Discutii libere L75

Deleted User - 743790899

A pai dacă nu s-a dat, bre mergi pe joc nu pe forum :]]
Eu citind am înțeles ca da și așa am și asumat. Greșeală mea

De fapt au dat un organizat.. dar a iesit asa bine incat noi credeam ca vor sa se sparga si sa se duca full deff :)))
Au incercat si ei sa dea cu catapulte.. dar nu le-a iesit
 
Scor reacție
0
Am castigat cu fuziuni pentru ca Roma nu si-a tradat niciodata aliatii. Pe L56 a fost in conducere intradevar, dar pe final de lume. Castigam acea lume oricum pentru ca am avut niste adversari subtirei ce si-au dat stergere prematur dupa primele sate pierdute.. Nu stiu despre ce conturi cumparate vorbesti.

Vezi ca adversarii aia de pe l56 cand au jucat in formula completa au maturat cu tine pe harta despre ce vorbim aici:)))

Eu zic sa incepi sa joci pe harta si sa lasi afirmatiile astea proaste, ultima data voiai sa-i vinzi contul lu' facsala pe pp uri la ce bataie ai mancat:)))
 

Deleted User - 743790899

A pai dacă nu s-a dat, bre mergi pe joc nu pe forum :]]
Eu citind am înțeles ca da și așa am și asumat. Greșeală mea

1591301794502.png

1591301802165.png

1591301808682.png




De fapt ei incearca sa joace.. dar suntem noi rautaciosi si nu ii lasam :))
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Vezi ca adversarii aia de pe l56 cand au jucat in formula completa au maturat cu tine pe harta despre ce vorbim aici:)))

Eu zic sa incepi sa joci pe harta si sa lasi afirmatiile astea proaste, ultima data voiai sa-i vinzi contul lu' facsala pe pp uri la ce bataie ai mancat:)))
Pai asa stiu ei sa joace,ofera pp si bani sa scape de jucatorii care le este frica
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Vezi ca adversarii aia de pe l56 cand au jucat in formula completa au maturat cu tine pe harta despre ce vorbim aici:)))

Eu zic sa incepi sa joci pe harta si sa lasi afirmatiile astea proaste, ultima data voiai sa-i vinzi contul lu' facsala pe pp uri la ce bataie ai mancat:)))
Singura lume in care am jucat contra mnks a fost pe L56. Pe 73 nu-mi amintesc sa fii pierdut vreun sat la mnks.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Poate pe viitor ne întâlnim pe harta ca sa rezolvam problema într-un Roma vs Mnk
 
Scor reacție
0
Singura lume in care am jucat contra mnks a fost pe L56. Pe 73 nu-mi amintesc sa fii pierdut vreun sat la mnks.
Pai pe 73 cand am ajuns la tine erai pe stergere si vindeai conturi pe pp-uri:)))

Iar de 56 eu zic sa te abtii avand in vedere ca ai plecat in voiaj cand a inceput razboiul.

Bate-te aici cu br ca sunteti la acelasi nivel si nu mai veni cu arogante
 
Ultima editare:

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Am castigat cu fuziuni pentru ca Roma nu si-a tradat niciodata aliatii. Pe L56 a fost in conducere intradevar, dar pe final de lume. Castigam acea lume oricum pentru ca am avut niste adversari subtirei ce si-au dat stergere prematur dupa primele sate pierdute.. Nu stiu despre ce conturi cumparate vorbesti.

Singura lume in care am jucat contra mnks a fost pe L56. Pe 73 nu-mi amintesc sa fii pierdut vreun sat la mnks.

Pai pe 73 cand am ajuns la tine erai pe stergere si vindeai conturi pe pp-uri:)))

Iar de 56 eu zic sa te abtii avand in vedere ca ai plecat in voiaj cand a inceput razboiul.

Bata-te aici cu br ca sunteti la acelasi nivel si nu mai veni cu arogante

idem, abtine-te din a mai comenta de MnK.s pentru ca stim toti ce s-a intamplat pe 73 si cum v-ati prezentat.
In cazul in care nu incetezi voi dezvolta si eu anumite subiecte. Ca prieten iti zic asta si nu ti-o zic din rautate.

seara fain baieti si fie ca cei mai buni sa castige.
 
Ultima editare:

sebone2

member
Scor reacție
0
Sunteți atât de varza, incat o sa rada si viitoarea generatie de voi.

