Discutii libere L76

mauLLL

member
Scor reacție
0
Doamne fereasca..mai bine ma uitam la vio si vulpita decat sa citesc externul.
O sa incerc sa fiu mai direct..
Cotzanu- te credeam om mai serios, da vad ca ai niste regii de bollywood de nu-mi vine a crede (si tu si diehard, adica tot tu). Ce ai dat tu conversatia aia e meeega scoasa din context, si asta dupa ce ne-ai ignorat atata timp si continuai sa iei barbare in mijlocul green-ului stiind ca o sa apara scandal din cauza PNA-ului si o sa fim nevoiti sa te concediem. Dar in fine..lumea vad va inca mai pune botu la povesti d astea de feciorie..
RS..ataca incredibil de slab, drept dovada ca iau sate doar de la inactivi, dar oricum, felicitari sincere ca puteti coordona atatea sute de oameni.
Cat despre DK..stiam de la inceput ca sunteti cei mai bine organizati, dar inca nu s-a terminat lumea, nu va mai excitati asa devreme, sa nu aveti probleme cu ejacularea precoce.
Atat doar sa nu va ancordati toti prea devreme, ca asa s a ancordat si fame pe 77(din care am facut parte cu regret, aveam pretentii mai mari) si i a batut woc u ca pe magari in panta.
O zi frumoasa si concedii placute, ca inca suntem in august
 
Scor reacție
0
Adi normal ca ne vedem de joc dar trebuia putin arogantele incuiate.Uite la wacher si ursu acum...Doar noi postam in momentul de fata si Centorag.Wacher e la cumparaturi ca a decis ca nu mai merita sa cumpere conturile iar ursu creste un sat de 1000 pct.Citeste pana sa ne apucam noi de scris cine si ce posta pe aici.
Bajetii.. V am felicitat de dimineata.. Am avut peste 200 de atacuri pe cont si ambitie personala sa nu se piarda sat.. Da da a fost mult trash talk.. O sa jucam in continuare chiar daca avem sanse minime.. Stiu sa recunosc cand pierd, asta e clar si nici nu o sa mi afecteze cu ceva viata personala aceasta lume aproape pierduta. Ce vreti acu? Sa va laud o dsta la 2 mesaje?.. S au facut greseli, prima fiind ca n am intrat sa castigam, ci doar sa batem green.. Ne am dat seama la timp de unele chestii, dar n am luat in considerare ca om( murgu) cu lumi jucate alaturi de noi nu are nimic de spus pe contul lui diehard si o pasarica ce umbla pe la toti poate sa l suceasca.. E manevra voastra reusita si f bine jucat..altceva ce vrei sa mai zic? :)
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Bajetii.. V am felicitat de dimineata.. Am avut peste 200 de atacuri pe cont si ambitie personala sa nu se piarda sat.. Da da a fost mult trash talk.. O sa jucam in continuare chiar daca avem sanse minime.. Stiu sa recunosc cand pierd, asta e clar si nici nu o sa mi afecteze cu ceva viata personala aceasta lume aproape pierduta. Ce vreti acu? Sa va laud o dsta la 2 mesaje?.. S au facut greseli, prima fiind ca n am intrat sa castigam, ci doar sa batem green.. Ne am dat seama la timp de unele chestii, dar n am luat in considerare ca om( murgu) cu lumi jucate alaturi de noi nu are nimic de spus pe contul lui diehard si o pasarica ce umbla pe la toti poate sa l suceasca.. E manevra voastra reusita si f bine jucat..altceva ce vrei sa mai zic? :)
Mai bine pierdeati cu onoare si demnitate, chiar daca jucati pe doua granite, macar ieseati cu fruntea sus. Prin alianta cu green nu ati facut decat sa plecati capul in fata lor si rezultatele se vad pe harta.
 
Scor reacție
0
4cnfiq.jpg
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
tribu nu ii dizolvat cavalere :) cotzanu a fost adus de diehard aici, avea coplayer un om care nu a mai avut acces la cont si am mers pe cuvantul lui, o perioada a fost pe sitter si sa jucat de la el, putea sa fie scos moca peste noapte dar asta insemna sa ne facem de kkt in fata acelui jucator, acuma vrei sa il internez pe o lume aproape gata doar pentru ca aici sa dat backstab de unde era el ? nu.. ii treaba lor ce au facut si vor face, sa vazut pe 77 ce au facut cand au intrat fara sa poata face invarteli, tribul o sa mearga mai departe si daca raman 10 oameni, de jucat inca mai este destul, la final primesc felicitari toate taberele pentru o lume cat de cat decenta fata de ultimele inchise prea repede, asa ca pana la dizolvare mai ai mult, cam astea ti-au fost iesirile sau vrei sa zici ca ai si altele ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Mai bine pierdeati cu onoare si demnitate, chiar daca jucati pe doua granite, macar ieseati cu fruntea sus. Prin alianta cu green nu ati facut decat sa plecati capul in fata lor si rezultatele se vad pe harta.


