Discutii libere L75

KingWeeman

member
Scor reacție
0
te lauzi cu 56 unde a jucam poate un sfert din mnk si kiar si acolo va batea doctorash cu tribul lui


LocNumele tribuluiÎnfrângere
1 Roma44,82 Mil.
2 Suicide SquaD37,97 Mil.
3 SCITII17,68 Mil.

dak asta e razboi cred ca chiar iti place farmville sunt jucatori pe alte lumi cu inamici invinsi solo mai mult decat voi ca trib "de elita"
iar incepi cu "farmville" :))) pe urma cand pune cineva poza asta
1593080330392.png

sau ca asta
1593080384469.png

o sa ziceti iar ceva de genul asta, tot unul de la voi?
1593080262428.png


Desigur tot un anonim din squad, ma intreb ce e cu moda asta la voi, sa aveti conturi suport pentru extern :)) V-au intrat prea tare in obisnuinta suportii?
 

Atașamente

  • 1593080199730.png
    1593080199730.png
    106,8 KB · Vizualizări: 110

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
iar incepi cu "farmville" :))) pe urma cand pune cineva poza asta
Vezi atașament 2977
sau ca asta
Vezi atașament 2978
o sa ziceti iar ceva de genul asta, tot unul de la voi?
Vezi atașament 2976

Desigur tot un anonim din squad, ma intreb ce e cu moda asta la voi, sa aveti conturi suport pentru extern :)) V-au intrat prea tare in obisnuinta suportii?
Ce vrei sa arăți defapt ca squad a farmat în timp ce Roma a cumpărat resursele :)) asta da nota cine a jucat și cine a participat doar cu salariul :)). Eu sunt mulțumit de echipa mea și felicit toți jucătorii ce au jucat alături de noi.
P. S. Cu printurile alea demonstrezi doar ca sunteti pay to win :)) succes și sănătate
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Ce vrei sa arăți defapt ca squad a farmat în timp ce Roma a cumpărat resursele :)) asta da nota cine a jucat și cine a participat doar cu salariul :)). Eu sunt mulțumit de echipa mea și felicit toți jucătorii ce au jucat alături de noi.
P. S. Cu printurile alea demonstrezi doar ca sunteti pay to win :)) succes și sănătate
Tu chiar crezi ca poti cumpara miliarde de resurse? Aolo guci, nu prea le ai cu triburile

P.S. printurile alea demonstreaza din nou ca sunteti ipocriti
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Ce vrei sa arăți defapt ca squad a farmat în timp ce Roma a cumpărat resursele :)) asta da nota cine a jucat și cine a participat doar cu salariul :)). Eu sunt mulțumit de echipa mea și felicit toți jucătorii ce au jucat alături de noi.
P. S. Cu printurile alea demonstrezi doar ca sunteti pay to win :)) succes și sănătate
Vezi ca daca faci pe prostul exista riscul sa rămâi.Daca tu nu folosesti optiunea de curățare nu inseamna ca nu exista
Screenshot_20200625_183234.jpg
 

Deleted User - 743788713

iar incepi cu "farmville" :))) pe urma cand pune cineva poza asta
Vezi atașament 2977
sau ca asta


Desigur tot un anonim din squad, ma intreb ce e cu moda asta la voi, sa aveti conturi suport pentru extern :)) V-au intrat prea tare in obisnuinta suportii?
beh nub tu ce comentezi ca nai jucat pe 56. sa zica merci rroma ca a rezistat united pe partea cu doctorash ca ii calaream grav. voi castigati o lume cu inamici invinsi cat are un player activ de pe alte lumi, gen


1593370542225.png


si ai pretentie sa te numesti trib de top. nici nu aveti agresor tot tribul cat un player de pe 73, cred k nici de pe 72, inca putin si nici 74


1593370584020.png
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
beh nub tu ce comentezi ca nai jucat pe 56. sa zica merci rroma ca a rezistat united pe partea cu doctorash ca ii calaream grav. voi castigati o lume cu inamici invinsi cat are un player activ de pe alte lumi, gen


Vezi atașament 2992

si ai pretentie sa te numesti trib de top. nici nu aveti agresor tot tribul cat un player de pe 73, cred k nici de pe 72, inca putin si nici 74


Vezi atașament 2993
"beh nub tu ce comentezi ca nai jucat pe 56. "
Atunci mars pe forumul de la 56 nubete. Nu avem nevoie de fantome aici.
E clar ca n-ai nicio treaba cu triburile :)) Daca tu crezi ca pe o lume care dureaza 3 luni ai cum sa faci cat pe una de un an, inseamna ca esti inferior intelectual chiar si lui marius br, si asta e ceva. Lumile cu universitate sunt scurte... La fel ca attention span-ul tau :)
 

Deleted User - 743788713

atunci nu te mai unfla in pene pe aici k nu sti tu ce inseamna razboi din ala dur . nub ai castigat 2-3 lumi gen farmville sau pe spatele altora si iesi pe extern tu
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Am castigat 2 lumi cu dominanta si 2 cu universitate...tu? Ceva?
Si mai si vorbesti prostii sa ne dam seama cum stai(sau nu stai) cu cunostintele despre jocul asta?

Si nu stiu unde ai vazut ca ma umflu eu in pene :)) Ca iau niste aroganti cu tendinte reptiliene la misto e cu totul altceva
 
Ultima editare:

Deleted User - 743790899

Felicitari pentru victorie, nu pot sa nu fiu fair play pe planul asta

In rest sper sa va fie rusine pentru "aveti puncte ca agresor/sustinator facute fake" ca ati adus pe locul 1 la agresor pe cineva inexistent pe harta, numai din frustrare sa nu il ia cine trebuia pe drept :)

1593533266604.png
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Felicitari pentru victorie, nu pot sa nu fiu fair play pe planul asta

In rest sper sa va fie rusine pentru "aveti puncte ca agresor/sustinator facute fake" ca ati adus pe locul 1 la agresor pe cineva inexistent pe harta, numai din frustrare sa nu il ia cine trebuia pe drept :)

Vezi atașament 2995

Cine a inceput sa creasca aparatorul/totalul astfel incat sa nu-l ia ,cine il merita e drept ?
Noi doar ne-am adaptat la jocul vostru
 

Deleted User - 743790899

tu vorbesti de vermele si punctele lui ca sustinator? hai pa
si de punctele lui virtual hunter ca aparator, el care a jucat numai in mare albastra si n-a fost atacat deloc?

mars latraule de aici

La toate organizatele voastre pe noi, Vermele a fost cel care a sprijinit tot tribul, el i-a sprijinit pe altii ramanand cu satele goale si altii din spate l-au sprijin pe el la randul lor, nu esti in masura sa vorbesti de asa ceva ca noi spre deosebire de voi la organizate am stat treji, nu am lasat satele goale si am plecat la culcare

Si legat de Virtual, nu inteleg, tu acum iti scuzi colegul inexistent pe atac pe harta aruncand mingea in curtea vecinului? Esti amuzant
 

cata1011

member
Scor reacție
0
La toate organizatele voastre pe noi, Vermele a fost cel care a sprijinit tot tribul, el i-a sprijinit pe altii ramanand cu satele goale si altii din spate l-au sprijin pe el la randul lor, nu esti in masura sa vorbesti de asa ceva ca noi spre deosebire de voi la organizate am stat treji, nu am lasat satele goale si am plecat la culcare

Si legat de Virtual, nu inteleg, tu acum iti scuzi colegul inexistent pe atac pe harta aruncand mingea in curtea vecinului? Esti amuzant

asta suna a cineva care tocmai a pierdut lumea si nu are ce sa mai scrie pe extern
 

Deleted User - 743790899

Cine a inceput sa creasca aparatorul/totalul astfel incat sa nu-l ia ,cine il merita e drept ?
Noi doar ne-am adaptat la jocul vostru

O merita Enyx aparatorul pe drept, nu zic, nici nu aveam pretentia la aparator sa ajunga la noi, dar Agresorul? Ati fost niste glume pe harta cu privire la atac si l-ati luat voi, si cine l-a luat? Cineva de care nici nu stiam ca exista pe harta? Pot sa accept aparatorul si totalul, dar toti stim ca Agresorul trebuia luat de Varu, cum noi acceptam ca ati castigat, ar fi fost de bun simt macar la final sa admiteti si voi chestia asta
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
O merita Enyx aparatorul pe drept, nu zic, nici nu aveam pretentia la aparator sa ajunga la noi, dar Agresorul? Ati fost niste glume pe harta cu privire la atac si l-ati luat voi, si cine l-a luat? Cineva de care nici nu stiam ca exista pe harta? Pot sa accept aparatorul si totalul, dar toti stim ca Agresorul trebuia luat de Varu, cum noi acceptam ca ati castigat, ar fi fost de bun simt macar la final sa admiteti si voi chestia asta

Respecta sa fii respectat.

Ati vrut sa luati realizari pe care nu le meritati, ca aparatorul, drept urmare, nu aveti niciun drept sa va plangeti ca v-am luat agresorul.
 
Sus