Discutii libere L76

hary10

member
Scor reacție
1
Stai linistit ca ti-am numarat si pe tw, tot nu-i ca tine, calm ;) Cat despre cele 5 lumi pierdute, zi-mi si mie care-s alea, ca eu stiu doar de 72 si posibil 76 :)))) 72 unde am pierdut prin backstab ca si voi pe 66, deci nu stiu ce visezi :) Iti este in stilul caracteristic sa vorbesti fara sa stii despre ce, e clar
53,67,69,72 si posibil 76,sunt 5 aici?Aceleasi arogante ieftine pe toate lumile,videoclipuri facute inamicilor cand mergea harta bine,pokemoni pe harta,cand se strica harta... pachete de servetele,lacrimogene pe extern ca vai ce rai sunt adversarii,vai ne-au tradat,vai au scripturi,vai ne-au cumparat conturi.... Nu va e rusine putin?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
53,67,69,72 si posibil 76,sunt 5 aici?Aceleasi arogante ieftine pe toate lumile,videoclipuri facute inamicilor cand mergea harta bine,pokemoni pe harta,cand se strica harta pachete de servetele,lacrimogene pe extern ca vai ce rai sunt adversari,vai ne-au tradat...vai au scripturi..vai ne-au cumparat conturi,nu va e rusine putin?
Tu pe bune ca pui 67 unde am intrat la panarama ( se vede clar dupa nr de jucatori cu care s-a intrat) si unde a fost mai exact green pe 69, ca eu nu-l gasesc ? :)

Pe logica ta si roma a pierdut 73.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Tu pe bune ca pui 67 unde am intrat la panarama ( se vede clar dupa nr de jucatori cu care s-a intrat) si unde a fost mai exact green pe 69, ca eu nu-l gasesc ? :)

Pe logica ta si roma a pierdut 73.
Nu e logic ca au pierdut daca au intrat ca trib?Parca zici ca vorbesc cu unu care s-a apucat acum 3 zile de jocul asta. :rolleyes:
Pe 69 ati jucat cu numele de window deoarece v-au furat numele cei din gentle,ati fost acolo toti. :oops:
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Tu pe bune ca pui 67 unde am intrat la panarama ( se vede clar dupa nr de jucatori cu care s-a intrat) si unde a fost mai exact green pe 69, ca eu nu-l gasesc ? :)

Pe logica ta si roma a pierdut 73.
La ce panarama ati intrat gogule pe 67, ca v-au scos gentle sau ce nume aveau, urgent dupa ce o parte din voi ati bagat pp-uri, am fost acolo la inceput ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu e logic ca au pierdut daca au intrat ca trib?Parca zici ca vorbesc cu unu care s-a apucat acum 3 zile de jocul asta. :rolleyes:
Pe 69 s-a intrat intr-o combinatie de jucatori intre green si roma ( cu jucatori lipsa importanti de ambele parti), tu pui lumea aia la socoteala, really? Aia efectiv era alta echipa, wtf :))))), conducerea era dicsie si florut. 67 unde a intrat numai un grup care voia sa se bata cu gentle? Esti penibil ;) Dupa cum ziceam, asa a pierdut si Roma pe 73, ca i-a batut mnk, dupa ce logica interesanta ai
 

hary10

member
Scor reacție
1
Pe 69 s-a intrat intr-o combinatie de jucatori intre green si roma ( cu jucatori lipsa importanti de ambele parti), tu pui lumea aia la socoteala, really? Aia efectiv era alta echipa, wtf :))))), conducerea era dicsie si florut. 67 unde a intrat numai un grup care voia sa se bata cu gentle? Esti penibil ;) Dupa cum ziceam, asa a pierdut si Roma pe 73, ca i-a batut mnk, dupa ce logica interesanta ai
Logica mea e simpla,daca tu intri ca trib iti asumi,daca nu ai echipa nu mai intri. ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Logica mea e simpla,daca tu intri ca trib iti asumi,daca nu ai echipa nu mai intri. ;)
Pe 67 ne-am asumat ca intram sa ne batem cu gentle, si am facut asta pana au intrat in fame ;) Ai vazut tu vreun gentle cu sigla de 67? Nu, obiectiv atins.

Pe 69 s-a intrat cu Catch, care repet, a fost un trib fara nicio legatura cu green. Un grup de jucatori green a jucat acolo sub o alta conducere. Ce sa-mi asum?

Hai, zi-mi ca am pierdut si clasica, ca tot asa, am intrat cativa jucatori in Home :)))))))

PS: vezi ca am intrat cu window la pp-uri pe multe lumi, sa le pui si pe-alea sa dea bine la balivernele tale
 

hary10

member
Scor reacție
1
Pe 67 ne-am asumat ca intram sa ne batem cu gentle, si am facut asta pana au intrat in fame ;) Ai vazut tu vreun gentle cu sigla de 67? Nu, obiectiv atins.

Pe 69 s-a intrat cu Catch, care repet, a fost un trib fara nicio legatura cu green. Un grup de jucatori green a jucat acolo sub o alta conducere. Ce sa-mi asum?

