Discutii libere L75

radumolnar

member
Scor reacție
0
Tu du-te dracu de panarama de jucător ,care câștiga de pe spatele fraierilor ,dacă nu erau boschetarii din alte triburi nu ai fi ajuns nici la nivel 5 ,ești o panarama de jucător și lider ,dacă era lume cu dominanta erați mia khalifa toți
Incearca sa fi civilizat in limbaj si nu ne jigni. Eu cred ca in Roma sunt si cativa jucatori buni care vor castiga si lumea asta.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
iStock-453958099.ManLaughingSM.jpg
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Aici am o mica completare, pe 71 o tabara avea de la inceput un tabel cu resursele necesare pana la nivelul 30 al universitatii pe cand cealalta a trebuit sa afle treptat cum functioneaza. Poate am fi pierdut oricum, dar in astfel de circumstante nu m-as lauda ca am batut la "diferenta mare":)

O seara buna!

:))) toti am invatat treptat, nu stiu ce insinuezi
Si pe lumea asta, bazat pe primele nivele puteai sa calculezi cam cum ar fi restul ca cerinte. Dar asta nu schimba absolut nimic, indiferent ca stii sau nu stii cate resurse trebuie per nivel, stiind ca ala e modul de a termina lumea, trebuie sa bagi tot ce poti, e la mintea cocosului
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Putina statistica de baza cu matematica, cateva grafice frumoase si controale repetate in trib, cateva barbarele in plus acum o luna jumate, cateva reguli in plus cu niste verificari periodice; nimic din asta n a existat in squad. Eu zic ca s-ar fi jucat de la egal la egal daca macar se incerca. Dar a fost un trib creat din nimic si fara conducere.
Enyx stia din start ca ar fi castigat. Respect pt. el ca inca va da raspuns la mesaje ipocrite. Evident ca si el a tras la orice ca sa castige cum trag toti, tragem toti. Si el a gresit dand din gura prea mult desi nu trebuia, chiar n avea nevoie s o faca, stia clar castigul si ca e peste la nivel de manevre pe lumea asta, dar si Varu cu restu crezand ca dau pe spate cu demolarile un trib ca Roma.

O lume castigata de cand s-a dat start.
 

Deleted User - 743790899

Putina statistica de baza cu matematica, cateva grafice frumoase si controale repetate in trib, cateva barbarele in plus acum o luna jumate, cateva reguli in plus cu niste verificari periodice; nimic din asta n a existat in squad. Eu zic ca s-ar fi jucat de la egal la egal daca macar se incerca. Dar a fost un trib creat din nimic si fara conducere.
Enyx stia din start ca ar fi castigat. Respect pt. el ca inca va da raspuns la mesaje ipocrite. Evident ca si el a tras la orice ca sa castige cum trag toti, tragem toti. Si el a gresit dand din gura prea mult desi nu trebuia, chiar n avea nevoie s o faca, stia clar castigul si ca e peste la nivel de manevre pe lumea asta, dar si Varu cu restu crezand ca dau pe spate cu demolarile un trib ca Roma.

O lume castigata de cand s-a dat start.

Tu nici nu ai jucat pe lumea asta si vorbesti de ce a fost la noi, ai uitat ce gluma ai facut cand ai fost la noi cu trupele lui Br? Las-o asa, sincer imi e rusine de rusinea ta, nici nu ma priveste cum joci pe harta cand tu ca bun simt ai fost inexistent, incepand de la limbaj si atmosfera terminand la gluma aia ce a fost cireasa de pe coliva
 

Deleted User - 743788713

" Felicitari pentru ceea ce ati realizat (nimic). Doar manevre,incurcaturi,organizate,0 barat. " L51 + L56 + L64 + L71 -> urmeaza L75 . Am strans in jurul meu peste 200 playeri si am inceput de la 0 cu tribul asta. Probabil ca da,nu am realizat nimic prin asta. Am castigat totul pana acum prin manevre si incurcaturi.
de 3 ori roma vs rs care este un trib bun pe partea deff insa pe partea off are carente mari - 2 victorii 1 infrangere - 2 lumi inchise prin fuziune - 71 vs NG care poate nu e chiar un trib de top de pe .ro - si acum 75 vs un trib nou. daca tot sunteti asa buni, de ce nu lansati o provocare vs mnk - dk - revo, ca sa va masurati de la egal la egal? gurile rele spun ca refuzati sa intrati din start, si pe 73 ati intrat intr un mod rusinos si ati iesit la fel de rusinos, ca tot zice florinel ca bateti tot in orice formula si setare. marii conducatori vor sa isi masoare puterea cu cei mai buni, nu sa intre "la ghici" si culmea cam cele mai usoare lumi
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Tu nici nu ai jucat pe lumea asta si vorbesti de ce a fost la noi, ai uitat ce gluma ai facut cand ai fost la noi cu trupele lui Br? Las-o asa, sincer imi e rusine de rusinea ta, nici nu ma priveste cum joci pe harta cand tu ca bun simt ai fost inexistent, incepand de la limbaj si atmosfera terminand la gluma aia ce a fost cireasa de pe coliva

