Discutii libere L76

Deleted User - 2327230

Pot confirma borzesti, sepia72 si altii care au fost pe speciala cand ai fost in alias.
Ma rog și minciuna tot vorba este. Hai ca m-ai plictisit. Am sa te zbor de pe harta ca altadata sa înveți să sa fii cu adevarat dulce !
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: tocmai ai reusit sa imi provoci o .... cu aceste 2 randuri, daca ar avea si green talentul si curajul tau sigurat era altfel lumea asta :) ce sa zic.. mult succes in ceea ce vrei sa faci, doar ca te rog sa faci afiramtii de genu undeva unde sa nu vada toata lumea, am venit sa ma bat cu green care au fugit in departe si pe aici ameninta un leustean albastru..... imi strici pofta de joc sincer...
 

Deleted User - 2327230

Eu nu mai iau în mod gratuit de nimeni, nu mint si nu umblu cu prosteli.
Știi tu mai bine de ce m-am luat de tine iar adevărul în cunoastem amândoi doar ca tie iti e rusine de faptele tale. Drept dovadă ti-ai schimbat numele si ai trecut în numele dulce. Eu sunt barbat si spun verde în față și nu mă feresc de nimeni indiferent care ar fi si cati ar fi.
Hai ca am treaba poate prind ceva la depozitul targului ca deh e rau cand joci corect sa prinzi ceva.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
hai fugi ... ii greu sincer, am auzit ca nu prea apuci sa iei, cum apar in secunda 2 dispar... patesc si eu doar ca le prind, de multe ori ajung sa vad ca ii magazia pe rosu din cauza la prinsu asta de resurse
 

Deleted User - 2327230

Nu prea se vede, te-am colorat cu alb si la conturul satului tau se poate confunda cu unul de barbari. Nu stiu ce rosu vezi tu....poate ca nu intri pe cont sa consumi resursele, în cazul asta ar trebui să fii concediat.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Vaiii de viata mea .. asta inca traieste?! Iar l.au scapat de la balaceanca?
Tu inca suferi din dragoste pe triburile.ro tinere... mai bine iti iei tratamentul ca nu te vad bine. =)
 

Deleted User - 2327230

Alt sat de barbari revoltat si neidentificat s-a trezit să comenteze la adresa mea.
Taicule esti stresat de virus? Vezi să nu te pierdem. Nu-ti mai fi ciuda că ***mă iubește femeile***

 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Asta confunda publi24 cu triburile :))) .. de ce ii mai dati atentie? E obisnuit sa vorbeasca singur ...
papusel, hai jeas de'aici ca ne strici zenul.
 

Deleted User - 2327230

Tataita , domnișoara voastră magdamil m-a curtat singurica. Desi are prefix cu 2 nu face de mine dar am zis să-i dau o sansa :) vorba aia pe întuneric toate pisicile sunt negre :))
Asta va roade ca a plecat fata din tribul vostru si a venit la leu în castel?
Deh păi dacă zicea ca eu sunt singurul ei motiv care o face să zâmbească:)
Eu nu cred ca am gresit :)
Observ ca esti fanul meu si mi-ai copiat cuvântul păpusel cel pe care il foloseam cu varu pe extern pe atunci inamic comun. Deh daca jucătoarea voastră mi-a dat un pic de dulceata acum ma dușmaniti :)) Ei ho ca nici nu am atins-o :))
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
mai ursule ai gasit cui sa-i dai atentie...lui leul albastru:)))) si asta vrea sa innobileze jucatori :))) am inteles
 

Deleted User - 2327230

Se cunoaște ca ati sărit ca hienele pe un leu :)) Pun pariu ca la triburi ca RAT o sa va adresați cu sarut-mana :D
 

Deleted User - 2327230

Nu am nevoie de atentia noobilor în haită care au niste trofee de câștigare a lumii obținute involuntar si accidental si nu pe merit. Puțini sunt cei care cunosc acest joc.
Cum o fi aia să scoți trupele din sat cand vine un backtime in aceeiasi secunda si apoi să-l retrimiti ca rebacktime si sa-i faci trupele praf. Nu smecheri din astia care il blindeaza toata harta si pierd trei sferturi din trupe si se lauda cu trofeu de apărător sau mai știu eu ce trofee.
Eu i-am scris la urs nu la toate hienele. Cand ursul nu va mai denigra nick ul meu pe extern si va avea bune maniere și va sti sa se comporte ca un cetatean european dar nu din ala de se plimba cu căruța prin metropolă si va fi în banca lui, atunci nimeni nu va avea nimic cu el. Fiti oameni, nu va costa nimic!
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 2327230

Am precizat că scoti trupele cand vine un backtime si sa le retrimiti. Eu unul le pot scoate foarte simplu.
 
Sus