Discutii libere L Clasic !

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
" Acorduri comune:
1) inamici: ProX / END / NiP "

Ia sa vedem cine ghiceste ce triburi si-au stabilit deja inamicii mai sus enumerati :cool:
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Ce lume plictisitoare... nici cand se anunta razboaie mondiale nu intereseaza pe nimeni :rolleyes:

Deci in coltul celalalt al ringului ii avem pe S C L + PABLO + GREU + Home / ROP .

Pareri, pronosticuri, declaratii ?
 
Scor reacție
1
Eu zic sa mai aducem niste triburi de pe 75 si de pe 74, ca mi se par cam putine triburi, si de o parte si de cealalta.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Adev'! Oare de ce n-au intrat pe serverul asta toate triburile, de pe toate lumile?
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
da-te, ba, d-acia si lasa sagetile! daca dai una in mine si una in radu, cine stie ce dracu iese din noi. vrei sa dam nastere vreunui Iisus negru? call me Virgin Mary :)
peseu: il punem pe ungur nas! ala are bani, ca i-a iesit o vanzare
Mineko? Hai sa te imbarlig cu Franky. Shbt curios ce o iesi ? !!! hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Mamaaaa ce am dat in tine si aici, de cate ori te intalnesti cu mine o sa iti dau sa iti sara tandarile , fara sa apuci vreodata sa ma ataci noobule !
Mai era unu Spartacus. Demola masini de politie ...hahaha
Apoi.a devenit Spartcapus si dupa Spartanus. Aveti acelasi ADN ? . Vezi ca varu e pe felie cu mascatii ...hahaha
Eu in.locul tau ,mi-as alege alt fan ca Spartacus nu mai e ce-a fost odata ! Daca vrei ceva la moda si ai puncte premium.sa-ti schimbi nickname baga si tu user de smecher : Gicu Mentosan .
Iti dublezi valoarea numai cand iesi pe extern . Pe harta nimeni nu indrazneste sa se atinga de tine,nici macar sa te baneze ....haha
 
Ultima editare:

DeletedUser49602

pai si prox la ce crezi ca sunt buni ???
la inobilat conturi suport ca altfel ar figii pe alta lume noobi
 

piterake

member
Scor reacție
0
aia nu se mai vede :)) doar noi jucam la suport cica...nwo,home,scl si care au mai fost...cam multe ban uri si au luat...
 
Sus