Discutii libere L77 !

Scor reacție
0
Bai gunoaielor. Voi RS numiti echipa de top ? Top 3 ? Pai cand vreodata o sa fi-ti voi altceva decat sclaveti ? Cand ma stafilococilor ?
Terminati naiba cu astea ca va mai si aude lumea si va faceti naiba de ras de ajungi sa-ti tai venele pe urma.

Ești terminat rău de tot și tu :)))
 
Scor reacție
0
Ai de plm :)))))
Cu altceva ma poți lovi sau? Stai tu liniștit cu spitalul meu cum am stat și eu. Ți-o mai repet încă o data: când o sa ajungi sa reziști ca și coordonator def la organizate din 2 in 2 zile timp de 2 luni atunci îți permit sa spui ceva despre mine pe tema cu spitalul, pana atunci mergi cu ursul :).
Hai ma mai lasa ma cu organizate din 2 in 2 zile ca nici pe speciale nu vezi asa ceva.. Du te cu izoleta inainte
 

Deleted User - 743794019

:)))
Întrebarea corecta este, cine esti tu? :))

Cred ca stii cine e Mnk.. Dar iti raspund totusi la intrebare.. sunt aia ce au spălat pe jos cu jumătate de server pe o singură lume. :)
Nu eram ironic, chiar nu stiu cine e mnk, oricum de cand au bagat prostia asta de poti cumpara resurse cu pp, toate scripturile astea ilegale gen vivok, auto farm, toti sunteti jucatori :))) Il mai aud si pe ala echipa mea si el are 7 academii,acum 5-6ani cand m am lasat de joc triburile de genu cu 7 academii erau de rasul curcilor, oricum pe o lume clasica fara pp-uri as manca din majoritatea de pe acest server, crescatori de sate deveniti :))
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Pai intra pe o speciala sau pe clasica :)) mai bine taci si faci.. ca mai sunt dinastia ce dau din gura aiurea si is vai mama lor.. gen elite, redeker, etc.
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Nu eram ironic, chiar nu stiu cine e mnk, oricum de cand au bagat prostia asta de poti cumpara resurse cu pp, toate scripturile astea ilegale gen vivok, auto farm, toti sunteti jucatori :))) Il mai aud si pe ala echipa mea si el are 7 academii,acum 5-6ani cand m am lasat de joc triburile de genu cu 7 academii erau de rasul curcilor, oricum pe o lume clasica fara pp-uri as manca din majoritatea de pe acest server, crescatori de sate deveniti :))

Clar, jocul nu mai e ce a fost. S-a schimbat dar te adaptezi daca vrei sa continui sa il joci.
Nu poti sa compari un trib de top de acum 10 ani cu unul de top de acum 5 ani si in niciun caz nu poti sa compari un trib de acum 10 ani cu unul actual.
La fel si in cazul jucatorilor.

Mai usor cu mancatul ca s-ar putea sa iti dea cu virgula, sa nu iti cada bine. Legat de numarul academiilor, partial ai dreptate, nu contest, insa vreau sa cred ca este datorita faptului ca acum 10 ani limita in trib era mult mai mare fata de limitele impuse in prezent. Poate din cauza ca numarul de jucatori era mult mai mare insa si acolo existau academii. La subiectul pp-uri am obosit sa tot explic celor care efectiv nu vor sa inteleaga. Daca doresti sa joci dar nu vrei sa bagi bani in joc, intri pe cateva lumi la pp-uri si iti faci stoc de pp-uri. Pe scurt, te adaptezi.


Vorba fie intre noi, cred ca esti frustrat, nimic mai mult.
Poti intra pe o speciala sa dovedesti contrariul, spor.

PS: MnK.s rullz.
 
Ultima editare:

Deleted User - 743794019

Pai intra pe o speciala sau pe clasica :)) mai bine taci si faci.. ca mai sunt dinastia ce dau din gura aiurea si is vai mama lor.. gen elite, redeker, etc.
Intru cu cea mai mare placere, dar te asigur ca nu intra echipa vietii acolo, si te asigur ca nu dau din gura degeaba,voi jucati triburile de 2-3 ani si credeti ca doar voi sunteti cei mai tari si mai jupani de pe. Ro dar te asigur ca sunt foarte multi jucatori de care nu ai auzit tu si se pot juca cu tine fara prea mult stress
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Da, mai buni decât mine, posibil.. dar mai buni decât echipa in care joc, sigur nu :))
 

piterake

member
Scor reacție
0
tot atata Mnk in sus Mnk in jos! pe 73 ati zis ca ati maturat cu harta! bun,adevarat! da in Mnk cati jucatori din alte triburi au facut parte? ia vedeti,ca numa din Shock au plecat mai bine o groaza,aveati jucatori Fame,din united,din Wind (sau ce trib era ala)...voi numa pe recrutari ati maturat harta,asa ca daca erati doar jucatorii care ziceti ca formati Mnk,nu aveati nici o sansa! nu va mai bateti cu pumnii in piept degeaba! cand ve ti forma o echipa Mnk doar fara alti jucatori din alte triburi,atunci mai stam la discutii,pana atunci spor la joc!
 

