RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

urssmircea

member
Scor reacție
1
vad ca am fost cu un sat pierdut la nush ce trib, ma facusei curios si am intrat sa vad pe tw despre ce vorbesti :)))
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
vezi ca ai topic la discutii libere pentru spam ;) la ce faci alt topic ca sa lasi un coment inutil ?

Ce-ar fi sa nu mai zica nimeni nimic in afara de tine pe extern? Ai incepe si te-ai certa/insulta singur?:))
In locul tau as mai lasa ipocrizia deoaparte, pentru ca mai sunt si oameni cat de cat in tribul ala. Din pacate, ii murdaresti si pe ei cu stupizenile pe care le scoti, si ajung in aceeasi oala cu tine. Macar pentru ei mai lasa acasa miticismele din cand in cand:))

Is mai inapti cateii maniacilor

Sa inteleaga si aparatul de Las Vegas:

Ham ham, Ham ham!
 

Deleted User - 743716995

Alt cont fantoma :)) mai sunteti multi care va ascundeti sub pat cand scrieti ceva?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cine e Watcher??
Nici misto nu pot face de el, la cat de no-name e :(
Clasament jucători
Puncte

#1
155010_thumb
hary10410.734
#2
156968_thumb
Watcher on the wall395.078
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Vorbește avocatul green care l-a trimis maram pe extern sa latre ca altfel il da afara din cușcă :))
Eu ies pe extern cand am eu chef, tu cand nu esti banat. Nu stiu cum se face, ca de cand ai revenit pe extern, mi-a disparut fierul din sate...
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
cand ti-a disparut shaorma nu ai venit sa spui asta pe extern :( nu ii frumos din partea ta


apropo cum era aia cu watcher ? nu mai faceti comentarii inainte de a vederea rezultatele, nu sunteti obisnuiti cu reusite ca sa faceti asta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
la ce organizat ati dat ii rusine sa discutam aici dar asta este, 1000 sate in plus nu este suficient pentru voi ;) dar fiecare cat il duce bibilica
 
Scor reacție
0
Hai sictir ca blindati unele conturi și pe altele le dați afară din trib ca nu le puteți apară :))). Tentativa de panda, ți-am mai spus ca mănânci cam mult rahat, ma gândeam ca te-ai prins pana acum.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Hai sictir ca blindati unele conturi și pe altele le dați afară din trib ca nu le puteți apară :))). Tentativa de panda, ți-am mai spus ca mănânci cam mult rahat, ma gândeam ca te-ai prins pana acum.




nu am blindat boss nimic unde am stat pe sittere :) doar am facut split cu zidu


ii vina mea ca voi atat puteti ?


vrei razboi cu exten si deastea ? iti da fratele tau razboi, astazi a fost asa prima si ultima tentativa in care ati ciupit cateva satuce pe acolo, mai departe iti promit tot asa oficial ca vei avea parte de toata atentia cuvenita, ce explicatii o sa le dai oamenilor care au fost pusi cobai sa atace anumite conturi de aici unde era clar ca nu aveti sanse, iar altii au primit tinte pe niste inactivi amarati, in fine nu intru in detalii, oricum legend saracii au fost recrutati la numar si tot la numar vor ramane

oricum felicitari pentru initiativa, nu aveam mari pretentii oricum dar totusi a fost peste asteptari ce am vazut, rs cu 8 academii, bn, sars cu academiile si practic harta arata cam tot la fel, in fine ... sper ca in aparare sa va descurcati mai bine, acolo stiu ca va pricepeti cat de cat :) spor, pentru cine a facut organizatu sa imi lasi numele lui, ii dau niste interne de la mine cadou
 

Deleted User - 743716995

Eu ies pe extern cand am eu chef, tu cand nu esti banat. Nu stiu cum se face, ca de cand ai revenit pe extern, mi-a disparut fierul din sate...

Nu fur fier din păcate pentru latratul tau fals, fur inimi si iti poate confirma chiar sefa ta magda, iar de astazi oficializam relatia noastra si o sa vorbești cu mine numai cu sefu daca nu vrei sa ajungi la interne draga centorap
 

Deleted User - 743716995



nu am blindat boss nimic unde am stat pe sittere :) doar am facut split cu zidu


ii vina mea ca voi atat puteti ?


vrei razboi cu exten si deastea ? iti da fratele tau razboi, astazi a fost asa prima si ultima tentativa in care ati ciupit cateva satuce pe acolo, mai departe iti promit tot asa oficial ca vei avea parte de toata atentia cuvenita, ce explicatii o sa le dai oamenilor care au fost pusi cobai sa atace anumite conturi de aici unde era clar ca nu aveti sanse, iar altii au primit tinte pe niste inactivi amarati, in fine nu intru in detalii, oricum legend saracii au fost recrutati la numar si tot la numar vor ramane

oricum felicitari pentru initiativa, nu aveam mari pretentii oricum dar totusi a fost peste asteptari ce am vazut, rs cu 8 academii, bn, sars cu academiile si practic harta arata cam tot la fel, in fine ... sper ca in aparare sa va descurcati mai bine, acolo stiu ca va pricepeti cat de cat :) spor, pentru cine a facut organizatu sa imi lasi numele lui, ii dau niste interne de la mine cadou

Se apara bine rs ca sta clasic pe 10 conturi si dupa plange pe confa ca a ajuns la spital din cauza jocului :)))))))))))))
 
Scor reacție
0
Se apara bine rs ca sta clasic pe 10 conturi si dupa plange pe confa ca a ajuns la spital din cauza jocului :)))))))))))))

Eu măcar sunt în stare sa apar 10 conturi și sa stau nonstop pe toate conturile tribului asa cum am stat pe 73 3 luni de zile, sa nu mai zic ca stăteam cu satele goale lângă tine și tu ca tentativa de maxim coplayer(pentru crescut sate, stai chill) nu ești în stare sa îți stai singur pe cont. Te-am pupat, ți-am văzut și ție valoarea. :*
 
Scor reacție
0


nu am blindat boss nimic unde am stat pe sittere :) doar am facut split cu zidu


ii vina mea ca voi atat puteti ?


vrei razboi cu exten si deastea ? iti da fratele tau razboi, astazi a fost asa prima si ultima tentativa in care ati ciupit cateva satuce pe acolo, mai departe iti promit tot asa oficial ca vei avea parte de toata atentia cuvenita, ce explicatii o sa le dai oamenilor care au fost pusi cobai sa atace anumite conturi de aici unde era clar ca nu aveti sanse, iar altii au primit tinte pe niste inactivi amarati, in fine nu intru in detalii, oricum legend saracii au fost recrutati la numar si tot la numar vor ramane

oricum felicitari pentru initiativa, nu aveam mari pretentii oricum dar totusi a fost peste asteptari ce am vazut, rs cu 8 academii, bn, sars cu academiile si practic harta arata cam tot la fel, in fine ... sper ca in aparare sa va descurcati mai bine, acolo stiu ca va pricepeti cat de cat :) spor, pentru cine a facut organizatu sa imi lasi numele lui, ii dau niste interne de la mine cadou
Cumetre, nu pierdeam 30 de sate pe organizat nici când ataca Woc-ul pe 73 cu celalalt prăpădit tribal cu acces la partajarile tribului și tu vi sa latri pe extern de jucătorii mei :))
Baga tu un organizat pe RS dacă te consideri atât de bun și vezi dacă îți mai întra atunci fisa în aparat :)
 

Atașamente

  • Screenshot_20200730_163549_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200730_163549_com.android.chrome.jpg
    648 KB · Vizualizări: 139
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus