Discutii libere L76

Smurff.

member
Scor reacție
0
Se pare ca mi-am făcut un fan mare.

Atâta timp cât omul avea 1.2k trupe și 100-100 trimise pe la nu știu cine, inactiv de 3 zile și trimitea trupele la curățat la 30h de ce să-l țin în trib?

Eu zic sa îți vezi de cotețul tău și sa taci
Asta înseamnă că eu am 2 fani?
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Încă nu am primi răspunsuri la întrebările mele..... Și vreau și dovata la alea 3 sittere.... La ce spune ghost nu vreau ca el oricum e pe lângă discutie




Și apropo cipri (Borzești) acu sunt eu pe extern... Ce s-a postat azi sunt ale mele.. Ce sa postat anterior nu îmi aparțin. Și asta îl vizează și pe leu. Nu ma mai acuzați aiurea(nu zic de tn cipri) . Orice problema aveți cu mine va răspund pe joc sau în privat cu mare drag(excepție face leu) cu el nu ai ce sa vb.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Nu stiu in ce topic sa intreb asta, ma puteti ajuta? "Unde se poate intreba ceva cu un sens, a pune o intrebare serioasa si a cere ceva ce pare mult dar in realitate ni se cuvine, o chestiune concreta ce poate primi un raspuns sincer. Fara master ban." Intreb pentru un prieten.
 

Evoluti0n

member
Scor reacție
0
Nu stiu in ce topic sa intreb asta, ma puteti ajuta? "Unde se poate intreba ceva cu un sens, a pune o intrebare serioasa si a cere ceva ce pare mult dar in realitate ni se cuvine, o chestiune concreta ce poate primi un raspuns sincer. Fara master ban." Intreb pentru un prieten.

In topicul " Cum sa dai un backstab! "
 
Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ma bucur ca inca ma aveti in postarile voastre pe diferite lumi.
Sunt profund recunoscator si apreciez unii jucatori.
Ma uimeste insa ca dupa atatia ani, n-ati revenit deloc cu picioarele pe pamant, ca aveti aceleasi postari unii dintre voi, parca ati avea foldere cu replici salvate in pc.
Succes alor mei !
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Fato tu ești specială. Nu mulți au reușit sa facă ce ai făcut tu.
Autografe dai? Dau la schimb pp-uri
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Se pare ca mi-am făcut un fan mare.

Atâta timp cât omul avea 1.2k trupe și 100-100 trimise pe la nu știu cine, inactiv de 3 zile și trimitea trupele la curățat la 30h de ce să-l țin în trib?

Eu zic sa îți vezi de cotețul tău și sa taci


ce zici boss ? se conduce bine un trib cu 200 pct ? am impresia ca cedezi satele si vrei sa faci acelasi lucru, oricum felicitari pentru ce ai aratat azi tu si fratii tai din green care se pare ca nu au fost capabili sa va blindeze nimic, practic ati fost carne de tun ... ghici cine urmeaza acum ? tic tac
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
ce zici boss ? se conduce bine un trib cu 200 pct ? am impresia ca cedezi satele si vrei sa faci acelasi lucru, oricum felicitari pentru ce ai aratat azi tu si fratii tai din green care se pare ca nu au fost capabili sa va blindeze nimic, practic ati fost carne de tun ... ghici cine urmeaza acum ? tic tac

Stai liniștit ca frații din green ajuta mai mult decât crezi.

Vii pe aici pe extern și te dai mare cu un organizat de 60 de oameni pe 5 oameni.

Daca erai asa de bun, la ora asta nu trebuia sa mai fie nici un sat acolo.

Dar organizarea voastră lasă în continuare de dorit

Ia și plimba Ursu!


Ai organizat un k întreg sa scoți 5 oameni ca ai văzut și tu ca omuleții tai nu se descurca sa ia sate singurei.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
70AE2E42-A1E2-4E0A-A06C-293A8EB732EB.jpeg


nu ii stres, de disparut oricum dispari, ii si greu sa te aperi la gap de 200 ms :))) scuze avem mereu, ai iesit pe barba ta, aveai tot greenu alaturi plus alte triburi la care ai mers cu miloaga, faptul ca pe ei ii doare undeva de voi este partea a2a si era ceva normal, doar nu te ai simtit vre o piesa importanta pe harta asta ?:)) acuma ai ramas cu satele de langa ei, practic lions este inutil ca trib si trebuie sa iti faci intrarea la ei cu ce va ramas acolo, daca nu atunci te las sa imi faci poezii cum ii faceai lu watcher sj poate te invit iar aici ;) te las cresti iar si sa tradezi de cate ori vrei, de scos o sa te scot mereu


felicitari oricum pentru modul in care ati aparat satele ... rar am vazut asa organizare ca la carte
 

Jull

member
Scor reacție
0
sincer nu stiu daca asta e o victorie cu care merita sa te lauzi.
v-a luat 2 saptamani sa ne scoateti, noi fiind 5, iar voi un continent intreg.
doua saptamani de atacuri date aiurea, cu zero organizare si logica. uita-te putin in clasament sa vezi cate trupe v-am omorat intre timp :)) cred ca a meritat si nu ne-am chiar facut de rusine.
ar trebui sa fiti recunoscatori, daca nu ieseam noi din trib poate nici acum nu reuseati sa dati in organizat calumea.
dar sincere felicitari, se pare ca a treia oara chiar e cu noroc :))
oricum, consider ca stim sa pierdem si sa recunoastem ca am pierdut. asta nu inseamna ca ne regretam decizia sau ca suntem suparati ca ne-ati scos, chiar din contra.
va doresc succes si sper sa castige cei mai buni :)
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
curiozitate : de ce ati iesit din trib ?

