Discutii libere L76

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Maturitatea de care se da dovada pe acest forum a ajuns sub nivelul oceanului planetar. Lipsa de bun simt e chiar mai jos. Daca asta ti se pare tie amuzant sau normal in orice fel, eu cred ca ai niste probleme ce trebuie rezolvate de un medic. Eu ma voi retrage de pe acest forum, cu astfel de specimene nu am de gand sa mai interactionez vreodata. O zi buna va urez

O sa ne lipsesti! (sau poate nu)
Drumuri bune si succes pe harta.
05E8A8FB-9FF7-4463-9B07-45F3AFBA3384.png


Oricum, apare altul sa debiteze prostii si minciuni in numele echipei.
Pacat de cativa jucatori pe care ii apreciez la voi.
Nu stiu cine v-a facut pe voi asa... cu dreptatea in mana (parca ati fi statuile libertatii) si ceilalti devin backstabberi, prosti, nesimtiti, mincinosi si alte cele.
Dar, cum sa mai fie activitate pe lumea asta, daca n-ar exista green? :)
Sper sa nu ne lipsiti pe urmatoarele lumi de joc
 
Scor reacție
0
Si care era acea motivatie justificata, mai ma rog? Vad ca esti foarte la curent cu ce si cum, dezvolta daca tot te-a mancat tastatura.

Pai cum sa impuneti voi mai Centaurule cui sa cedeze un jucator satele , cu ce autoritate ? Dar oricum asta chiar nu prea conteaza , ceea ce a fost a fost , si repet , ne concentram asupra lumii 76, a viitorului deoarece asta conteaza :) Intre timp , sa va legati si bichonul ( ghost )

Nu va mai murdariti voi pe maini , se murdaresc altii pentru voi ? Ma repet , iesiti la rampa si oficializati va manevrele :) Asa fac niste oameni maturi , isi asuma actiunile si vorbele .


Noaptea ca hoții!!!

Noaptea ramane cel mai bun sfetnic , atunci se dau cele mai bune lovituri :) dar toti stiti deja asta :d
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Normal ca știm doar le-am dat și noi la Green de ne țin minte și acum de mai bine de 3 ani :)))
 

Laval*e*Dulce

member
Scor reacție
0
Sal all, joc triburile de 2 zile si vreau inv in green, cu cine vorbesc ? vreau sa invat si eu sa joc si am auz ca acolo is doar incepatori. Ms
 
Scor reacție
0
Va salut cu respect.
As dori si eu o invitatie in Green daca se poate.Imi doresc sa joc in acest trib maret inca din copilarie .Cu cine trebuie sa iau legatura pentru a da un interviu?
Promit sa cedez satele dupa bunul plac al conducerii si sa ii las sa ma farmeze de cate ori va fi nevoie.

Cu respect
Osama Dumiter Ciomac
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
exact ca pe 72, toxici si arfisti pana ramaneti fara pp. dupa va puneti in pozitia iedului in fata lu DK haha. te pwp

As dori ca in urmatoarele tale comentarii pe care o sa le faci, sa excluzi DK-ul. Noi nu am adus in discutie DK-ul si nici nu o sa o facem. Deci ramai cu noi...
 

ely.one

member
Scor reacție
0
Eu din cate știam green s a retras după 72 cand le au tras o cu motive justificate cei din DZ , oricine le ar fi tras o când e vorba de sclavagism , dar ce știu eu de astea :)))

Oricum n are rost sa mai dezgropam morții , viitorul este relevant , ăla contează
mai pompi u mai ai curaj sa vi sa vorbesti de lumea 72 dupa ce ati cerut sprijin de la green si ei v-au ajutat cand voi nu erati in stare sa faceti un organizat ca oamenii
mai ai curaj sa vorbesti de DZ dupa ce stai in conferinta cu oameni si le spui ca intri ca rupi harta si cand colo ti-ai facut trib mai continui.....
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Green-ul si-a meritat-o. Oricat de carcotasi sunteti unii dintre voi, green-ul a dat backstabb prietenilor pe lumile anterioare jucate de ei. Haideti totusi sa trecem peste asta si sa ramanem pe lumea 76, cand a fost deschis subiectul despre lumile anterioare, au fost 2 care au sarit repede cu gura sa nu aducem in discutie lumile pe care green-ul a batut fair-playul cu 3-0.
 

ely.one

member
Scor reacție
0
eu nu am treaba cu nimeni sa pierdut pe 72 asta e dar cand vine unu sa le infloreasca ar fi bine sa aibe si detalii (probe)oricum pentru mine ati luat-o pe 72 echipa lu mircea
mai e o chestie de ce promiteti ca faceti pna inainte sa inceapa lumea si va bagati 3 jucatori la noi in trib ???
unde este prietenia sa dus pe apa sambete-i
 
Scor reacție
0
Green-ul si-a meritat-o. Oricat de carcotasi sunteti unii dintre voi, green-ul a dat backstabb prietenilor pe lumile anterioare jucate de ei. Haideti totusi sa trecem peste asta si sa ramanem pe lumea 76, cand a fost deschis subiectul despre lumile anterioare, au fost 2 care au sarit repede cu gura sa nu aducem in discutie lumile pe care green-ul a batut fair-playul cu 3-0.
Daca este sickoss. pe cont nu-mi pasa ca nu am asteptari de la el ,daca e propietarul pt mine esti o mare dezamagire:(:(
 
Sus