Discutii libere L74

Live

member
Scor reacție
0
Cățel PSD-ist ? :))
Sa cumperi conturi când ai 75% din harta , asta inseamna frica ... iar PENTRU cei de la zig , le-ati zis ca începeți războiul CU EI dupa ce terminati cu JP ? (Dacă terminati cu JP) ?
 

Emmy95

member
Scor reacție
0
Cățel PSD-ist ? :))
Sa cumperi conturi când ai 75% din harta , asta inseamna frica ... iar PENTRU cei de la zig , le-ati zis ca începeți războiul CU EI dupa ce terminati cu JP ? (Dacă terminati cu JP) ?

Se moare de frica :))) Ati si rupt tare pana acum pe harta :)) http://prntscr.com/u87yu5
Fabulezi cu "75% din harta" asa cum fabulezi si de cumparare de cont. Singurii vinovati sunt conducatorii ce au fuzionat cu 10 triburi pana ati ajuns in formula asta :) Si daca tot veni vorba de cumparat conturi, vorbiti mai degraba in numele vostru deoarce singurul moment cand apare in favoarea voastra statistica e atunci cand ati scos 5 playeri din academii, dar au disparut si aia dupa :D
 

campofrio2

member
Scor reacție
0
asta inseamna frica ...

prietene, nu mai fabula pe aici degeaba, ati avut organizate pe noi, nu ati sarit de 5 sate pe +, organizate pe ZIG nu ati avut peste 5 sate pe +, sa nu mai zic ca ati avut organizat pe noi unde ati iesit pe minus cu satele, despre ce frica vorbesti tu aici? :)))

e normal sa fii frustrat ca piezi, dar fii putin mai calculat macar
 

Deleted User - 743794397

prietene, nu mai fabula pe aici degeaba, ati avut organizate pe noi, nu ati sarit de 5 sate pe +, organizate pe ZIG nu ati avut peste 5 sate pe +, sa nu mai zic ca ati avut organizat pe noi unde ati iesit pe minus cu satele, despre ce frica vorbesti tu aici? :)))

e normal sa fii frustrat ca piezi, dar fii putin mai calculat macar
Sarakie si Live asta!
 

Zone

member
Scor reacție
15
Pai jucati pe harta cum ati jucat pana acum , nu in culise :)
Nu te prezinti si tu? Sau macar joci pe 74?
Despre ce culiae e vorba cand voi nu sunteti im stare nici sa atacati si nici sa va aparati?
La inceput nu uita cum a aratat harta, cand v-ati aliat toti impotriva noastra.
Ca nu ati fost in stare sa gestionati avantajul hartii obtinut prin diplomatie e doar vina conducerii voastre.
Dar cand puneti in conducere un om al carei frustrari pe noi e mai mare decat ambitia de a duce propriul tribul sus la ce va asteptati?

Hai noroc.
 
Scor reacție
0
Da chiar..eu cred ca Live asta e o fantoma a unui raposat din JP .. :eek::eek::eek:

Dar..
Prezumtiv aluziei tale de cumparare de conturi..etc Mane noi vorbim de satele luate din JP..cine cand cum a luat un cont intreg din JP? indiferent ce se intampla in interiorul tribului JP/ZIG/NG nu priveste pe celalalt trib.. diferenta o face rezultatul muncii in echipa in urma organizatelor!

Asa cum spuneau mai sus colegii..Ma voi nu ati fost si nici nu sunteti in stare sa luati mai mult de 5 sate si sa le tineti la un organizat..de fapt la singurul organizat ca atat ati fost in stare sa faceti..UN SINGUR ORGANIZAT si ala prost dat.. NG la fiecare organizat a luat zeci de sate..PASTRATE!

Dar..cine esti tu si care este rezultatul tau pe 74 ca sa stim cu cine vbm si la ce nivel te afli pentru a sti daca este sau nu pierdere de timp discutia cu tine!
 

Deleted User - 743794397

Cine mai scrie aici ajunge la interne. Fie el din NG sau JP!
 

Live

member
Scor reacție
0
Da chiar..eu cred ca Live asta e o fantoma a unui raposat din JP .. :eek::eek::eek:

Dar..
Prezumtiv aluziei tale de cumparare de conturi..etc Mane noi vorbim de satele luate din JP..cine cand cum a luat un cont intreg din JP? indiferent ce se intampla in interiorul tribului JP/ZIG/NG nu priveste pe celalalt trib.. diferenta o face rezultatul muncii in echipa in urma organizatelor!

Asa cum spuneau mai sus colegii..Ma voi nu ati fost si nici nu sunteti in stare sa luati mai mult de 5 sate si sa le tineti la un organizat..de fapt la singurul organizat ca atat ati fost in stare sa faceti..UN SINGUR ORGANIZAT si ala prost dat.. NG la fiecare organizat a luat zeci de sate..PASTRATE!

Dar..cine esti tu si care este rezultatul tau pe 74 ca sa stim cu cine vbm si la ce nivel te afli pentru a sti daca este sau nu pierdere de timp discutia cu tine!
Nu am zis ca nu ati jucat frumos și bine , doar m-am referit la acel cont din tribul nostru
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Ce face baietii, castiga NG in sfarsit o lume? Nu i-au mai iesit manevrele la papaytza? :))
Habar n-am avut ca NG nu castigase pana acum. :))) De fapt nu auzisem de ei pana acum. Na, belea! Are toate sansele acum. Fara sa va suparati pe mine dar in razboiul final NG vs Zig... GO ZIG!
 

Deleted User - 743794397

Habar n-am avut ca NG nu castigase pana acum. :))) De fapt nu auzisem de ei pana acum. Na, belea! Are toate sansele acum. Fara sa va suparati pe mine dar in razboiul final NG vs Zig... GO ZIG!
Pana acum nu au castigat pt ca nu l-au avut pe MiKeZiLla cu ei in echipa.
 
Sus