Pentru ca nu au știut ca joace corect pe harta, au venit cu mesaje la jucători sa trădeze și sa meargă la ei.

Iar atunci când noi am intrat la ei vorbeau pe conferință ca hai sa îl luam pe X și sa îl băgăm la interne.

Acolo e un grup de 10 oameni care se ajuta doar ei de ei.

Conducerea se schimba la fiecare circulara, era vorba ca barbarele sunt interzise, dar conducerea lor nu respecta aceasta regula.

Sunt mai multe...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
sincer nu stiu daca asta e o victorie cu care merita sa te lauzi.
v-a luat 2 saptamani sa ne scoateti, noi fiind 5, iar voi un continent intreg.
doua saptamani de atacuri date aiurea, cu zero organizare si logica. uita-te putin in clasament sa vezi cate trupe v-am omorat intre timp :)) cred ca a meritat si nu ne-am chiar facut de rusine.
ar trebui sa fiti recunoscatori, daca nu ieseam noi din trib poate nici acum nu reuseati sa dati in organizat calumea.
dar sincere felicitari, se pare ca a treia oara chiar e cu noroc :))
oricum, consider ca stim sa pierdem si sa recunoastem ca am pierdut. asta nu inseamna ca ne regretam decizia sau ca suntem suparati ca ne-ati scos, chiar din contra.
va doresc succes si sper sa castige cei mai buni :)


lasa ca merita sa va laudati voi ca ati iesit in ziua organizatului fara sa atacati si ati atacat fostii colegi :)) nu ati fost atacati 2 saptamani, ati fost atunci 2 zile parca cu ce era prin scurt, este irelevant cati oameni au dat pe voi, rezultatul final conteaza mereu iar voi sunteti out, restul este can can si acum sa va pregatiti sa faceti galerie la green asa cum va facut si ei azi :)))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pentru ca nu au știut ca joace corect pe harta, au venit cu mesaje la jucători sa trădeze și sa meargă la ei.

Iar atunci când noi am intrat la ei vorbeau pe conferință ca hai sa îl luam pe X și sa îl băgăm la interne.

Acolo e un grup de 10 oameni care se ajuta doar ei de ei.

Conducerea se schimba la fiecare circulara, era vorba ca barbarele sunt interzise, dar conducerea lor nu respecta aceasta regula.

Sunt mai multe...


iauzi :)) arata mesajele alea unde am cerut sa tradeze sa vina la noi, arata conferinta aia de 10, arata unde am zis de x y la interne (poate am zis direct 1-2 academii, nu doar x si y), conducerea nu se schimba, defapt cred ca te referi la altceva, ai vazut intemeitorul schimbat si nu stiu eu ? cat despre conducatori nu iti fa griji, ne stim de cativa ani si nu este o problema daca se schimba atata timp cat rezultatul final este unul pozitiv :) in plus pe noi aici ne intereseaza greenul care pe 72 dupa ce stat la 2 organizate si a dat delege a venit pe extern cu amenintari si am venit sa ne jucam mai departe.... data viitoare cand dai circulare pe aici despre mine sa te asiguri ca ai blindaje pe sate altfel patesti ca mbot la care din cauza atacurilor sa sters si poza de profil :(


intre timp ai mai pierdut un sat cu trupele in deplasare, split nimic .... intrerupere nu mai zic, alea deja sunt sf uri la voi
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
iauzi :)) arata mesajele alea unde am cerut sa tradeze sa vina la noi, arata conferinta aia de 10, arata unde am zis de x y la interne (poate am zis direct 1-2 academii, nu doar x si y), conducerea nu se schimba, defapt cred ca te referi la altceva, ai vazut intemeitorul schimbat si nu stiu eu ? cat despre conducatori nu iti fa griji, ne stim de cativa ani si nu este o problema daca se schimba atata timp cat rezultatul final este unul pozitiv :) in plus pe noi aici ne intereseaza greenul care pe 72 dupa ce stat la 2 organizate si a dat delege a venit pe extern cu amenintari si am venit sa ne jucam mai departe.... data viitoare cand dai circulare pe aici despre mine sa te asiguri ca ai blindaje pe sate altfel patesti ca mbot la care din cauza atacurilor sa sters si poza de profil :(


intre timp ai mai pierdut un sat cu trupele in deplasare, split nimic .... intrerupere nu mai zic, alea deja sunt sf uri la voi

Crezi ca dacă nu am făcut întrerupere sau ceva înseamnă că jocul asta e Sf?

Vezi ca te agiți prea mult pe aici și ți se urcă faima la cap.

Satele alea de acolo oricum erau pierdute.

Altceva, ce mai vrei sa latri?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
vezi ca ma confunzi cu stapanii tai din green de ma iei cu latrat ;) acum ca ati fost trimisi unde va este locul, o sa te rog sa faci liniste pe aici, a fost destul cat ai bazait ca un tantar pe aici pana la primul organizat pe tine ...



Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
0 / 17.388


Apărătorul zilei
Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
0 / 56.946


Apărătorul zilei (sprijin)
Învinge, ca apărător (sprijin), cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

0 / 7.648




50 sate moca ...
 
Sus