Discutii libere L Clasic !

navarra

member
Scor reacție
0

GumGum

member
Scor reacție
0
arde invidia in tine nebunulee....toto joker e crescut pe interne parca nu stie toata lumea ...


mai ca mi se face mila de tine , vrei sa iti dau eu ceva sate ?

cat despre colegii cu diferenta de punctaj fata de tine sunt urmatoarele interne ale mele :))
Mie si colegilor mei ne merge extraordinar de bine, dupa cum se vede si pe harta , vezi ca ai scazut cu 50k... ce s-a intamplat ? :(
Iti mai dau eu de la mine 2,3,5 sate daca vrei sa recuperezi :(
 

navarra

member
Scor reacție
0
daca voi nu puteți sa luați sate s-au băgat in seama niște admini , cu joker joc pana ninge și nu luați sat :))))
Încă un organizat și te pun pe dreapta cu câțiva colegi de ai mei

Îmi ieșea și acum dacă aveam mai mulți participanți , dar mna... colegii mei sunt ai colegii voștri se pare
 

GumGum

member
Scor reacție
0
=))) ce sa pui ma tinere, sa pui pe dreapta inca 10 20 30 de interne poate ca altceva nu poti...apropo, vezi ca incerc sa mai dau niste "fake" pe tine si nu merge, ce ai patit ? :( cat se mai adauga la alea 50k? ::(
 

Deleted User - 556077

Încă un organizat și te pun pe dreapta cu câțiva colegi de ai mei

Îmi ieșea și acum dacă aveam mai mulți participanți , dar mna... colegii mei sunt ai colegii voștri se pare
Ma parlitilor , ce sa puneți ma voi pe dreapta :)))) ca de când ați făcut fuziunea numai pe mine dați organizate și n-ați luat nici un sat :))) ați pierdut 2 milioane de trupe Numai pe mine , plus încă un milion pe colegi mei :)))) amărâților ☹️
 

navarra

member
Scor reacție
0
bine boss, eu te.am atacat prima data sa stii...si daca tot suntem atat de prapaditi de ce nu ne scoate-ti ma mai repede ? de ce nu castigati lumea asa repede ?

vrei sa iti fac o promisiune printule ?

mai joc pe lumea asta pana o sa te scot si dupa dau stergere :)) si poate o sa fim colegi pe urmatoarea lume fara sa stii :p
 

navarra

member
Scor reacție
0
=))) ce sa pui ma tinere, sa pui pe dreapta inca 10 20 30 de interne poate ca altceva nu poti...apropo, vezi ca incerc sa mai dau niste "fake" pe tine si nu merge, ce ai patit ? :( cat se mai adauga la alea 50k? ::(
bai analfabetule !

multumeste tu colegilor tai ca mi-ati facut tiket si bine inteles ma pot bucura de urmatoarele 2 saptamani de concediu :)) chair astazi mi s-a aprobat :)))
 

GumGum

member
Scor reacție
0
analfabet :)) cand eu ti-am spus in trecut ca jumatatea aia de neuron p care o mai ai e in stare de putrefactie ai zis ca glumesc... :))
 

Deleted User - 556077

bine boss, eu te.am atacat prima data sa stii...si daca tot suntem atat de prapaditi de ce nu ne scoate-ti ma mai repede ? de ce nu castigati lumea asa repede ?

vrei sa iti fac o promisiune printule ?

mai joc pe lumea asta pana o sa te scot si dupa dau stergere :)) si poate o sa fim colegi pe urmatoarea lume fara sa stii :p
Pai tu m-ai atacat prima data ma , da le-ai zis colegilor ca tu ai ajuns la 07:33 cu atacurile când tot tribul a ajuns la 07:05 ? :))))))) parlitule . Normal ca ma ataci prima oară ca de 1 luna ești și tu in top 25 ca pana sa iei Internele nu erai nici in top 100 :))) înțelegi de ce nu m-ai atacat pana acum ? :))) voi credeți ca ma scoateți pe mine de pe harta ? Pai când ma apărăm eu la 10k atacuri voi nu Știați ma ce e jocul asta :)))) abia ați ajuns la 700 de atacuri =)) amărâților
 

navarra

member
Scor reacție
0
In primul rând voi nu aveți respect de nici un fel , prin simplu fapt ca vorbiti ca la usa cortului îmi dovediți doar imaturitate!

ma întreb uneori câți dintre voi v-ați schimbat buletinul pentru prima oară....


ps.
Sa va amintesc ca e un simplu joc ? Pentru mine e plăcere , îl joc de ff mulți ani, așa ca lăsați amenințările !
Va rog sa ma scoateți de pe harta, dacă o faceți respect , cineva trebuie sa piardă !

Vorbiti civilizat ! Suntem totuși niște oamnei care pierdem timp prețios pe aici...
Spor sa aveți
 
Sus