Feedback- Versiuni noi de joc!

Vndhl

member
Scor reacție
2
Cam tulbure harta asta ,sper sa schimbe aia de la Inno ceva ,altfel multa lume va părăsi acest joc :)
 

summer rain

member
Scor reacție
0
Ma doare capul cand ma uit la harta. Daca va fi ceva care sa ma faca sa nu mai joc, acel ceva va fi noua harta. Este groaznica,obositoare si provoaca o senzatie de respingere. Faceti ceva si reveniti la vechea grafica!
 

DeletedUser49822

Ma dor ochii
Aloooo inno?faceți ceva si schimbați urâțenia asta de hartă
 

spyred

member
Scor reacție
0
Nu stiu care a fost meseriasul de a avut aceasta idee geniala sa schimbe harta si cine a fost designerul de a pictat aceasta harta cu acuarele, probabil unu de joaca pe nokia 3310 si fara pic de imaginatie. Aceasta harta este mult sub cea precedenta unde puteai alege daca vrei privirea grafica sau nu. Eu unul jucam pe harta noua, dar aceasta versiune este o mizerie iesita din comun, parca facuta special sa isi bata joc de utilizatorii acestui joc.

Rusine!
asa e te sustin
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu stiu, nu am mai jucat de ceva timp deci nu pot sa imi exprim o parere obiectiva.
Cert este ca toate serverele raporteaza acelasi feedback negativ la aceasta schimbare, vom vedea daca si cand se va schimba ceva.
Din punctul meu de vedere cineva s-a grabit cu aceasta schimbare majora, fara a o supune "dezbaterii publice" in prealabil.
Toate feedbackurile, inclusiv ale noastre, sunt deja transmise catre factorii decizionali.
 

Mistake.Die

member
Scor reacție
0
Nu stiu, nu am mai jucat de ceva timp deci nu pot sa imi exprim o parere obiectiva.
Cert este ca toate serverele raporteaza acelasi feedback negativ la aceasta schimbare, vom vedea daca si cand se va schimba ceva.
Din punctul meu de vedere cineva s-a grabit cu aceasta schimbare majora, fara a o supune "dezbaterii publice" in prealabil.
Toate feedbackurile, inclusiv ale noastre, sunt deja transmise catre factorii decizionali.

speriei umpic pe aia de au facut-o . spune le ca li se lasa jucatorii daca nu avem macar optiunea de alege pe ce tip de harta vrem sa jucam :))
 

DeletedUser49756

Ați avut competiție la grădiniță cu copii care cum să deseneze cea mai urâtă hartă?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Eu imi aduc aminte de ultima lume jucata (13 ) si satele aratau atunci cum arata acum....
Daca se debifeaza aia cu "ascunde satele neatacabile" e chiar decenta harta ( am facut acum un test pe 75 ):

12121.jpg
 
Sus