Inseamna ca inca tre sa inveti ce inseamna triburile.ro :))
 

radumolnar

member
Scor reacție
0
Bine ai zis “câțiva” in rest sunt panarame needucate care câștiga doar pe spatele fraierilor care au intrat pe 75 fără un scop anume ,sau na ,au un scop sa pupe in *** pe enyx , jucător vai Steaua lui
Joc de 11 ani nu te cunosc, nu stiu nick-name-ul cu care joci, poate esti un foarte bun jucator (eu sunt unul mediocru), dar modul in care te manifesti nu arata decat ca esti un om frustrat de la care pe forum nu am vazut decat acuze si injuraturi. Pacat
 

Patrykana

member
Scor reacție
0
e doar un prost care zice de dominanta, dar cred ca mai mare norocul pt el ca n-a fost dominanta ca ii dadeam pateu la gurita direct din mijlocul K54 :eek:
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Putina statistica de baza cu matematica, cateva grafice frumoase si controale repetate in trib, cateva barbarele in plus acum o luna jumate, cateva reguli in plus cu niste verificari periodice; nimic din asta n a existat in squad. Eu zic ca s-ar fi jucat de la egal la egal daca macar se incerca. Dar a fost un trib creat din nimic si fara conducere.
Enyx stia din start ca ar fi castigat. Respect pt. el ca inca va da raspuns la mesaje ipocrite. Evident ca si el a tras la orice ca sa castige cum trag toti, tragem toti. Si el a gresit dand din gura prea mult desi nu trebuia, chiar n avea nevoie s o faca, stia clar castigul si ca e peste la nivel de manevre pe lumea asta, dar si Varu cu restu crezand ca dau pe spate cu demolarile un trib ca Roma.

O lume castigata de cand s-a dat start.
Nu toți joaca cum vrei tu man, pe jocul asta trebuie sa fii original, și sa îți urmezi instinctele, nu toți joaca după tipare și triburi mamut, triburi de care se râdea acum ani buni, acum vad ca este în trend sa ai 10 academii talpa, 7 conturi pt resurse, și asa mai departe, dacă vrei sa joci cum îți place ție, îți faci echipa și joci și sotronul dacă vrei cu jucătorii tai, dar eu spre deosebire de alții nu trimit trupele colegilor în vacanță în Caraibe.
Suntem un grup de prieteni aici, și eu spun ca am făcut o treaba foarte bună, dacă nu-ți convine nu joci alături de noi este simplu, dar nu da cu hate undeva unde nu te-ai ai integrat.
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
"Nu toți joaca cum vrei tu man, pe jocul asta trebuie sa fii original, și sa îți urmezi instinctele"
Sa inteleg ca instinctul tau e sa pierzi sau ce? Ce a zis loving beer are mult sens, ce zici tu, 0

Cat despre " nu toți joaca după tipare și triburi mamut"...Eu vad doar 5 triburi roma pe harta, oare squad cate sunt? :))
1593041369344.png


Aliatii vostri scitii, oare cate aveau inainte sa ii tradati si sa se destrame? :))
Iar arunci cu cacao cand esti cu musca pe caciula

"7 conturi pt resurse" serios, asta vine din partea tribului care la inceput de lume ocupa majoritatea topului ca si punctaj de jucator si resurse jefuite, dar cu puncte in agresor tot prin top 100-500? :))

"Suntem un grup de prieteni aici, și eu spun ca am făcut o treaba foarte bună"
Da. Ati facut o treaba foarte buna in a va cimenta o imagine de schimbatori de tabere si mincinosi/ipocriti pe extern :))

Cat despre jucatul ca prieteni, sigur, nimic mai normal...Evident, m-as mira ca toti cei cateva sute din poza sa fiti prieteni, dar cativa tot sunteti. Atata ca unii pareti genul ala de prieten in care ar fi bine sa n-ai incredere sa-i intorci spatele, sa nu te trezesti cu obiecte de prin bucatarie infipte in el :)


