RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vndhl

member
Scor reacție
2
Ți-am dat aici reply ca ești prea egal cu zero ca sa-ți citesc comm.
Te-am căutat doua săptămâni prin București sa îți pun lesa și sa te scot in oraș, din păcate, nu te-am găsit. Stai liniștit ca încă te mai caut sa te pun in lesa.
aici este problema ...nu-i place in lesa ,vrea sa fie libera ...doar sa ii bagi ceva in gura ...gen externul de azi :)
 
Scor reacție
0
Taci dreaq cu caracterele tale cu tot de paralelipiped convex ce esti
Nu va mai opreste lumea din etalat aberatii
Echipa ta e o sluga si asta a fost mereu
Nu o sa schimbi niciodata asta
Iar noi...legat de real life...spre deosebire de multi care fac flashuri instante pe aici, ducem o viata echilibrata si plina cu de toate
Mai terminati naiba cu ipotezele astea ca zici ca sunteti pe repeat nonstop
Tu clasic, cu tribul tau de slugarnici cu tot, sunteti niste slugi pe vecie
Asta este amprenta ce e pusa pe fruntea voastra : SLUGA !
Restul e cancan...puteti dezvolta in orice directii aberatiile de orice fel
Chiar imi place cateodata ce postati si multi din echipa noastra radem de ne prapadim pe tema

Du-te-n sloboz de tentativa de om, pe 61 te milogeai la toți din Green după pp-uri pana s-a prins Stamatescu și Unnamed de schema și te-au internat ca ajunsese dracului sa datorezi câte 200 de pp-uri la 100 de jucători. Unde vi ma sa faci afirmații pe extern ca tu ești și ca tu dregi când ești ultimul milog posibil de pe serverul romanesc?! Pe fiecare lume unde ți-ai luat mu** cu tot cu manevrele tale ai dispărut de pe extern și de pe joc și imediat repari cu scuipatul de smecher în talpa după ce ai luat un trofeu cu un trib care putea sa câștige garantat și cu tine ca barbar. Mi-ar fi rușine sa scriu în locul tău pe aici, schimba naiba contul, șterge-te de pe extern dacă vrei sa joci și ramai un anonim asa cum ar trebui sa fie toți ca tine.
 
Scor reacție
0
Cam asta ești tu când ți-o iei în bot pe vreo lume pana când repari din greșeală după nu știu câte lumi ca te-a tras un trib în spate sa mai faci și tu o manevra. Eu zic sa te muti de pe mau100 și sa mai tepuiesti pe altul, deja ți-a simțit toată comunitatea mirosul de c**** ce rămâne în urma ta. Hai sa îți zic eu ceva de RS ce tot zici tu de noi ca suntem sclavi: noi NU jucam cu toate scursurile comunității și dacă înainte sa se înceapă lumea am făcut alianță cu Mnks atunci am rămas pana la final cu ei, dacă pe 61 am făcut alianță cu Gentle am rămas pana la final cu ei, aici dacă am făcut alianță cu DK rămânem pana la final cu ei. Știi de ce, ba? Pentru ca avem ce tu nu o sa ai niciodată: sânge în c**** sa îți respecți cuvântul. Marș înapoi în grota ca ți-a dat clasa pe orice lume tribul asta de sclavi pe care îl numești tu. Cel mai penal jucător de triburile care pierde în fata a 30% din continent, cu partajari cu toți membrii, acces la 60 de sittere și la toate mișcările de trupe. Atât de smecher jucător te crezi încât ai pierdut cea mai ușoară bătălie ma, cu RS-ul. Apucă-te de Mario ca nici manevrele nu îți mai ies cum erau în vremurile de mult apuse. Hai pa și închide gura, poate asa uitam naiba de tine ca exiști (de parca ai existat vreodată pentru ro) :)
 

Atașamente

  • Screenshot_20200807_224454_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20200807_224454_com.whatsapp.jpg
    51,7 KB · Vizualizări: 183

adifok

member
Scor reacție
0
cine ma cunoaste stie ca incerc cel putin sa nu ajung la chestii personale pentru un joc, dar fapt: tu Elite, datorezi 300 lei lui Nutz si daca tot te tii de corect si restul nebuni, raspunde-i omului la telefon si returneaza-i banii.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
cine ma cunoaste stie ca incerc cel putin sa nu ajung la chestii personale pentru un joc, dar fapt: tu Elite, datorezi 300 lei lui Nutz si daca tot te tii de corect si restul nebuni, raspunde-i omului la telefon si returneaza-i banii.

Lasa-l ca acum se umfla.n pene pe 77 ...de parca nu.i tot acelasi rebut social oriunde.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Rai mai sunteti:)) Cu cat injurati mai mult cu atat nu va recunoaste. El stie cat si cu ce a gresit, neaga pt. ca asa e caracterul lui; probabil stim la fel si noi toti. Zeci de mii de pp uri de la sute de jucatori si o cantitate de bani reali importanta(de luat in considerare intr-un context al unui joc minuscul). Dupa lumea 61 unde l-am bagat la interne pt vreo 8-10k pp in transe de 200-300pp am rejucat cu el pe o speciala pentru ca vroiam sa ma aflu in treaba p acolo si eu. Daca n ar avea viciul asta de a cere si nu a da inapoi - nu zic a da inapoi 100 pp care ti le-am dat, dar macar da inapoi un "ce mai faci?" cateodata, e bun si ala, si sa zicem ca poti compensa uneori - ar fi un jucator ok. In rest clar ca jucatori/oameni de genul ar trebui banati pe viata de pe acest joc, de pe 61 o tot zic, dar nu se poate face nimic. Dai pe propria raspundere, nu e obligat decat moral sa-ti dea inapoi. Punct. Si fara suparare Florin, stii ca asa e. Trebuie sa-ti asumi unele greseli.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
prosti sunt aia care ii dau bani :))) cand deja a tepuit 1-2-3 si continua sa tepuiasca, la final se plange lumea ca nu le da banii .... DjAndy 2 :) poate chiar mai bun



inspirat de la elite cand a cerut veteranu situatia deff, i-am zis ca am 3 ferme si fericit imi da un sat sa bag tot acolo.... am ramas fara net :(

oricum felicitari rs pentru organizarea in aparare ... se vede ca sunteti un trib cu experienta, disciplinat si fara frica de atacuri, in doar cateva ore au fost rezolvate toate satele atacate :) felicitari inca odata si ma bucur pentru lectia de joc oferita pe harta si prin mesaje .. :)

