, vorbeste cu toate triburile sa veniti in vizita, va astept cu drag

Spartacus
player_points.png
Spartacus
map_toggle.png
Puncte:892
Loc:1376
Inamici învinşi:3.164 (350.)
Trib:S C L



:)) bai .... cresti naibii putin ca ma faci de ras daca te prezinti asa la zid...
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
de vre-o 4-5 lumi tot imi zici asta ... dar fie cum zici tu, vorbeste cu toate triburile sa veniti in vizita, va astept cu drag

Spartacus
player_points.png
Spartacus
map_toggle.png
Puncte:892
Loc:1376
Inamici învinşi:3.164 (350.)
Trib:S C L



:)) bai .... cresti naibii putin ca ma faci de ras daca te prezinti asa la zid...


Vezi ca a mai scris pe aici unul la fel, si acum are la profil toate atacurle de au venit pe el si mai e si pe sub masa de rusine a uitrat sa fie fașion, s-a umflat fana cand a facut fassssssssssssssssssssss, asa ca ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa ti se indeplineasca dorinta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
imi da lacrima bre ... zici ca esti membru green, asa au fost si aia pe extern, iar la final delete, defapt si tu ai dat delete pe unde ne-am intalnit la duel :( ... lasa si pe altii sa piarda cu stil, tu deja esti plictisitor
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Ursuleeeeeeeeee ce profil de noob e asta ma? Cresti sat pt altul?

Ursu*e*Dulce
player_points.png
Ursu*e*Dulce
map_toggle.png

https://roc2.triburile.ro/page.php?page=topo_image&player_id=460416&x=450&y=450&church=0&possible_church=0&political=0&war=0&watchtower=0&key=1075339536&***=169&focus=68&local_cache=100&village_id=169
https://roc2.triburile.ro/page.php?page=topo_image&player_id=460416&x=500&y=450&church=0&possible_church=0&political=0&war=0&watchtower=0&key=1075339536&***=169&focus=68&local_cache=100&village_id=169
Puncte:2.954
Loc:47
Inamici învinşi:144 (1694.)
Trib:END.


Da ce ai facut bre? Ai demolat vreo 2 lanci sa vede :D :D :D :D :D :D :D :D
Poi am mai multi inamici invinsi pe atac decat ai tu puncte in total :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
:))) da bre, eu nu stiu sa joc asa bine si nah ... daca stiam invitam tot tribu sa ne spargem in start pe 1 jucator fara sa luam nimic ;) vai de steluta ta.... ma mir ca ai anumiti jucatori pe acolo care te suporta, dar posibil sa ai rol de mascota in propriul trib si nu te baga nici colegii in seama :D hai spor frumusete rara, sper sa arati ceva aici altfel esti imposibil de slaban... are rost sa bag cp pentru 3 luni sau le bag degeaba si dai delete peste 1 luna ?
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Urscahe te-ai bagat ca musca in lapte pentru noobul fașion, nu te-am zarit pana acum pe harta ca nu ma uit decat la clasamentul inamicilor invinsi, tu sa te iei de mana cu vericu sa faceti puncte pentru altii, asa ca nu te mai baga in seama neintrebat, sau esti in depresie dupa despartirea de alexandra? :D :D :D :D Deh frate, a aflat ca de fapt esti argat la o spalatorie din strainatati, nu vreo scula cum incerci sa te dai. Ia si canta la alta masa ca ai vorbit neintrebat ! Vezi ca ai acolo pe dedei si pe akijito cu 300 conturi suport cu care sa conversezi. Deocamdata pe aici esti in plus, nu te-a intrebat nimeni de ce iti e caciula, te-ai bagat in seama in locul varului. Sau poate o fi ceva intre voi....dulce????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Sus