Discutii libere L Clasic !

Mistake.Die

member
Scor reacție
0
Cand am fost eu banat sau abuser sau catut sau tetese sau etc .. nu eram atunci pe felie cu adminii , acum am inceput combinatiile cu ei ? :)))
Dumbo . Tu ai declarat acum cateva posturi ca nu am eu scripturile tale si nici nu o sa le am .. cred ca ai atras singur atentia adminilor asupra contului tau ... eu zic sa nu te mai dai fata mare cand tu spui singur ca esti galeata fara fund . Numai bine. A doua lume cand ti am inobilat sate . Poate urmatoarea e cu noroc , sau poate inveti cum sa faci autosplit... sau poate nu .. la tine nu e sansa sa iti revii ... Succes in altele ca pe triburi ... na .. se vede ...
 
Scor reacție
1
Adminii astia sunt ca dracu.
Daca faci o tampenie sau ceva rau, te-a pus dracu.
Daca incalci regulile jocului si te prind adminii, e din cauza ca adminii sunt in buzunarul adversarului.
Meteahna romaneasca, ne ascundem neputinta dand vina pe altii.

Home a pierdut pe lumea asta, si a pierdut din vina mea si pentru ca tribul advers a fost mai bun.

Succes si fie ca tribul cel mai bun sa castige.
 

Deleted User - 743778619

v-ati sunat unu pe altu ca sa postati? sau la cafea, sub cearsaf, ati citit forumul de pe acelasi telefon?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cred ca ar fi indicat si omenesc sa nu mai aduci in discutie tribul green ,ca sasa aberezi prea mult;) cine incalca regulamentul plateste e valabil pt toata lumea bafta la joc.

Nu auzi ce abereaza centorag asta?
Ca ei n-au dat backstabb niciodata :)))
Loialitatea fata de aliat e litera de lege la ei, jneboon...cand de fapt e invers. Doar strategii de genul fac.
Bine le-a facut Alin si ceilalti din Gentle pe ro53. Sunt insuportabili si cauta discutii si ridica probleme din nimic. N-ai cum sa fi aliat cu o echipa ca a astora.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
v-ati sunat unu pe altu ca sa postati? sau la cafea, sub cearsaf, ati citit forumul de pe acelasi telefon?
Nu las pe nimeni sa terfeleasca numele tribului, in special cu acuzatii nefondate si pe lumi pe care nici nu este prezent. Singura legatura dintre green si clasica au fost cativa membrii care au ajutat Home, pana a inceput l76. Te rog sa nu mai mentionezi numele tribului pe acest forum.

Nu auzi ce abereaza centorag asta?
Ca ei n-au dat backstabb niciodata :)))
Loialitatea fata de aliat e litera de lege la ei, jneboon...cand de fapt e invers. Doar strategii de genul fac.
Bine le-a facut Alin si ceilalti din Gentle pe ro53. Sunt insuportabili si cauta discutii si ridica probleme din nimic. N-ai cum sa fi aliat cu o echipa ca a astora.
Tu inca plangi dupa 60? Loialitatea fata de aliat este importanta si niciodata incalcata fara motive intemeiate, dar atunci cand aliatul se pregateste sa ti-o traga, nu stiu ce vrei :)))) Inteleg, esti suparat ca ne-am prins inainte sa o poti intoarce, nasol. Plange in alta parte ;)
 
Ultima editare:

laser.frate

member
Scor reacție
0
Nu auzi ce abereaza centorag asta?
Ca ei n-au dat backstabb niciodata :)))
Loialitatea fata de aliat e litera de lege la ei, jneboon...cand de fapt e invers. Doar strategii de genul fac.
Bine le-a facut Alin si ceilalti din Gentle pe ro53. Sunt insuportabili si cauta discutii si ridica probleme din nimic. N-ai cum sa fi aliat cu o echipa ca a astora.
Ai aparut tu sa vorbesti ma ?Nu iti este putina rusina sa iesi pe extern ? Cand te cunoaste o comunitate intreaga ce caracter jegos ai ? Ia hai cauta o bancatu in parc si asteapta poate poate mai pica ceva
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu las pe nimeni sa terfeleasca numele tribului, in special cu acuzatii nefondate si pe lumi pe care nici nu este prezent. Singura legatura dintre green si clasica au fost cativa membrii care au ajutat Home, pana a inceput l76. Te rog sa nu mai mentionezi numele tribului pe acest forum.


Tu inca plangi dupa 60? Loialitatea fata de aliat este importanta si niciodata incalcata fara motive intemeiate, dar atunci cand aliatul se pregateste sa ti-o traga, nu stiu ce vrei :)))) Inteleg, esti suparat ca ne-am prins inainte sa o poti intoarce, nasol. Plange in alta parte ;)

Eu cred ca esti mai idiot decat prevede legea
Cum sa dau eu backstabb vreodata unor jucatori cu care am jucat si aveam maxim respect gen cum erau kamp, patrykana, zeus si altii cu care am jucat atatia ani?
Ce scorneala mai e si asta?
Scuza in fata backstabbului ?
Nu plange nimeni dupa nimic. Vreau sa arat lumii cine sunteti si ce scenarii se scornesc, scuze si alte discutii in fata tuturor.
Nu mai pozati in jucatori care nu sunteti.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ai aparut tu sa vorbesti ma ?Nu iti este putina rusina sa iesi pe extern ? Cand te cunoaste o comunitate intreaga ce caracter jegos ai ? Ia hai cauta o bancatu in parc si asteapta poate poate mai pica ceva

Nu are nimeni ce sa-mi reproseze mie vreodata legat de joc.
Conflictul meu cu sephiroth este doar intre mine si el. Nu are legatura cu nimic altceva. Loialitatea mea nu a fost pusa in discutie pe nicaieri unde am jucat. Ca aliat, conducator sau simplu jucator.
Ca vorbiti voi acum dupa asta ? Pai o sa tot vorbiti si nu o sa spuneti nimic adevarat la adresa mea. Doar scorneli si lucruri de toata jena.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Vreau sa arat lumii cine sunteti
Suntem un trib care te-a anuntat ca rupem alianta cu motive si dovezi clare legate de planurile tale, cu pna de 24h (incalcat intr-adevarul de un jucator de-al nostru, care a fost somat sa se opreasca si am spus clar ca nimeni altcineva nu va misca niciun topor pe voi, dar voi ati raspuns cu atacuri pe toti, aia e ). Daca nu asa se rupe o alianta, scuza-ma, chiar nu stiu altfel cum ;) Dar sincer nu stiu cum am ajuns la astfel de povesti.. ah, ba da, ti-ai bagat nasul in oalele altora cand nu era cazul.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
:)))))))))))))))))))))
Ce mai e si asta ?
Mai, voi sunteti sub orice critica. Chiar oameni de la voi confirma ca a fost backstabb gandit cu 1-2 saptamani inainte. N-ati atacat nimic. Ati farmat si batut taleri. Scos nobili pe banda rulanta. Pregatit backstabb ca la carte. In timp ce prostii se bateau pe granite in cu totul alte zone. Pai scuza-ma...nu ati avut niciun motiv sa faceti asta. Pur si simplu foame de sate si ipocrizie. Asta va e felul.
Nu sunteti niciun trib. Sunteti o adunatura de stafilococi. Aia sunteti.
Iar pe harta, in razboi direct, n-ati dovedit niciodata nimic pe mana voastra. Totul a fost doar "impreuna" cu cineva. Voi n-ati batut pe nimeni si niciodata nu o sa o faceti fara ajutorul ALTCUIVA.
De ce toate astea?
Pentru ca nimeni nu va suporta aerele si figurile, motivele scornite de a rupe pna sau aliante, modul de joc si modul de a conduce. Toate astea v-au adus aici.
Pe orice lume ati intra, pe orice setari, in fata oricarei echipe de top, voi nu puteti emite pretentii sa invingeti fara ajutorul altcuiva.
 
Sus