Vezi atașament 2801
1591318296270.png

1591318368428.png

1591318435887.png

1591318486067.png

1591318592727.png

1591318630140.png


Nu stiu de cine va rade urmatoarea generatie ... daca imi pun cainele sa lanseze are sanse mai mari sa dea bine . Pune ti rapoartele astea poza de fundal si jet de pe forum ca deja mancati rahat prea mult si numa aberatii scrieti , sunteti un trbi ELITA ce sa zic .. sa va iau trupele in sabie , sictir ba petarda :)
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
La cât de ușor s-au luat satele la organizat de demolări în care nici 10 la sută nu a fost obiectivul pentru înnobilari ne permitem sa încercăm și pe bonus, dar mie îmi plac recuperarile voastre pe bonus :))

Screenshot_20200605_052630.jpg
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pai pe 73 cand am ajuns la tine erai pe stergere si vindeai conturi pe pp-uri:)))

Iar de 56 eu zic sa te abtii avand in vedere ca ai plecat in voiaj cand a inceput razboiul.

Bate-te aici cu br ca sunteti la acelasi nivel si nu mai veni cu arogante

Dacă mai vorbești neîntrebat și mai pronunți numele meu fără motiv s-ar putea sa te fugăresc iar prin Brăila iepuraș
 

Deleted User - 743790899

Vezi atașament 2828
Vezi atașament 2829
Vezi atașament 2830
Vezi atașament 2831
Vezi atașament 2832
Vezi atașament 2833

Nu stiu de cine va rade urmatoarea generatie ... daca imi pun cainele sa lanseze are sanse mai mari sa dea bine . Pune ti rapoartele astea poza de fundal si jet de pe forum ca deja mancati rahat prea mult si numa aberatii scrieti , sunteti un trbi ELITA ce sa zic .. sa va iau trupele in sabie , sictir ba petarda :)

Tu compari ce a facut Lorenzzo cu ce faceti voi? Tu cumva nu observi diferenta de trupe sau chiar atata traiesti in bula ta de sapun de nu vezi ce fac colegii tai? Pe langa recuperarile astea jenanate ce au fost ieri

1591339403429.png


Stai asa sa vezi pe bonus ce recuperari smechere au fost:

1591339465192.png

1591339477550.png

A dat Pampers al vostru de toti banii, il mai asteptam :rolleyes:
 

DeletedUser49756

Hopa a revenit Brăila, gata vacanța flăcău?

Dai și tu o lada de beri, doar ești pe meseria ta ospătar.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ar fi frumos , dar fara mizerii gen 69 , si fara platformele lu drdiehard :) Nu deshidem aici subiectul asta , doar ti am raspuns asa ca fapt divers.
Pe 69 au tradat oamenii adusi de cineva care joaca acum acolo, nimeni din Roma, deci la "manevre" - tradari acolo a fost de vina cine i-a acceptat.

Cat despre platforme, nu e cazul sa discutam caci cine a vrut a primit-o, daca au si folosit-o sau nu e alta discutie.

Felul in are ai spus-o pare ca doar mnk sau drdiehard pot avea platforme, doar am punctat faptul ca mai toti playerii care sunt vechi au access la un fel sau altul de platforme.

P.S: Legat de 69 pot sa spun ca acolo deliciosul si visina au jucat exemplar, ce-i al lor e a lor.
P.S 2: Si catch a avut manevre, cu skandenberg pare-mi-se, doar ca mnk a avut spioni mai buni, l-a prins si l-a internat. doar nu vrei ca un trib sa stea sa se uite in timp ce altul face manevre? :]]

Dupa cum spuneam cateva mesaje in urma, o lume o castiga jucatorii de baza plus conducerea, daca in echipa mai vin 10-15-20 % oameni noi e ok, dar cand joci 20-30% de baza si 70-80% "necunoscuti" pentru care nu bagi mana in foc, la ce sa te astepti daca nu la tradari?
 

pamperap

member
Scor reacție
0
dacă tot îmi iei numele in gura, poți sa mi-o și sugi ?
Vezi atașament 2824
Vezi atașament 2825
Vezi atașament 2826



De fapt ei incearca sa joace.. dar suntem noi rautaciosi si nu ii lasam :))
[/QUOTE
Tu compari ce a facut Lorenzzo cu ce faceti voi? Tu cumva nu observi diferenta de trupe sau chiar atata traiesti in bula ta de sapun de nu vezi ce fac colegii tai? Pe langa recuperarile astea jenanate ce au fost ieri

Vezi atașament 2838

Stai asa sa vezi pe bonus ce recuperari smechere au fost:

Vezi atașament 2839
Vezi atașament 2840
A dat Pampers al vostru de toti banii, il mai asteptam :rolleyes:
 
Sus