Era iluminării

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Tot așteptăm și pentru asa ceva un tutorial, eu îs mai greu de cap și as avea nevoie de asa ceva și pentru universitate pentru-ca am niște nelămuriri și de aceea am făcut ticket și mi s-a spus în felul următor :,, informații despre universitate le găsiți pe forumul extern,, dar nu exista asa ceva.
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Scoateti o foaie de hartie si notati.
Datorita acestei pandemii, anul acesta lectiile prezentate de jucatorii Roma se tin online incepand cu data de 26.05.2020.
Cursurile sunt gratuite.
 
Ultima editare:

Shurubel

member
Scor reacție
0
Ma doare burta de ras:))))))))))))))))) ba puneti un buton de like sa poti da like la anumite postari, faceti ceva update si la forum:)))))))))))))))))))))))))))))))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
haha funny!
tu, skrillex, poate faci un curs despre cum sa rupi depozitul cu j'demii de pp-uri, sa dai fake cu nobili in primele zile dupa protectie si sa fii trimis la margine nu mult timp dupa.
poti sa-l chemi si pe juliann la un orez cu lapte, interventant la curs. nu e la fel ca tine, ca n-a dat mesajul ala "ia-mi si satul mai mic sa pot da inceput nou"

giphy.gif

in principiu ramaneti profesori si cursanti, va-nvatati unu' pe altu' care-i treaba
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
haha funny!
tu, skrillex, poate faci un curs despre cum sa rupi depozitul cu j'demii de pp-uri, sa dai fake cu nobili in primele zile dupa protectie si sa fii trimis la margine nu mult timp dupa.
poti sa-l chemi si pe juliann la un orez cu lapte, interventant la curs. nu e la fel ca tine, ca n-a dat mesajul ala "ia-mi si satul mai mic sa pot da inceput nou"

giphy.gif

in principiu ramaneti profesori si cursanti, va-nvatati unu' pe altu' care-i treaba

Iti multumesc ca ti-ai rupt si aici din timp sa imi raspunzi.
1.Am bagat jdemii de pp-uri intradevar, am dat fake cu nobil intradevar, dar nu am fost trimis la margine, doar m-am mutat mai sus.
2.Faza cu "ia-mi si satul mai mic sa pot da inceput nou" e logica, in caz ca nu stiti daca pierzi toate satele iti raman talerii batuti, dar cum nu ati fost in stare sa il luati si pe al doilea am dat inceput nou si am batut din nou talerii.
3.Nu stiu de ce puneti intrebari despre universitate atata timp cat aveti playeri care au jucat pe lumea 71 si stiu cum functioneaza universitatea, si mai presus, exista pe forumul extern un topic despre era iluminarii.

Ca sa nu va mai pierdeti timpul cautand, va pun link.

Sa jucam la egalitate.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Asa e, nu ai fost trimis la margine, ai plecat singur :)))
Also, unde-am pus noi intrebari despre universitate?o_O
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Raspunsul despre universitate nu era neaparat pentru tine, era pentru Marius, dar am uitat ca si-a luat ban pe extern, dar sigur o sa citeasca.
Lumea mai pierde sate, nui problema, apropo, cum e sa pierzi sate pe organizatul tau, a doua oara la rand:))) (nu tu personal, coalitia voastra)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
e fain, poate prind vreo interna:))) si eu vad un singur sat pierdut, nu te umfla asa tare..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus