RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

urssmircea

member
Scor reacție
1
avem 4 academii tinere, nu mai fuma prostii ti-am zis si ieri :)) voi mai aveti oricum BN, RNG, SARS, alea de ataca odata cu voi, va cedeaza sate, etc sau alea nu se pun ? am inteles unde bati dar totusi :)) stai linistit ca bag si eu organizat, ati pierdut mai mult de 30 pe bn si rng unde au fost toti cu moral sub 80, la voi o sa fie altfel, asta pe cand dispar micutii aia, sau ei nu sunt inclusi acolo pentru ca sunt doar creascatori de sate ?


nu te supara sau ceva, am auzit si eu povesti cum te plangeai ca ai probleme din cauza jocului, cred ca tot medicul ti-a prescris sa joci la 2-3 sate ca sa nu aibe astia moral pe tine, ii bine ca respecti tratamentul


Eu măcar sunt în stare sa apar 10 conturi și sa stau nonstop pe toate conturile tribului asa cum am stat pe 73 3 luni de zile, sa nu mai zic ca stăteam cu satele goale lângă tine și tu ca tentativa de maxim coplayer(pentru crescut sate, stai chill) nu ești în stare sa îți stai singur pe cont. Te-am pupat, ți-am văzut și ție valoarea. :*

vrei sa spui ca simultan stai pe mai mult de 3 conturi odata ? nu de alta dar vrem si noi, aici ne lasa doar pe 3 si nah... ne inveti ? (nu imi spune ca pe rand, pentru ca nu se potriveste la faza cu non stop pe 10 conturi ... )
 
Scor reacție
0
Da boss, stau și pe 100 dacă am chef sa îmi pun capul cu unii ca tine.
Stai liniștit ca nu stau la moral, diferența e ca jobul mai și contează în viata. Unii își permit triburile, alții își permit sa aibă o viata. Bine... tu nu ai cum sa înțelegi asta ;)
 

Deleted User - 743716995

Eu măcar sunt în stare sa apar 10 conturi și sa stau nonstop pe toate conturile tribului asa cum am stat pe 73 3 luni de zile, sa nu mai zic ca stăteam cu satele goale lângă tine și tu ca tentativa de maxim coplayer(pentru crescut sate, stai chill) nu ești în stare sa îți stai singur pe cont. Te-am pupat, ți-am văzut și ție valoarea. :*

Înseamnă că ești daltonist amice ca nu prea ai vazut bine :))) du-te la oftalmolog si fa-ti un control, n-ati fost in stare sa-mi luati un sat decat după ce am dat stergere:)) am râs de voi destul pe 73...aveam 3 4 sate blindate, restu goale si v-am luat atatea sate si le-am si tinut:)) slabanule:)) fost catel mnk si actual green:)))) ai uitat cati colegi se plangeau de tine ca dai internele tribului la mnk? Dacă eu am fost singurul care a avut coaie sa iasa si sa zica mereu lucrurilor pe fata nu e problema mea :)) tot un cotei ramai pentru mine
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ti-am sters sa nu vada prea multa lume, am grija de sanatatea ;) mai departe ne auzim pe harta puisor, ai griaj de tine ;) pana acum ai avut adversari care te-au bagat in spital dar totusi ai revenit, sa speram ca de aceasta data sarim peste partea cu bagatul


domnul fie cu tine
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
ti-am sters sa nu vada prea multa lume, am grija de sanatatea ;) mai departe ne auzim pe harta puisor, ai griaj de tine ;) pana acum ai avut adversari care te-au bagat in spital dar totusi ai revenit, sa speram ca de aceasta data sarim peste partea cu bagatul


domnul fie cu tine

Bai ce amenintari de scoala generala. Zici ca esti un prunc de 12 ani ce inca nu a invatat sa scrie corect si da cu hate pe tot felul de forumuri:))
Macar pe "D"omnul respecta-L...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu credeam ca dau si pe aici de martorii lui iehova :( nu sunt amenintari, voi ati amenintati, noi o sa raspundem la amenintari, azi ati primit 2 palme sa va reveniti, mai departe vedem noi cu ce va incarcam :) sa termine watcher cu nunta ca fix in ziua nuntii ati gasit sa dati si voi : ))) dupa va inobileaza el pe toti, ce face la nunta sparge pe rs... aia e , macar va alegeti cu sabiute noi
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Metaforic am primit doua palme, nu? Daca nu cer prea mult, as vrea sa stiu ce ar vrea sa insemne:))
Daca stiam ca are omul nunta, eu nu dadeam...
Casa de piatra, tinere!
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Treaba cu "Domnul" era o ironie fina, pe care nici nu ma asteptam sa o intelegi.
Apropo, te-a chemat la nunta?
 
Scor reacție
0
Bai ce amenintari de scoala generala. Zici ca esti un prunc de 12 ani ce inca nu a invatat sa scrie corect si da cu hate pe tot felul de forumuri:))
Macar pe "D"omnul respecta-L...

Lasă-l ma, bine ca a plecat și el de la Baia-Mare și a ajuns la mare acum câțiva ani.

Brăilene, asa te duce capul ca și treaba aia cu munții Brăilei. Da ma, am fost la urgențe, și am stat acolo ceva ore...be happy ca ma ataci tu pe mine cu asta :)). Cu internele la Mnks tu încă suferi acum? Hai sictir și ție ca te întinzi, măcar vei cu care am colaborat din Mnks au cuvânt, nu ca tine cuvânt de rahat turcesc. Te-am pupat :)
 
Scor reacție
0
Vorbește mirificul jucător din tine și la 2 zile după ce ți-ai luat internele ai trădat, de curve tribale ne-am saturat de mult, sa știi. As mai da exemple pe aici de astfel de curve dar ma abțin. Lasă gargara ieftina cu datul satelor la Mnks și ca cei din Dream nu primeau. Sa mai zic și de faptul cu 80% din Dream au fugit când aveam câteva puncte albastre pe harta? Joc de glezne și ție și la panda în bârlog :*.
Îmi zici mie de cățel Green și am 1 singur mesaj scris către ei. Mai bine te-ai uita la cățelarul din tine :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
felicitari pentru organizatul care urmeaza sa il dati pe data de 6 :) oficial va declar invingatori, se poate inchide tema :( ne vedem pe alta lume pentru revansa samurailor
 

Deleted User - 743785914

felicitari pentru organizatul care urmeaza sa il dati pe data de 6 :) oficial va declar invingatori, se poate inchide tema :( ne vedem pe alta lume pentru revansa samurailor
Ursule iară faci pla mare pe extern, vezi poate iară te prind băieți de te trag de ureche
 
Scor reacție
0
felicitari pentru organizatul care urmeaza sa il dati pe data de 6 :) oficial va declar invingatori, se poate inchide tema :( ne vedem pe alta lume pentru revansa samurailor
Bomboana de trib RS, iar ataca cu berbeci impartiti si jumate din ei confunda zilele si orele:)).. E bine sa iei aparatoru cu 200k si sa pierzi doar vreo 2000 lanci.. Ceva imi spune ca iar o sa fie pe minus la organizatul lor.:(
 
Scor reacție
0
Bomboana de trib? Lasă că mai bine asa ca voi sa dam cu limba pe acolo pe unde scuipam. Și meseria de curva e ceva :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus