Discutii libere L78

Shurubel

member
Scor reacție
0
Salutari tuturor care joaca pe lumea asta serios si bafta. Vad ca 2k-uri sunt deja dominate.
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Provoc toate triburile smechere de pe ro. NWO, Fame, Gentle, Roma, Maniaks, DK, HT, ZigZag, (daca mai stiti alte triburi care merita bagate nu-i bai) la o rupere de pp-uri legendara, bataie pe harta fara jocuri de culise, adminii sa creeze o lume cu viteza 1, fara turn de veghe, fara biserica, cu gap de 100 de ms, sprijin doar in trib o lume fara setari idioate si toate scripturile interzise, inclusiv cele "legale". Deci rupere de PP-uri cu milioanele :))
 
Ultima editare:

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Dacă nu ai pus Green în lista triburilor cu renume, noi ne retragem dinainte sa înceapă
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
II bagam si pe green acolo pentru extra credit nu-i problema ;), ca tot ai adus Green in discutie invitam si Wanted ;)
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Eu zic ca se poate, adminii sa ia legatura cu intemeietorii triburilor, sa se vorbeasca dinainte, cu 1-2 luni sa se pregateasca lumea cu concediile, una alta sa se cada de comun acord setarile lumilor si sa se interzica vinderea de resurse, doar cumpararea ca sa nu se intre cu "prieteni" si alte magarii, adminii nu trebuie decat sa stea de garda dupa baietii cu script de depozit, se stie ca exista deci nu mai este un secret. Sa se dea voie doar la o academie per trib, sa fie oficiala, cu aliante care pot fi negociate in termeni practici, interzicere de atacuri asupra aliatilor si chestii din astea.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu zic ca se poate, adminii sa ia legatura cu intemeietorii triburilor, sa se vorbeasca dinainte, cu 1-2 luni sa se pregateasca lumea cu concediile, una alta sa se cada de comun acord setarile lumilor si sa se interzica vinderea de resurse, doar cumpararea ca sa nu se intre cu "prieteni" si alte magarii, adminii nu trebuie decat sa stea de garda dupa baietii cu script de depozit, se stie ca exista deci nu mai este un secret. Sa se dea voie doar la o academie per trib, sa fie oficiala, cu aliante care pot fi negociate in termeni practici, interzicere de atacuri asupra aliatilor si chestii din astea.
Vrabia malai viseaza :D
 

MenTor

member
Scor reacție
0
Provoc toate triburile smechere de pe ro. NWO, Fame, Gentle, Roma, Maniaks, DK, HT, ZigZag, (daca mai stiti alte triburi care merita bagate nu-i bai) la o rupere de pp-uri legendara, bataie pe harta fara jocuri de culise, adminii sa creeze o lume cu viteza 1, fara turn de veghe, fara biserica, cu gap de 100 de ms, sprijin doar in trib o lume fara setari idioate si toate scripturile interzise, inclusiv cele "legale". Deci rupere de PP-uri cu milioanele :))

Ai omis RS.

Da... Utopie... Desi ce frumos ar fi!? O lume cinstita, fara pp sau script. Una in care sa castige cel mai bun, nu cel mai bogat, sau cel mai viclean. Adminii stiu insa toate astea, dar lasa lucrurile asa cum sunt, altfel si-au lua singuri painea de la gura. Acelasi gen de politica dusa in dauna oamenilor simpli si normali, la toate nivelurile sociale...
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Cum incep bos***tarii sa se bage in seama, era o idee foarte ok, ca lume normala cu toate setarile care sunt acuma, doar fara depozit premium nu primim, macar asa hai sa fie o lume cu rupere de PP-uri, o lume la fiecare 3-4 lumi unde sa se rupa PP-uri si asa poate primim si o lume fara depozit premium, dar cu toate celelalte setari, gen steaguri s.a., sa existe tot, mai putin depozit premium.
 
Ultima editare:

Crystallis

member
Scor reacție
0
Cer scuze ca am uitat RS si daca mai sunt si alte triburi care isi merita pozitia ca triburi de top, dar eu cand le-am numit pe primele, le-am numit pentru ca acolo nu exista limita la PP-uri :) Daca crede cineva ca mai sunt si alte triburi care se stiu ca PP-uri nu-s o problema atunci nu-i bai le trecem la categoria "magnati"
 
Sus