Marky.

member
Scor reacție
0
samY. a scris:
Cred ca de-a lungul ultimilor ani am demonstrat ca avem cea mai unita și frumoasa echipa. Ceva de adăugat pentru Enyx, am văzut ca intr-un mesaj spunea ca noi nu avem aceeași echipa mereu și ca integram jucători noi.. asta e secretul, sa integrezi oameni cu caracter, oameni de echipa, oameni cu care sa iti facă placere sa joci. Jucatori precum Doctorash nu mai pot juca. Dacă noi nu integram alți playeri, rămânea un mare gol iar echipa noastră era mult mai fragila.

Toate acestea fiind spune, te-as ruga sa înveți ceea ce înseamnă cu adevărat triburile. O zi bună iti doresc.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
samY. a scris:
Cred ca de-a lungul ultimilor ani am demonstrat ca avem cea mai unita și frumoasa echipa. Ceva de adăugat pentru Enyx, am văzut ca intr-un mesaj spunea ca noi nu avem aceeași echipa mereu și ca integram jucători noi.. asta e secretul, sa integrezi oameni cu caracter, oameni de echipa, oameni cu care sa iti facă placere sa joci. Jucatori precum Doctorash nu mai pot juca. Dacă noi nu integram alți playeri, rămânea un mare gol iar echipa noastră era mult mai fragila.

Toate acestea fiind spune, te-as ruga sa înveți ceea ce înseamnă cu adevărat triburile. O zi bună iti doresc.
Nu e nimic gresit in a integra jucatori noi in mod constant. Unii se lasa, vin altii. In decursul a multor ani garda se mai schimba. E absolut normal.
Nu am stat sa analizez foarte mult echipa Mnks de pe 73. Stiu doar ca erau mai multi jucatori originari din Fame in zona unde intrasem noi.

Totusi, jucatori integrati se numesc cei care raman in echipa in care au intrat si pe urmatoarele lumi. Nu cei care revin in echipa lor de baza dupa ce e gata lumea. Daca cei care au jucat pe 73 in Mnks (originari din alte triburi) joaca tot in Mnks pe urmatoarea lume inseamna ca se aplica ce spuneam mai sus si e perfect normal sa mai completezi echipa.

Oricum la final conteaza castigatorii. Restul e istorie.
 
Scor reacție
0
Bai gunoaielor. Voi RS numiti echipa de top ? Top 3 ? Pai cand vreodata o sa fi-ti voi altceva decat sclaveti ? Cand ma stafilococilor ?
Terminati naiba cu astea ca va mai si aude lumea si va faceti naiba de ras de ajungi sa-ti tai venele pe urma.

Băiatule, tu ai probleme mintale, lasă postatul pe extern ca nu ne pasa ce-ti debitează creierașul. Vezi poate ai treaba la firma și te reținem noi :). NU mai scoate capul pe extern, nu ne pasa de tine(vorbesc la plural pentru ca... Nu mai are rost sa îți explic :))))
 

Deleted User - 743783525

samY. a scris:
Cred ca de-a lungul ultimilor ani am demonstrat ca avem cea mai unita și frumoasa echipa. Ceva de adăugat pentru Enyx, am văzut ca intr-un mesaj spunea ca noi nu avem aceeași echipa mereu și ca integram jucători noi.. asta e secretul, sa integrezi oameni cu caracter, oameni de echipa, oameni cu care sa iti facă placere sa joci. Jucatori precum Doctorash nu mai pot juca. Dacă noi nu integram alți playeri, rămânea un mare gol iar echipa noastră era mult mai fragila.

Toate acestea fiind spune, te-as ruga sa înveți ceea ce înseamnă cu adevărat triburile. O zi bună iti doresc.

marsh ma ca nicio lume nu ati castigat-o cu oamenii vostri a trebuit sa vina altii sa vi=o castige ... lasa latratul 60 si 73 pupati-le picioarele la fraierii aia din fame si revo care v-au ajutat altfel pierdeati cu tot cu 10000 de recrutari de pe harta //
 

Deleted User - 556077

Pai intra pe o speciala sau pe clasica :)) mai bine taci si faci.. ca mai sunt dinastia ce dau din gura aiurea si is vai mama lor.. gen elite, redeker, etc.
Boss , vezi c-ai mai pierdut câteva sate pe clasica ... ‍
 

Marky.

member
Scor reacție
0
marsh ma ca nicio lume nu ati castigat-o cu oamenii vostri a trebuit sa vina altii sa vi=o castige ... lasa latratul 60 si 73 pupati-le picioarele la fraierii aia din fame si revo care v-au ajutat altfel pierdeati cu tot cu 10000 de recrutari de pe harta //
:))))
Nici nu va mai bag in seama :)) învățați să jucați, învățați să pierdeți.
V-am lăsat.
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
numa hateri pe aici.
recrutat, recrutat dar backstaburile? alea nu se pun?

ba baieti, am maturat cu voi pe 60,69 si pe 73, de unde atatea figuri?nu mai fiti ipocriti. Hai, la gara cu voi, ciao.

ps: pot sa numar pe degete persoanele din tribul advers care totusi au avut puterea sa ne felicite dupa incheierea unui razboi. Cativa din DK pe 60 si cativa din Roma pe 73.
Tot respectul pentru acele persoane, restul e can can.
 
Sus