dar ce treaba ai tu cu diplomatia noastra ? cavaleru tau a zis clar ca fiecare isi face diplomatia ca sa fie bine pentru ei, ce avem noi cu green nu are legatura cu ce suferi acolo :) vroiati sa dispara repede si dupa sa fie out rs, dar cand sa facut pna cu green imediat au aparut inimioare :))
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
dar ce treaba ai tu cu diplomatia noastra ? cavaleru tau a zis clar ca fiecare isi face diplomatia ca sa fie bine pentru ei, ce avem noi cu green nu are legatura cu ce suferi acolo :) vroiati sa dispara repede si dupa sa fie out rs, dar cand sa facut pna cu green imediat au aparut inimioare :))
Da ba tristule, voiam sa ma bat cu barbarele, pai ba mos martin, tu ai zis ca ai intrat special sa scoti green si vei intra pe orice lume dupa ei, v-ati injurat ca orbetii pe forum care e mai tare si mare, ca in final sa va declarati iubire, macar taci drq din gura si stai la tine in barlog, nu mai iesi cu aberatii pe extern.
 
Scor reacție
0
tribu nu ii dizolvat cavalere :) cotzanu a fost adus de diehard aici, avea coplayer un om care nu a mai avut acces la cont si am mers pe cuvantul lui, o perioada a fost pe sitter si sa jucat de la el, putea sa fie scos moca peste noapte dar asta insemna sa ne facem de kkt in fata acelui jucator, acuma vrei sa il internez pe o lume aproape gata doar pentru ca aici sa dat backstab de unde era el ? nu.. ii treaba lor ce au facut si vor face, sa vazut pe 77 ce au facut cand au intrat fara sa poata face invarteli, tribul o sa mearga mai departe si daca raman 10 oameni, de jucat inca mai este destul, la final primesc felicitari toate taberele pentru o lume cat de cat decenta fata de ultimele inchise prea repede, asa ca pana la dizolvare mai ai mult, cam astea ti-au fost iesirile sau vrei sa zici ca ai si altele ?
Cand am zis ca va pot dizolva tribul gandeste tu la ce m-am referit.Mai departe nu zic nimic ca am promis la Adifok ca nu mai scriu aici.Pana una alta poate raspunzi mai clar.Joci sau doar ajuti ?ca sa stiu sa iti aplic meritele la final de lume indiferent ce triburi o vor inchide.Succes la toata lumea!
 

DoNo

member
Scor reacție
0
dar ce treaba ai tu cu diplomatia noastra ? cavaleru tau a zis clar ca fiecare isi face diplomatia ca sa fie bine pentru ei, ce avem noi cu green nu are legatura cu ce suferi acolo :) vroiati sa dispara repede si dupa sa fie out rs, dar cand sa facut pna cu green imediat au aparut inimioare :))
imi permiti sa te numesc ipocrit ? " dar cand s-a* facut pna cu green imediat au aparut inimioare :) " Ati trecut de la razboi, la alianta, si vorbesti de inimioare? :)). Da, esti ipocrit, si nu, nu este o insulta, ci doar o caracterizare.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
imi permiti sa te numesc ipocrit ? " dar cand s-a* facut pna cu green imediat au aparut inimioare :) " Ati trecut de la razboi, la alianta, si vorbesti de inimioare? :)). Da, esti ipocrit, si nu, nu este o insulta, ci doar o caracterizare.
Niste precizari:

