Discutii libere L77 !

DeletedUser49756

Eu măcar am făcut-o și am terminat-o spre deosebire de tine, nu vrei să termini cele 8 clase? :)) Sau câștigi bine la Ecosal? :))
 

Deleted User - 743716995

La ecosal am învățat să nu rad de prosti ca dupa cred ca au haz
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cred că nu știi lb. Română și credeam ca br e singurul fără școală de pe aici.

Încerci și tu să faci pe deșteptul, ia vezi pe unde mai poți cumpăra conturi și să mori de foame o săptămână. :))

Nu stiu sa fi scris ceva gresit.
Cred ca nu ai capacitati ca sa ma analizezi si sa imi dai sfaturi.
Nu cumpar conturi. Nu am cumparat niciodata.
Abtine-te de la astfel de afirmatii.
Stiu ca glumesti si acum :)
 

DarkDesire

member
Scor reacție
0
Dar tu TKLex joci pe 77? Eu nu te gasesc pe harta, poate stii tu ceva ce eu nu stiu. Daca nu joci hai pa, ca noi vorbeam aici de un razboi secular si tu te bagi aiurea in zeama
 

Deleted User - 743716995

Dar tu TKLex joci pe 77? Eu nu te gasesc pe harta, poate stii tu ceva ce eu nu stiu. Daca nu joci hai pa, ca noi vorbeam aici de un razboi secular si tu te bagi aiurea in zeama

Asa vorbea si de mine pe 75 si el avea 4 sate :))) era pe locul 500 si se lua in mușchi cu mine despre joc :))))) e doar un latrau ce pretentii sa ai
 
Scor reacție
0
Felicitari tribului WOC care s-a organizat strategic mai bine pana acum fata de tribul Fame, trebuie sa recunosc asta, tot respectul ca si adservari din punctul asta de vedere. In schimb 0 respect pentru cei fricosi care au fugit si totodata 0 respect pentru WOC din perspectiva asta, care ar invita si barbarele in trib la ei daca ar putea. Ati castigat respect pentru strategia voastra de acum de la inceput, reusind sa scoateti jucatori destul de buni din tribul Fame si sa mutati trupe unde trebuie, dar totodata ati pierdut respect pe cealalta parte cu recrutarile in masa. In fine este doar un joc si fiecare face orice ca sa castige. Intrasem pe lumea asta in speranta ca o sa iasa un razboi frumos, dar lipsa implicarii jucatorilor (extrem de multi au intrat la pp) si tradarile au facut ca lucrurile sa se termine rapid, pacat.
 
Sus