PS:Ma mir ca inca aveti vreme de scris pe extern, credeam ca voi sunteti ocupati cu incercarile esuate de login de pe ipuri straine pe contul lui skrillex, sau cererea de resetare parola pe care a primit-o pe mail fara sa o chiar ceara :)) Aparent e o pura coincidenta, ca fix contul cu universitate pateste asta. Ca voi "jucati pe harta" si "nu faceti manevre"
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
E ok, nici pe mine a ta.
Uite ca avem si un lucru in comun.
Puteam avea si altele(gen castigarea lumii impreuna) dar din cate ai spus, esti unul din motivele principale pentru care nu se intampla :)
. Am mai multe lumi de primul loc decât ai tu de joc probabil, dar cum spuneam, vezi ți de drum.
Și vezi ca realizarea aia ce o porți cu nwo, e tot datorita muncii mele și aa colegilor, dacă nu băteam toți trădătorii ce au fugit cu lupii și equilii probabil nici lumea aia nu o câștigai, asa informativ
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
de 3 ori roma vs rs care este un trib bun pe partea deff insa pe partea off are carente mari - 2 victorii 1 infrangere - 2 lumi inchise prin fuziune - 71 vs NG care poate nu e chiar un trib de top de pe .ro - si acum 75 vs un trib nou. daca tot sunteti asa buni, de ce nu lansati o provocare vs mnk - dk - revo, ca sa va masurati de la egal la egal? gurile rele spun ca refuzati sa intrati din start, si pe 73 ati intrat intr un mod rusinos si ati iesit la fel de rusinos, ca tot zice florinel ca bateti tot in orice formula si setare. marii conducatori vor sa isi masoare puterea cu cei mai buni, nu sa intre "la ghici" si culmea cam cele mai usoare lumi
Tu vorbesti mult si prost. Nici nu stim cu cine stam de vorba cand iti raspundem asa ca am putea bine sa nu raspundem la fantome. Dar pentru tine folosim tabla Ouija.

Vezi ca L56 castigata de noi intamplator a fost contra Mnks.
Infrangerea de pe 61 nu a fost vs RS. A fost vs RS/Gentle cu 3/4 harta la ei dupa ce a cazut United dar e infrangere si aia e.

Cand intram pe vreo lume nu ne ascundem si poate sa intre cine vrea dupa noi. Inclusiv Mnks-Fame-DK si ce coalitie mai e nevoie.
Daca pierdem nu e nici o tragedie. Toate triburile care joaca acum pe server au infrangeri la activ. Nu e ca si cum ne-am proclamat cel mai bun trib de pe .ro.
Dar spre nefericirea ta sutnem acolo in top :).
Pe 73 poti sa intrebi direct inamicii de acolo daca am intrat sau iesit rusinos. Dar de mancat balegar e bun oricine. Tu esti campion pe sate in fiecare postare.

Daca va pun la un loc pe toti astia de mancati rahat aici sunteti 3 la 1 leu.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Aici am o mica completare, pe 71 o tabara avea de la inceput un tabel cu resursele necesare pana la nivelul 30 al universitatii pe cand cealalta a trebuit sa afle treptat cum functioneaza. Poate am fi pierdut oricum, dar in astfel de circumstante nu m-as lauda ca am batut la "diferenta mare":)

O seara buna!
Nu am avut un tabel cu resursele finale . Pur si simplu ne-am facut niste calcule tinand cont de rata de crestere a resurselor necesare de la un nivel la altul. Dupa primele 5 nivele puteai sa iti faci o idee. E pura matematica. Nu ne-am "laudat". E realitate. Pur si simplu cu Squad e mai stransa competita comparativ cu ce a fost pe 71.
 

Deleted User - 743788713

Tu vorbesti mult si prost. Nici nu stim cu cine stam de vorba cand iti raspundem asa ca am putea bine sa nu raspundem la fantome. Dar pentru tine folosim tabla Ouija.

Vezi ca L56 castigata de noi intamplator a fost contra Mnks.
Infrangerea de pe 61 nu a fost vs RS. A fost vs RS/Gentle cu 3/4 harta la ei dupa ce a cazut United dar e infrangere si aia e.

Cand intram pe vreo lume nu ne ascundem si poate sa intre cine vrea dupa noi. Inclusiv Mnks-Fame-DK si ce coalitie mai e nevoie.
Daca pierdem nu e nici o tragedie. Toate triburile care joaca acum pe server au infrangeri la activ. Nu e ca si cum ne-am proclamat cel mai bun trib de pe .ro.
Dar spre nefericirea ta sutnem acolo in top :).
Pe 73 poti sa intrebi direct inamicii de acolo daca am intrat sau iesit rusinos. Dar de mancat balegar e bun oricine. Tu esti campion pe sate in fiecare postare.

Daca va pun la un loc pe toti astia de mancati rahat aici sunteti 3 la 1 leu.
te lauzi cu 56 unde a jucam poate un sfert din mnk si kiar si acolo va batea doctorash cu tribul lui


LocNumele tribuluiÎnfrângere
1 Roma44,82 Mil.
2 Suicide SquaD37,97 Mil.
3 SCITII17,68 Mil.

dak asta e razboi cred ca chiar iti place farmville sunt jucatori pe alte lumi cu inamici invinsi solo mai mult decat voi ca trib "de elita"
 
Sus