Discutii libere L75

Vermele01

member
Scor reacție
0
Iar il pui pe ghost. Tie efectiv iti lipsesc capacitatile cognitive. Da GRAV Ti-am zis clar ca mesajele alea n-au nicio relevanta, degeaba incerci sa il iei tap ispasitor pe unu care n-are nicio putere, in loc sa recunosti ca ai un caracter de toata jena. Efectiv parca vorbesc cu un perete. Cum naiba sa va agatati asa de prostia de mesaje scrise de ghost. Si vezi clar ca ghost zice "nu stiu ce sa spun, trebuie sa vorbesti cu Enyx"...Hai sa te vad ce au vorbit cu Enyx. Nu mai manca cacat.

Cat despre faza cu enyx si xeler0, nu inteleg unde vrei sa bati cu ea. Esti efectiv prost.
Atat scitii cat si noi aveam cate o academie/trib aliat care a intors armele: ei pe ffc, noi pe aliens. L-a intrebat enyx daca nu vor sa dam fiecare pe tradatorii lui si sa ne continuam razboiul. Si tu stii chestia asta. Dar faptul ca pui poza aia ca si cum ar avea o legatura cu squad insinueaza doar cat esti de mincinos :))

Singurele voastre argumente sunt invalide sau chiar irelevante la problema de fata. Dar continuati sa le repetati. Absolut jegos caracter.
Recunoasteti ca ati facut manevre de cacat, si asumati-vi-le.


Am vorbit si eu cu xeler...e ok :)....poti sa aburesti cat vrei...si jigneste pana nu mai ai cuvinte in vocabular...asta dovedeste care pe care :D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Iar il pui pe ghost. Tie efectiv iti lipsesc capacitatile cognitive. Da GRAV Ti-am zis clar ca mesajele alea n-au nicio relevanta, degeaba incerci sa il iei tap ispasitor pe unu care n-are nicio putere, in loc sa recunosti ca ai un caracter de toata jena. Efectiv parca vorbesc cu un perete. Cum naiba sa va agatati asa de prostia de mesaje scrise de ghost. Si vezi clar ca ghost zice "nu stiu ce sa spun, trebuie sa vorbesti cu Enyx"...Hai sa te vad ce au vorbit cu Enyx. Nu mai manca cacat.

Cat despre faza cu enyx si xeler0, nu inteleg unde vrei sa bati cu ea. Esti efectiv prost.
Atat scitii cat si noi aveam cate o academie/trib aliat care a intors armele: ei pe ffc, noi pe aliens. L-a intrebat enyx daca nu vor sa dam fiecare pe tradatorii lui si sa ne continuam razboiul. Si tu stii chestia asta. Dar faptul ca pui poza aia ca si cum ar avea o legatura cu squad insinueaza doar cat esti de mincinos :))

Singurele voastre argumente sunt invalide sau chiar irelevante la problema de fata. Dar continuati sa le repetati. Absolut jegos caracter.
Recunoasteti ca ati facut manevre de cacat, si asumati-vi-le.
Adică pe scurt, mă inviți sa particip în războiul tau, și tu te aliezi cu inamicul tau lansandul inamicul nostru practic, noi v-am luat vouă războaiele și voi colaborați cu inamicul, aliatul vostru , noi eram plebii aia nobi, dai dreq
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Efectiv n-am ce sa vorbesc cu voi Continuati cu minciunile, aia e.

Va castigati o reputatie bine meritata.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 2694Vezi atașament 2695


Si acum sa inceapa povestile ''ghost e nou la noi'' si scuzele etc..putem continua la nesfarsit...
Eu tot ma întreb ce treaba aveati voi cu un pna de o saptamana făcut in partea opusa de harta :))

Tot incercati sa bagati motive dar motiv concret nu a existat dupa cum bine recunostea vermele

Screenshot_20200503_211423.jpg
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Eu tot ma întreb ce treaba aveati voi cu un pna de o saptamana făcut in partea opusa de harta :))

Tot incercati sa bagati motive dar motiv concret nu a existat dupa cum bine recunostea vermele

Vezi atașament 2698
de unde sa stim ca a fost PNA?tu tot o zici...nu era ok un ''ba nub o sa facem PNA cu Scitii..oricum nu asta a fost principalul motiv..ca ai vorbit cu xeler...stiu ce ai vorbit si e ok...pune si data conversatiei noastre :D....nu vad inca nici un atac...de atunci de cand am scris si pana acum s-au schimbat multe..practic voi aveti frustrari si continuati....la fel si cu circulara...puneti data puneti tot sa vada lumea...informatii pe jumatate
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
de unde sa stim ca a fost PNA?tu tot o zici...nu era ok un ''ba nub o sa facem PNA cu Scitii..oricum nu asta a fost principalul motiv..ca ai vorbit cu xeler...stiu ce ai vorbit si e ok...pune si data conversatiei noastre :D....nu vad inca nici un atac...de atunci de cand am scris si pana acum s-au schimbat multe..practic voi aveti frustrari si continuati....la fel si cu circulara...puneti data puneti tot sa vada lumea...informatii pe jumatate
Eu daca am ceva de spus o fac cu dovezi. Pune si tu circulare sau ce mai zici tu ca au fost. Discutia a fost intre mine si xeler. Din cate tin minte tu n-ai participat dar "tu stii".
Il invit pe xeler sa spuna aici daca i-am propus eu vreo alianta sau ceva pe termen lung.
Din tot ce spuneti deduc ca v-ati simtiti exclusi din ecuatia de final de lume. E un argument ok si asta dar e bazat pe un feeling si pe niste dubii,nu pe fapte concrete.
Inteleg chiar si decizia voastră. Probabil in cazul a 8 din 10 triburi de pe .ro dubiile astea erau justificate. Probabil din experiența voastra prin alte triburi ati vazut des tradari.
Dar,cum spuneam ,noi n-am tradat niciodata un aliat si nu aveam de ce sa o facem cu voi ca nu ne-ati incurcat cu nimic.

Mesajul catre ghost a fost cat se poate de real dar nu mă străduiesc sa vă conving in vreun fel.
Nu regret in nici un fel ce am făcut până acum pt ca eu consider ca nu am gresit cu ceva.

Sunt ok si cu decizia voastra,probabil era mai plictisitoare lumea inainte sa rupeti alianta.

Cei de la noi s-au activat pe aici doar pt ca încercați sa ne acuzati de lucruri necurate in loc sa va asumati decizia voastra si atat. Cum a facut vermele in primele mesaje.

Legat de CD,erau praf ca organizare si le luam sate foarte multe la nivelul asta de joc.
Tinand cont de contextul actual pe harta,noi vs Sciții/Shield/Squad,dupa discutii cu jucatorii activi ai lor din granita cu noi am decis sa ii luam in echipa noastră.
Va pun si pe voi in echipa contra noastra ca voi va laudati ca participati cu 100 fulluri de atac la urmatorul organizat pe noi :)

Noi nu amenințăm pe nimeni. Ma retrag din polemicile inutile cu voi. S-au dat destule detalii pe aici incat cei neutrii sa tragă o concluzie.

Cel mai bun sa câștige lumea.
 

Florinelshh

member
Scor reacție
0
Băieți hai sa ne calmam un pic, doar 40 de persoane câștigă lumea. Ce faceti voi aici sunt doar jocuri de culise :)) . Va urez succes in alegerea celor 40 de persoane câștigătoare:))))) e ca la loto 40 din 240 ( in cazul romei ) asa ca cei din cd sa se gândească ce li sa promis din partea romei si cate șanse au :)))
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
si in cazul squad+sn+shield+scitii+aliens tot 40 din cei 1000 de jucatori termina daca s-ar alinia planetele si se vor intelege intre ei.
 
Sus