Hai, zi-mi ca am pierdut si clasica, ca tot asa, am intrat cativa jucatori in Home :)))))))
Deja o dai in abureli,eu ti-am dat lumi unde a fost toata conducerea,nu cativa jucatori.Adica toti aia 15,ca oricum altii nu se lipesc de voi. :eek:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Deja o dai in abureli,eu ti-am dat lumi unde a fost toata conducerea,nu cativa jucatori.Adica toti aia 15,ca oricum altii nu se lipesc de voi. :eek:
Pai stai ma, un trib e format doar din conducere? =)))) Eu pe 67 nu-l vad pe Sorin de exemplu, care e intemeietor green :))))
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Pe 69 s-a intrat intr-o combinatie de jucatori intre green si roma ( cu jucatori lipsa importanti de ambele parti), tu pui lumea aia la socoteala, really? Aia efectiv era alta echipa, wtf :))))), conducerea era dicsie si florut. 67 unde a intrat numai un grup care voia sa se bata cu gentle? Esti penibil ;) Dupa cum ziceam, asa a pierdut si Roma pe 73, ca i-a batut mnk, dupa ce logica interesanta ai
Deci tu pe 67 ai avut 50 de sate la caterinca, esti penibil deja.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Deci tu pe 67 ai avut 50 de sate la caterinca, esti penibil deja.
Da, am jucat sa piarda gentle, asa drag aveam de ei :) Dar e o chestie pe care tot serverul o stia, aveam si alianta cu Fame fix in directia asta :) Cum au cedat, am dat stergere, nu ma interesa cine castiga lumea dupa
 

hary10

member
Scor reacție
1
Pai stai ma, un trib e format doar din conducere? =)))) Eu pe 67 nu-l vad pe Sorin de exemplu, care e intemeietor green :))))
Am impresia ca tu chiar crezi ce debitezi pe aici.In fine pana la urma imi e egal de lumile voastre pierdute,eu v-am scos in evidenta arogantele ieftine cand va era harta favorabila si dupa ce se strica treaba incepeati sa plangeti,lucru pe care il faceti si acum.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Am impresia ca tu chiar crezi ce debitezi pe aici.In fine pana la urma imi e egal de lumile voastre pierdute,eu v-am scos in evidenta arogantele ieftine cand va era harta favorabila si dupa ce se strica treaba incepeati sa plangeti,lucru pe care il faceti si acum.
Pai care ma, ca n-ai scos nimic in evidenta :))) Ai zis de o lume unde ne-am batut cu gentle si ne-am indeplinit obiectul, niciodata harta n-a fost in favoarea noastra, pe 69 nici nu cred ca am vreun mesaj pe extern si pe 72 arogantele erau pe buna dreptate, ca se luau multe sate pe organizate. Nu ai obosit sa vorbesti despre lucruri la care n-ai fost parte? M-apuc si eu sa debitez de nu stiu ce lumi ai pierdut tu, ca mna, sa ne aflam in treaba.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Pai care ma, ca n-ai scos nimic in evidenta :))) Ai zis de o lume unde ne-am batut cu gentle si ne-am indeplinit obiectul, niciodata harta n-a fost in favoarea noastra, pe 69 nici nu cred ca am vreun mesaj pe extern si pe 72 arogantele erau pe buna dreptate, ca se luau multe sate pe organizate. Nu ai obosit sa vorbesti despre lucruri la care n-ai fost parte? M-apuc si eu sa debitez de nu stiu ce lumi ai pierdut tu, ca mna, sa ne aflam in treaba.
Asa ziceati si pe 60 ca scopul vostru e sa ne scoateti pe noi si dupa va dati stergere si surpriza,v-ati batut pe locurile din tribul final :))).
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Asa ziceati si pe 60 ca scopul vostru e sa ne scoateti pe noi si dupa va dati stergere si surpriza,v-ati batut pe locurile in tribul final :))).
Wtf? =)))))))) Acolo s-a intrat initial sa scoatem gentle, doar ca gentle a picat in sub 2 saptamani si s-a decis sa jucam in continuare si fiind toata echipa, am tras sa castigam lumea. Iar ai dat-o in bara cu balivernele
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Pai care ma, ca n-ai scos nimic in evidenta :))) Ai zis de o lume unde ne-am batut cu gentle si ne-am indeplinit obiectul, niciodata harta n-a fost in favoarea noastra, pe 69 nici nu cred ca am vreun mesaj pe extern si pe 72 arogantele erau pe buna dreptate, ca se luau multe sate pe organizate. Nu ai obosit sa vorbesti despre lucruri la care n-ai fost parte? M-apuc si eu sa debitez de nu stiu ce lumi ai pierdut tu, ca mna, sa ne aflam in treaba.
Opaaa, pai si HY au intrat aici sa va scoata pe voi si dupa s-au prostituat, asa ca de ce te mai plangi?
 

hary10

member
Scor reacție
1
Wtf? =)))))))) Acolo s-a intrat initial sa scoatem gentle, doar ca gentle a picat in sub 2 saptamani si s-a decis sa jucam in continuare. Iar ai dat-o in bara cu balivernele
Nu sunt baliverne,sunt cuvintele lui Zeuss.Faptul ca sunteti niste domnisoare e partea a 2 a.Deja ma plictisesti du-te sa plangi intr-un colt.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu sunt baliverne,sunt cuvintele lui Zeuss.Faptul ca sunteti niste domnisoare e partea a 2 a.Deja ma plictisesti du-te sa plangi intr-un colt.
Unde ma, arata si mie :))))))) Da cu citat, cu poza, cu ce vrei tu. Tu mananci maro pe-aici de cand ai inceput azi sa postezi si-mi zici mie ca plang? :)))) Iti dau peste bot la prostiile pe care le debitezi si cam atat
 
Sus