green a fost in razboi cu HY la inceputul lumii, cand ne-a dat razboi tot continentul. Cand 100T s-a dizolvat, razboiul s-a dus si practic am fost neutrii fata de HY (singurul razboi ramas a fost cu WOC). In momentul in care s-a facut PNA-ul (si nu alianta, asa cum zici tu), green si HY erau 2 triburi neutre. Toate aceste miscari diplomatice au fost adaptari la dipomatiile voastre. Imi este imposibil sa cred ca voi ati fi pierdut lumea doar ca sa nu faceti aliante cu cineva cu care va injurati pe extern :))) Nimeni nu baga aiurea bani (si din cate vad, la voi sunt cativa care chiar rup la acest capitol) sa vina dupa cu moralitati de-astea ca ei nu fac alianta cu nu stiu cine :)))) Asa cum voi i-ati luat pe contzanul si diehard pe baza interesului comun (ca nu l-ati luat de jucator de echipa ce e, de asta sunt sigur), asa am facut si noi PNA si apoi alianta :)
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
tribu nu ii dizolvat cavalere :) cotzanu a fost adus de diehard aici, avea coplayer un om care nu a mai avut acces la cont si am mers pe cuvantul lui, o perioada a fost pe sitter si sa jucat de la el, putea sa fie scos moca peste noapte dar asta insemna sa ne facem de kkt in fata acelui jucator, acuma vrei sa il internez pe o lume aproape gata doar pentru ca aici sa dat backstab de unde era el ? nu.. ii treaba lor ce au facut si vor face, sa vazut pe 77 ce au facut cand au intrat fara sa poata face invarteli, tribul o sa mearga mai departe si daca raman 10 oameni, de jucat inca mai este destul, la final primesc felicitari toate taberele pentru o lume cat de cat decenta fata de ultimele inchise prea repede, asa ca pana la dizolvare mai ai mult, cam astea ti-au fost iesirile sau vrei sa zici ca ai si altele ?

Se pare ca va fi si asta o lume inchisa prea repede daca deja felicitati dusmanii. Pe alta lume mai putina vorba si mai multa actiune ursuletule.
 
Scor reacție
0
Dar inca mai este destul de munca pana va puteti desemna castigatori , cert este ca noi nu predam armele , jucam pana avem toate satele sau pana numai avem nici unul :) Si ca in fiecare trib exista caractere mai slabe si usor coruptibile si nu se stie niciodata de unde sare iepurele :) s a castigat o batalie dar deocamdata nu si un razboi :)
 

Deleted User - 743793415

Watcher, esti penibil. Asuma-ti decizia de a pleca la green dupa pna si dupa poti da din gura cat vrei. Nu-mi spune tu mie povesti nemuritoare de diehard sau cotzan ca esti un las si jumatate. Stii foarte bine ca ei doi joaca tot timpul impreuna de multi ani si vii tu aici si arunci cu noroi in mine ca ce chestie? A revenit, a vazut situatia si in ce ipostaza a fost pus si a dat backstab. Asta doar pentru manevrele voastre prostesti.
 
Scor reacție
0
Cred ca ala e clasic veteran.. Eu n am pierdut sat dragul meu

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8
Parte 2:
Triburi: STK Hy, BSD Hy, HY, HY-A, HY-B, HY-C, HY-D, Hy-W

Timeframe: 25/08/2020 00:00:00la25/08/2020 15:05:48

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 34
Diferență: 65

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 14
Diferență: 29

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 497,356
Tabăra 2: 108,980
Diferență: 388,376

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 224,837
Tabăra 2: 65,803
Diferență: 159,034

chart


Nici noi nu am pierdut sat ieri, ba chiar am ieșit pe plus. Sa îți arat rapoarte de pe contul tău? Astea 30 de sate sunt fix 0 fata de rapoartele de pe voi de astăzi. Blindaje din 2-3 ferme fără bonusuri, fulluri de def și atac prinse în sate șamd. Stai liniștit ca nu umblam după sate, încă stam bine la capitolul asta ;)
 
Scor reacție
0
Tot ce-i frumos se iubeşte, tot ce se iubeşte e frumos. Eşti atât de frumoasă pentru ca eşti atât de iubită şi îti promit că aşa vei fi mereu. Ochii tăi sunt făcuţi să cucerească, trupul tău e făcut să trezească dorinţele. Toată fiinţa ta e încântătoare şi eu sunt cel mai norocos bărbat, căci sunt iubit de tine. Aştept o rază să-mi pătrundă în suflet, să ma lumineze şi să-mi spună „te iubesc!” Iar acea rază să fie vocea ta ce ma trezeşte de dimineaţa! Eu n-am fost în stare să-ţi scriu nici măcar o poezie de dragoste, dar asta nu înseamnă că nu exista dragoste în inima mea cât să inspire toţi poeţii dintr-o carte. Unii ştiu să scrie frumos, unii ştiu să cânte frumos, unii sunt pur şi simplu frumoşi, eu sunt doar un îndrăgostit disperat după tine.
 
Sus