Discutii libere L76

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Si unii lume de lume ,inobileaza numai suporti sa creasca si adminii dorm in bocancii,sau ce se numeste asta....
 

D Wolfwood

member
Scor reacție
1
Nu demult am primit încă o circulară prin care green încearcă să recruteze din 100. Circulară trimisă în toate triburile 100 (și sunt oleacă prea multe).
Cred că este deja a 5-a încercare a celor din green.
Nu știu exact cum merge treaba cu ăștia din green...Se consideră spam? Se consideră patetic? Se consideră normal?
 
Scor reacție
0
Wolf tu joci pe alta lume ??? Am de la tine 3 circulare si tu acuzi GREEN ? Pune mana si joaca triburile cum trebuie sau lasa-ne ca de trimis circulare orice noob poate sa o faca.
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Wolf tu joci pe alta lume ??? Am de la tine 3 circulare si tu acuzi GREEN ? Pune mana si joaca triburile cum trebuie sau lasa-ne ca de trimis circulare orice noob poate sa o faca.

Mi se pare normal ca si el sa faca acelasi lucru pe care si voi il faceti, sa trimita circulare. :)
 

DeletedUser47645

iar aveti traume cu ursi ? va facetei si conturi noi pentru a posta acel nume, chill fiilor :))) sfarsitul este aproape
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Posibil sa se circule pe stânga drumului, ca de obicei.
În ultima luna nu am prin curse pe acolo. Sunt în concediu
 

K A R A

member
Scor reacție
0
Ce de banari si mesaje sterse de admini pe topicul asta :D Ce se intampla oare? :cool:

Intre timp, in unul din triburile Hienelor:

iun 07
12:49
-ButAbil- a părăsit tribul.
iun 07
12:17
3M3M a fost concediat de către -ButAbil-.
iun 07
12:17
Ursu*e*Dulce a modificat drepturile şi titlurile lui -ButAbil-.
iun 07
12:17
-ButAbil- s-a ataşat tribului.
iun 07
12:16
-ButAbil- a fost invitat de către Ursu*e*Dulce.

Pac, pac, in 2 minute au rezolvat un jucator, pe 3M3M , ale carui sate au fost luate de o alta "hiena" din tribul mare.

Unii de pe acolo spun ca nu ar fi un caz singular, dincontra. Si inca nu au inceput "verificarile", se anunta pe saptamana ce urmeaza. Multi se tem ca vor ramane fara sate din motive inventate, sau chiar fara motive.

Na, era clar ca nu vor rabda Hienele cu atatea puncte albastre in jurul lor, dar de ce ii mai acuzau pe Green, dupa ce trasesera de partea lor mai multe triburi, ca vor inobila intern jucatorii nou-veniti? Cand si ei practica aceleasi metode? :rolleyes:
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
memircea iun 08, 15:02
Se poate sa ma alatur tribului vostru ? multumesc anticipat ^^

Watcher on the wall iun 08, 15:12
Salut, nu mai recrutam

Watcher on the wall iun 08, 19:02
1....

Mesajele acestea au fost trimise de către Watcher on the wall mai departe.

WizeW iun 07, 18:34
Salut, o invitație se poate? In academie

Smurff. iun 07, 18:50
Nu am treaba cu conducerea eu...nu fac parte din ea

WizeW iun 07, 19:13
Cu cine pot vorbi?

Smurff. iun 07, 19:22
[player] Watcher on the wall [/player]

Smurff. iun 07, 19:22
[player]Watcher on the wall[/player]

WizeW iun 07, 19:31
Salut. O invitație se poate?

Mesajele acestea au fost trimise de către WizeW mai departe.

Watcher on the wall iun 07, 20:42
Nu mai recrutam

WizeW iun 07, 21:41
Ok

Watcher on the wall iun 08, 19:04
Selecteaza doar asta cu invitatie refuz

Mesajele acestea au fost trimise de către Watcher on the wall mai departe.

alexken iun 07, 16:09
Salut! Îmi cer scuze pentru deranj!
Aș dori să mă alătur și eu tribului, dacă se poate. Aștept un răspuns! Mulțumesc anticipat!

Watcher on the wall iun 07, 16:10
Nu mai recrutam

alexken iun 08, 16:41
Salut! Te rog, ajută-mă!

alexken iun 08, 16:44
Eu am fost într-un trib ceva green parcă se numea și am ales să ies fiindcă efectiv nu înțelegeam de ce mă punea conducerea să atac hy în condițiile în care ei (conducerea) așteptau rapoartele noastre, ale membrilor.
Nu am trimis atac și am ales să ies. Eu nu sunt adeptul forumul, nu prea intru să verific că ce se întâmplă și evident că nu știam care era treaba cu acel trib green, eu eram mulțumit că la început am primit o invitație într-un trib și că mă pot dezvolta liniștit fără să fiu atacat.
Ieri dau mesaj conducerii din hy și mă refuză pe motivul că eram în green și că aș fi un "dușman", în condițiile în care amplasarea mea îmi permite să cuceresc celalate sate de lângă mine pe bandă rulantă...
Și acum mă trezesc cu atac de la cineva care are 5 sate...
Am mai bagat și o groază de pp-uri ca să mă dezvolt cât de cât...

Watcher on the wall iun 08, 19:06
Si atat

Mesajele acestea au fost trimise de către Watcher on the wall mai departe.


In primul rand as prefera sa venim si cu argumente care sa sustina afirmatiile pe care le tot faceti. Nu cred ca suntem nevoiti sa-ti explicam tie motivul pentru care un anume jucator a fost innobilat intern, a fost concediat si asa mai departe. Pastram aceste actiuni in trib si nu iesim pe forum ca sa explicam fiecare concediere, invitatie, diplomatie pe care le facem, dar asa suntem noi, romanii in general, cand lucrurile nu merg bine pentru noi incercam sa aruncam cu noroi in ceilalti pentru a nu le merge nici lor bine. Propaganda ieftina si de prost gust a fost mereu, un lucru bun de altfel dar nu incerca sa faci acuzatii nefondate. Daca voiam interne, ii invitam pe toti cei care ne-au trimis mesaje cu acest scop, ii invitam ca mai apoi sa-i innobilam, nu ti se pare ca lucrurile astea nu se bat cap in cap si ca ceea ce spui nu are sens? De unde stii tu ca acel jucator nu a renuntat pur si simplu la joc, spun asta ca multi dintre cei care au fost in familia green au inceput sa renunte la joc, in special cei din DC pe care i-ati luat carne de tun, i-ati pus in fata noastra, v-ati dat seama mai apoi ca lucrurile n-au functionat dupa cum v-ati facut planurile, saracii au avut atacuri de la noi de nenumarate ori, n-am vazut ca va implicati ca sa le intindeti o mana de ajutor! I-ati lasat pur si simplu sa-si piarda satele in fata noastra, un lucru benefic noua, va multumim foarte mult! Si eu, si noi, si cu totii suntem preocupati de mersul lucrurilor pe lumea 76, insa nu mi-am dat seama care este scopul vostru pe lumea asta? Sa faceti alianta cu un trib anume si sa-i lasati de izbeliste in momentul in care incepe sa piarda sate? S-au trimis n circulare din partea voastra catre anumite triburi prin care VOI II INVITATI IN TRIBUL VOSTRU nu si invers. Haideti sa nu batem campii ca nu-i frumos. Succes la luat sate, aveti nevoie!
 

DeletedUser47645

Ce de banari si mesaje sterse de admini pe topicul asta :D Ce se intampla oare? :cool:

Intre timp, in unul din triburile Hienelor:

iun 07
12:49
-ButAbil- a părăsit tribul.
iun 07
12:17
3M3M a fost concediat de către -ButAbil-.
iun 07
12:17
Ursu*e*Dulce a modificat drepturile şi titlurile lui -ButAbil-.
iun 07
12:17
-ButAbil- s-a ataşat tribului.
iun 07
12:16
-ButAbil- a fost invitat de către Ursu*e*Dulce.

Pac, pac, in 2 minute au rezolvat un jucator, pe 3M3M , ale carui sate au fost luate de o alta "hiena" din tribul mare.

Unii de pe acolo spun ca nu ar fi un caz singular, dincontra. Si inca nu au inceput "verificarile", se anunta pe saptamana ce urmeaza. Multi se tem ca vor ramane fara sate din motive inventate, sau chiar fara motive.

Na, era clar ca nu vor rabda Hienele cu atatea puncte albastre in jurul lor, dar de ce ii mai acuzau pe Green, dupa ce trasesera de partea lor mai multe triburi, ca vor inobila intern jucatorii nou-veniti? Cand si ei practica aceleasi metode? :rolleyes:





ciudat cum apar conturi noi pe extern si primele postari sunt direct atacuri de genu :)) vorbiti de green de parca nu este cont green care posteaza :))) pacat ca exista twstats si ala nu minte :)) ati facut asa si pe 72 in care ati modificat pe skype discutie din 2018 si ati pus NWO in loc de SCL iar cand au aparut printurile cand apare data si ora de la discutie cu 1 an in urma ati schimbat subiectul


JALNICILOR, asta este green, la margine am zis si culcat
 

vladislav88

member
Scor reacție
0
Cand ii puneti pe p3nsionari sa faca alianta cu Legend ca sa aveti spioni pe-acolo :D?

de curiozitatee :))))
 

ely.one

member
Scor reacție
0



ciudat cum apar conturi noi pe extern si primele postari sunt direct atacuri de genu :)) vorbiti de green de parca nu este cont green care posteaza :))) pacat ca exista twstats si ala nu minte :)) ati facut asa si pe 72 in care ati modificat pe skype discutie din 2018 si ati pus NWO in loc de SCL iar cand au aparut printurile cand apare data si ora de la discutie cu 1 an in urma ati schimbat subiectul


JALNICILOR, asta este green, la margine am zis si culcat


faza e ca cineva a recunoscut ca totul a fost mimat de voi asa ca mai bine o lasi balta lumea aia a fost castigata fara razboi.....
totusi nu mi-ai raspuns la o intrebare, de ce inainte de a incepe lumea vorbesti de pna si dupa va intoarceti mai pui si un jucator sa sara in sus pe conferinta de skype ca sa intram si dupa culmea culmilor ca intra la voi in trib ......
 

DeletedUser47645

faza e ca cineva a recunoscut ca totul a fost mimat de voi asa ca mai bine o lasi balta lumea aia a fost castigata fara razboi.....
totusi nu mi-ai raspuns la o intrebare, de ce inainte de a incepe lumea vorbesti de pna si dupa va intoarceti mai pui si un jucator sa sara in sus pe conferinta de skype ca sa intram si dupa culmea culmilor ca intra la voi in trib ......


imi pare rau sa te dezamagesc dar noi nu mimam nimic, daca am zis ceva aia se intampla :) cred ca au fost destule vorbe spuse si duse la finalizare fara probleme

nu stiu despre ce pna vorbesti pentru ca am intrat cu o mana de oameni sa ne jucam vs green, nu abera aiurea mai ales cand esti cont cu 2 postari si ceri explicatii, intai te prezinti si poate daca esti catalogat peste barbar atunci stam de vorba


LA REVEDERE si multa bafta pe alta lume unde poate nu o sa jucam
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
imi pare rau sa te dezamagesc dar noi nu mimam nimic, daca am zis ceva aia se intampla :) cred ca au fost destule vorbe spuse si duse la finalizare fara probleme

nu stiu despre ce pna vorbesti pentru ca am intrat cu o mana de oameni sa ne jucam vs green, nu abera aiurea mai ales cand esti cont cu 2 postari si ceri explicatii, intai te prezinti si poate daca esti catalogat peste barbar atunci stam de vorba


LA REVEDERE si multa bafta pe alta lume unde poate nu o sa jucam


Ce tot latri pe aici ? Nu vezi ca nu iti da nimeni atentie ?
 
Sus