Discutii libere L Clasic !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Agresor:Spartacus
Origine:Nepotul Fashion (471|541) K54
Număr:004690105200171210
Pierderi:​
004690105200171210

Mamaaaa ce am dat in tine si aici, de cate ori te intalnesti cu mine o sa iti dau sa iti sara tandarile , fara sa apuci vreodata sa ma ataci noobule !
Tu cu mine vorbesti? ca nu inteleg? Ce ai facut tu mai exact? Stiu ca prostia ta nu are margini, dar sa iti iei prietenii sa ma pupati unde nu bate soarele, rupti dinastia ca tine este harta plina de ei, fara pp esti un 0 si cu pp esti un zero cu putin breton.
Cand imi pronunti numele trebuie sa te speli pe maini, infestezi externul de virusi, pana una alta sa te intorci la al tau joc, nu ca ai la ce, dar poate poate
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Noobster ia cauta-le si pe alea de demolare , ca ti-am dat cu harta in cap legenda de carton ce esti !
Fara PP-uri te -am dus unde iti e locul, la teatrul de papusi sa rada toata harta de ”legenda” fîsionistă :D :D :D :D :D :D :D
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
Noobster ia cauta-le si pe alea de demolare , ca ti-am dat cu harta in cap legenda de carton ce esti !
Fara PP-uri te -am dus unde iti e locul, la teatrul de papusi sa rada toata harta de ”legenda” fîsionistă :D :D :D :D :D :D :D

Ce ai demonstrat? Ca aveti nevoie de 40 de oameni ca să dărâmați un jucător?

Mai bine taci ca te faci mai rău de râs
 

dedei13

member
Scor reacție
0
Urscahe te-ai bagat ca musca in lapte pentru noobul fașion, nu te-am zarit pana acum pe harta ca nu ma uit decat la clasamentul inamicilor invinsi, tu sa te iei de mana cu vericu sa faceti puncte pentru altii, asa ca nu te mai baga in seama neintrebat, sau esti in depresie dupa despartirea de alexandra? :D :D :D :D Deh frate, a aflat ca de fapt esti argat la o spalatorie din strainatati, nu vreo scula cum incerci sa te dai. Ia si canta la alta masa ca ai vorbit neintrebat ! Vezi ca ai acolo pe dedei si pe akijito cu 300 conturi suport cu care sa conversezi. Deocamdata pe aici esti in plus, nu te-a intrebat nimeni de ce iti e caciula, te-ai bagat in seama in locul varului. Sau poate o fi ceva intre voi....dulce????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Tu inainte sa vorbesti cu sau despre mine ar trebui sa faci o plecaciune si sa nu te mai ridici .
Hai vezi-ti de joc , poate ajungi sa nu te mai mandresti ca ai atacat cu 400 de topoare.
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Uatcerică pai tu esti donator de sate. Tu intrii cu ursul sa ii dai satele de noob ce esti, in rest nimic, doar gurist :))
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Gata mah, cinste varului care castiga lumea cu tribul lui plin de ferme, cu fierarie, ferma, zid ZERO ! Hai sa traiasca legendele de carton!
Dar vaaaai , stati asa sa auzim vaietele lui ca il ataca tot k-ul, ni se scurge o lacrima de durere pt legenda atacata, nu o primeste nimeni in trib. Hai da si aici delete ca te asteapta lumi mai interesante, alea in care faci PP-uri :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Nu ca zic, dar vreau sa spun... sa nu se schimbe situatia dupa 1 mai cand se ridica restrictia mutarilor in triburi... s-ar putea sa se razbune Varu pe voi :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursache, fa puncte la inamici intai , pe jocul normal luai trofeul ”ai invins 2 spade si 3 lanci” si dupa aia mai vedem, un trib nu inseamna un om, dupa cum un văr nu inseamna nimic fara un trib. Las-o jos ca macane


stai bre linistit ca stiu eu cand trebuie sa fac inamici invinsi :))) din pacate tu nu ajungi pana acolo ca sa vezi cum trebuie sa faci pentru inamici invinsi ... dispari de pe harta la fel cum ai aparut (prematur)
 
Scor reacție
0
Ursache, fa puncte la inamici intai , pe jocul normal luai trofeul ”ai invins 2 spade si 3 lanci” si dupa aia mai vedem, un trib nu inseamna un om, dupa cum un văr nu inseamna nimic fara un trib. Las-o jos ca macane

Tu mereu esti bun primele 2 saptamani.. Faci si tu 10k inamici invinsi si iesi pe extern.. Cand se trece la atacuri pe bune tu dispari si nu apuci sa vezi deznodamantul:))..latri mai rau ca dicsie, da barem ala mai si joaca din cand in cand.. Tu esti ferma noastra pe orice lume
 
Sus