MileyC ieri la ora 13:14
o scurta curiozitate daca nu e prea mare deranjul.
La voi se fac internele pe favoritisme? mie imi pare ca doar unii iau interne destul de puternic si altii mai nimic.






cu 100 triburi inca mai aveti nevoie de recrutari ? :))) ziceti bre ca va dam 2-3 academii direct, poate asa se inceteaza cu mesaje de genu toata ziua, deja m-am plicitisit de cate mesaje vad in care acuzati anumiti oameni de aici ca iau interne :)) am spus si repet, internele sunt doar pentru mine, daca vreau eu le impart, in rest cine le ia fara acordul meu ajunge interna si el :( trist, dar asta au semnat toti cand au cerut invitatie :) deci incetati cu povestea asta plictisitoare :) samurai obositi...
 
Ultima editare:

Deleted User - 2122631

Ce mai fac baietii din DK ? cum merge treaba ? aud ca urmeaza sa vi-o luati grav.
Sunt pe alt cont, daca va intrebati ce mai fac. O sa aflati la momentul potrivit :))
 

Deleted User - 2122631

doar pe cel initial si pe asta care sunt acum. Pe altele n -am fost.
La fel cum o sa dispara si DK. Finala va fi HY vs RS :))))
 
Scor reacție
0
prosti sunt aia care ii dau bani :))) cand deja a tepuit 1-2-3 si continua sa tepuiasca, la final se plange lumea ca nu le da banii .... DjAndy 2 :) poate chiar mai bun



inspirat de la elite cand a cerut veteranu situatia deff, i-am zis ca am 3 ferme si fericit imi da un sat sa bag tot acolo.... am ramas fara net :(

oricum felicitari rs pentru organizarea in aparare ... se vede ca sunteti un trib cu experienta, disciplinat si fara frica de atacuri, in doar cateva ore au fost rezolvate toate satele atacate :) felicitari inca odata si ma bucur pentru lectia de joc oferita pe harta si prin mesaje .. :)

MileyC ieri la ora 13:14
o scurta curiozitate daca nu e prea mare deranjul.
La voi se fac internele pe favoritisme? mie imi pare ca doar unii iau interne destul de puternic si altii mai nimic.






cu 100 triburi inca mai aveti nevoie de recrutari ? :))) ziceti bre ca va dam 2-3 academii direct, poate asa se inceteaza cu mesaje de genu toata ziua, deja m-am plicitisit de cate mesaje vad in care acuzati anumiti oameni de aici ca iau interne :)) am spus si repet, internele sunt doar pentru mine, daca vreau eu le impart, in rest cine le ia fara acordul meu ajunge interna si el :( trist, dar asta au semnat toti cand au cerut invitatie :) deci incetati cu povestea asta plictisitoare :) samurai obositi...

Mama tot asa ai fost și pe 61, 64 și 73. Tu ești peste tot și niciunde :)))
 

DeletedUser49882

inspirat de la elite cand a cerut veteranu situatia deff, i-am zis ca am 3 ferme si fericit imi da un sat sa bag tot acolo.... am ramas fara net :(


Oare nu este aceiași situație când mi-ai cerut situația trupelor pe 68 și mi-ai dat 2 sate ale tale sa împart toate trupele pe ele?
Asta în condițiile în care nu mai aveam acasă decât acele trupe și restul erau pe granita(și nu, nu eram în mijlocul tribului)
Nu procedați toți la fel?
DC mai arătați cu degetul pe alții când și voi faceți la fel?
Pe 68 când ai recrutat tot rs-ul nu mai erau asa slabi sau ala era alt rs?
Deja începeți sa va faceți de cacao pe aici.. Indiferent ce se întâmplă pana la final ați demonstrat ca nu sunteți asa tari cum pretindeti(ați înjurat Green de la început acum ați dat-o la întors)
Toate Triburile sunt varza numai voi cei mai tari.. Dacă erați asa buni și ceilalți asa slabi va luptați cu toti iar dacă era sa pierdeți cel puțin o făceați cu capul sus.. Asa...
 
Scor reacție
0
Mama tot asa ai fost și pe 61, 64 și 73. Tu ești peste tot și niciunde :)))
Nu stiu ce rahat mananci tu acolo da echipa asta a intrat pe 68 si 72 ultimele lumi, ambele castigate. Tu te lauzi cu un 61 carat in spate de gentle, stiu asta pt ca am fost acolo, tovarasu dicsie zis si traseistu triburile.ro inca plange si cu un 73 carat in spate de mnk si date de mila 4 locuri.. Nu stiu ce tot vorbesti tu de noi cand sunteti 0 ca trib... Dupa 2 orgqnizate date full pe mine, sunt pe + cu un sat si asta ca am pierdut 3 din prostie ce nu se va mai repeta.. Jucatorii vostri si mai nou lideri de academii dau mesaje ca faceti manevre intre voi... Macar noi facem manevre cu inamicii nu jucatorilor proprii.. Auzi samurai, poate vreti sa fiti sos samourai.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus