Discutii libere L76

Scor reacție
0
Mai panarama de om.Tu vorbesti de lins?Cred ca ti-ai uzat limba la cat ai dat cu ea lumea asta.
pai dk a fost academia dt, nu avea ce cuvant sa ofere, sa vazut pe 60 cum a fost despartirea dintre ele dupa ce a fost cuvantul dat :(
Dute ursule si cauta alta lume unde sa-i aburesti.Aici a vazut toata harta ce poti.Sa nu indraznesti de acum incolo sa mai ma cauti pe vreo lume pentru diplomatie.Green au dovedit ceva...ca e un trib stabil.In schimb tu cred ca ai aratat cum se linge,scuipa,linge,scuipa iar la final iti faci retragerea invocand motiv timpul daca nu a iesit in favoarea ta.
 
Ultima editare:

ZmeuL

member
Scor reacție
0
lake pake ursulake , cauta-ti o echipa (daca mai ai de unde) si hai sa-ti dam cu harta in cap , pe o lume noua =) da, cauta-ti si un co player ca presimt ca o sa joci doar pe extern ca si aici =))

PS ai timp pana terminam noi aici :)
 
Scor reacție
0
UrsuLACHE, vezi ca incepe hibernarea, hai fuguta la culcus ca esti un 0 barat pe .ro!
Mihaita acum stii cum e ,da a dat tribul altora si a renuntat da ,o mai fi facut multe altele ,dar sa zici ca e 0 barat pe .ro mi se pare cam mult,si eu am fost extrem de suparat pe el i-am si zis-o dar sa spui ca e zero barat e mult prea drastic ,nu multi se pot lauda cu cate lumi a castigat...nu conteaza cum a castigat ! in mod normal ar trebui sa conteze cum castigi o lume dar de cateva lumi bune au existat nenumarate tradari,ultimul examplu "fratii Petreusi" :mad: :eek: cine stie cunoaste,la urma cum e normal felicitarii DK pt castigarea lumii.
Personal sunt mandru de tribul meu Green care a jucat decat pe harta,va iubesc :*:*:*

Ultima mea postare pe 76
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
am impresia ca esti invidios asa pe internele mele :)) ce sa fac boss, am multe neamuri care joaca doar sa imi lase satele, nu vezi ca le inobilezi doar in perioada asta cand sunt votarile? asa trebuie sa faci daca vrei sa ajungi primar ^^


si mie mi se pare o prostie sa apara pokemoni cu diferite comentarii dar pe harta nu au fost niciodata langa mine sa imi ofere lectii de cum se joaca :) dar ti-am zis mai sus si nu ai zis nimic referitor la astia de cresc din interne si de atacuri la final de lume ai colegi care au facut asta, uite la cavaler, inca are niste trofee obtinute asa, dar daca iti sunt colegi nu ii asa penibil nu ? :) of of of

Pe langa problemele de vedere observ ca ai si alte probleme mai grave. Tocmai ti-am zis ca am refuzat de nenumarate ori interne si tu ai dedus ca sunt invidios pe internele tale. De unde nu este nici Dumnezeu nu cere. Cat despre lectii nu cred ca ai nevoie de lectii sa lupti cu internele si barbarii. Esti amuzant cand te scuzi ca si altii fac asta. Simti nevoia sa te raportezi mereu la alte persoane si te frustreaza faptul ca iesi mereu pe minus?

Comparatia intre hiene si DK nu isi are rostul, unii inca joaca altii sunt ultima academie a celui mai slab trib in opinia lor. Adevarul e ca te-ai facut de ras pe aceasta lume si in loc sa iti asumi ca un barbat esecul continui sa fii penibil si sa cauti scuze,
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu stiu de ce am impresia ca esti ungur si dar imi spui mie de esec ? am scris ce era de scris despre hy si normal ca nu se compara cu dk rs sau green, dinainte sa se faca pna cu voi le-am zis ca nu am intrat aici decat o parte din oameni, ce tot suferi atat ? esti la 30 ore de orice granita dar aici esti maestrul milisecundelor, tu te caci pe tine sa dai 6 atacuri la 30 ms, alea pentru unii sunt esecuri, te astept oricand in granita sa imi iei satuc si abia dupa sa te bagi in seama, din cate vad ati aparut 4-5 indivizi cu atacuri pe aici dar fara sa jucati nicaieri vs mine pe granita sau sa stati sitter pe unde atacam :) dar cum zicea zmeul mai sus, pana terminati aici mai dureaza ;) poate apuci si tu o granita sa vezi cum ii, de sittere nu are rost sa zic, acolo majoritatea aveti probleme cu netu
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
nu stiu de ce am impresia ca esti ungur si dar imi spui mie de esec ? am scris ce era de scris despre hy si normal ca nu se compara cu dk rs sau green, dinainte sa se faca pna cu voi le-am zis ca nu am intrat aici decat o parte din oameni, ce tot suferi atat ? esti la 30 ore de orice granita dar aici esti maestrul milisecundelor, tu te caci pe tine sa dai 6 atacuri la 30 ms, alea pentru unii sunt esecuri, te astept oricand in granita sa imi iei satuc si abia dupa sa te bagi in seama, din cate vad ati aparut 4-5 indivizi cu atacuri pe aici dar fara sa jucati nicaieri vs mine pe granita sau sa stati sitter pe unde atacam :) dar cum zicea zmeul mai sus, pana terminati aici mai dureaza ;) poate apuci si tu o granita sa vezi cum ii, de sittere nu are rost sa zic, acolo majoritatea aveti probleme cu netu

:)))) aproape am dat o lacrima. Tu ai impresia ca esti singurul care joaca triburi si care a fost in granite si a luat sittere. Cum joci tu in granite cu blindaje poate juca oricine. Nu te mai da asa rotund ca te cunoaste multa lume. Daca ziceam doar eu puteai spune ca sunt subiectiv dar nu ti se pare cel putin interesant ca esti luat la misto si de colegii tai uneori? E bine totusi ca recunosti ce jalnici ati fost pe lumea asta dar ar fi mai bine sa te abtii sa mai provoci pentru ca risti sa iesi iar sifonat. Mai bine taci si ne surprinzi cu jocul tau decat sa promiti mult si sa te faci de ras.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
nu stiu de ce am impresia ca esti ungur si dar imi spui mie de esec ? am scris ce era de scris despre hy si normal ca nu se compara cu dk rs sau green, dinainte sa se faca pna cu voi le-am zis ca nu am intrat aici decat o parte din oameni, ce tot suferi atat ? esti la 30 ore de orice granita dar aici esti maestrul milisecundelor, tu te caci pe tine sa dai 6 atacuri la 30 ms, alea pentru unii sunt esecuri, te astept oricand in granita sa imi iei satuc si abia dupa sa te bagi in seama, din cate vad ati aparut 4-5 indivizi cu atacuri pe aici dar fara sa jucati nicaieri vs mine pe granita sau sa stati sitter pe unde atacam :) dar cum zicea zmeul mai sus, pana terminati aici mai dureaza ;) poate apuci si tu o granita sa vezi cum ii, de sittere nu are rost sa zic, acolo majoritatea aveti probleme cu netu
4g8pp8.jpg
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
:)))) aproape am dat o lacrima. Tu ai impresia ca esti singurul care joaca triburi si care a fost in granite si a luat sittere. Cum joci tu in granite cu blindaje poate juca oricine. Nu te mai da asa rotund ca te cunoaste multa lume. Daca ziceam doar eu puteai spune ca sunt subiectiv dar nu ti se pare cel putin interesant ca esti luat la misto si de colegii tai uneori? E bine totusi ca recunosti ce jalnici ati fost pe lumea asta dar ar fi mai bine sa te abtii sa mai provoci pentru ca risti sa iesi iar sifonat. Mai bine taci si ne surprinzi cu jocul tau decat sa promiti mult si sa te faci de ras.



de ce nu comenteaza unu care a fost pe granita cu mine ? :)) cine face misto ? niste no name care stau la 30 ore de granita si sunt asa buni incat de +10 ani petrecuti aici, nu au pe tw o amarata de inobilate asupra mea, dar va bateti cu pumnii in piept :)) ai destui colegi care au vazut cum ma apar “blindat” :))) hai si cu ceva dovezi daca tot te caci pe tine atat, la 3-4 comentarii ai facut de cacao tot tribul tau si imi spui ca fac colegii misto de mine ?:)) esti redus ungure, dar poate vei avea ocazia sa prezinti si ceva dovezi cand spui chestii de genul, pana atunci ramai acolo doar o cifra
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Cum am mai zis, de unde nu e nici Dumnezeu nu cere. Tu esti in lumea ta, nu doar ca esti cel mai bun esti singurul care joaca, singurul care se apara, singurul care sta sitter etc. Pe lumea asta nu ai vrut sau de ce nu ai aratat nimic? Eu joc triburi de placere nu ma intereseaza statisticile care iti fura tie mintile. Nu o sa intelegi niciodata. Sunt satul de frustrati care se cred mari jucatori ca au spart internele si s-au atacat la sfarsit sa apara in topuri. Bravo, sunteti buni, aveti cu ce va lauda nepotilor. Eu nu am nevoie sa apar in statistici, ma distrez si fara topuri.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ti se pre ca eu ma bag in seama cu tine ? fix undeva ma doare de ce joci si cine esti, tu ai venit cu suferinte fara sa am habar ca existi pe jocul asta si foecare comentariu a fost de parca te-ai duelst cu mine ani la rand pe aici, ti-am zis de cel putin 5 ori de ce am intrat pe lumea asta, inchid 2 lumi intre timp, defapt una deja a fost inchisa zilele astea, nu intru sa joc pe fiecare lume, trebuie luate pe rand, dar pe o alta lume voi intra sa joc daca se iveste o provocare ceva, singurul frustat in toate comentariile ai fost tu, ai venit si pe alte lumi de 3-4 ori sa dai din trompeta si cam nimic, pe 72 erai langa mine si cand ai fost atacat ai dat mesaje ca faci ppuri, de ce nu ai facut treaba acolo ? doar de 3 ori ai fost scos ... daca tot zici ca joci de placere, de ce suferi atat de ce face altul ? unul care joace de placere nu ii interesat de cum creste si ce face alt player ... in fine, ai ajuns sa te faci si singur de kkt, nu a fost destul ca ti-ai facut colegii ;) spor la ce faci tu acolo
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
ti se pre ca eu ma bag in seama cu tine ? fix undeva ma doare de ce joci si cine esti, tu ai venit cu suferinte fara sa am habar ca existi pe jocul asta si foecare comentariu a fost de parca te-ai duelst cu mine ani la rand pe aici, ti-am zis de cel putin 5 ori de ce am intrat pe lumea asta, inchid 2 lumi intre timp, defapt una deja a fost inchisa zilele astea, nu intru sa joc pe fiecare lume, trebuie luate pe rand, dar pe o alta lume voi intra sa joc daca se iveste o provocare ceva, singurul frustat in toate comentariile ai fost tu, ai venit si pe alte lumi de 3-4 ori sa dai din trompeta si cam nimic, pe 72 erai langa mine si cand ai fost atacat ai dat mesaje ca faci ppuri, de ce nu ai facut treaba acolo ? doar de 3 ori ai fost scos ... daca tot zici ca joci de placere, de ce suferi atat de ce face altul ? unul care joace de placere nu ii interesat de cum creste si ce face alt player ... in fine, ai ajuns sa te faci si singur de kkt, nu a fost destul ca ti-ai facut colegii ;) spor la ce faci tu acolo
sa inteleg ca pe l76 ai fost la pp uri
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
:)))) esti amuzant. Pe 72 se vede clar ca am intrat la pp si am vb cu cosmin fr ca ii las satul pentru ca pe el il stiam de acolo. Nu stiu de ce ti se pare ca sufar, eu doar ma distrez pe seama ta. Daca nu intri sa joci pe fiecare lume atunci nu mai comenta aiurea. Nu au zis altii ca hienele au intrat sa joace pe 76, voi ati inceput sa umpleti externul ca rupeti green, ca ati intrat doar pentru ei etc, si pe urma stim ce s-a intamplat. Daca nu vrei sa se mai ia nimeni de tine nu mai promite ca rupi triburi si jucatori ca sa ajungi academie pe urma. Nu cred ca m-ai vazut pe forumul lumii 72 sau alte lumi unde am jucat la pp sa ma laud ca rup pe nu stiu cine. Sufera cu decenta ca te-ai facut de ras aici si treci mai departe. Si pe viitor inainte sa promiti mult si sa faci putin incearca sa faci invers si vei fi mai castigat.

PS: statistic, pe L76 twstats zice ca ai fost suport. Cam multa galagie ai facut pe aici pentru un suport. :)
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
la tine se vede clar ca ai fost la pp inobilat de 3 ori ? probabil ai facut minim 50k la ce insistent ai fost cu mesajele :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
:)))) esti amuzant. Pe 72 se vede clar ca am intrat la pp si am vb cu cosmin fr ca ii las satul pentru ca pe el il stiam de acolo. Nu stiu de ce ti se pare ca sufar, eu doar ma distrez pe seama ta. Daca nu intri sa joci pe fiecare lume atunci nu mai comenta aiurea. Nu au zis altii ca hienele au intrat sa joace pe 76, voi ati inceput sa umpleti externul ca rupeti green, ca ati intrat doar pentru ei etc, si pe urma stim ce s-a intamplat. Daca nu vrei sa se mai ia nimeni de tine nu mai promite ca rupi triburi si jucatori ca sa ajungi academie pe urma. Nu cred ca m-ai vazut pe forumul lumii 72 sau alte lumi unde am jucat la pp sa ma laud ca rup pe nu stiu cine. Sufera cu decenta ca te-ai facut de ras aici si treci mai departe. Si pe viitor inainte sa promiti mult si sa faci putin incearca sa faci invers si vei fi mai castigat.

PS: statistic, pe L76 twstats zice ca ai fost suport. Cam multa galagie ai facut pe aici pentru un suport. :)


bre da nu ii problema ta ce facem noi si ce discutam pe aici, tu joci de placere, aia care joaca de placere nu se agita ca tine, majoritatea nici nu stiu de extern iar despre jucat trebuie sa comenteze cei care joaca, nu vad rostuk celor care stau la ani lumina de granita sa faca gargara pe aici, cum a zis si colegul tau cu tz, “au inceput barbarele sa vorbeasca” el din 20 sate, 18 le are barbare .... este destul de vizibil cat cere dumnezo pe acolo, vad va tot il duci in vorba pe aici si nah... cand ajungi sa implici ceva ce nu exista pe un joc ii suficient si prefer sa nu te mai bagi in seama cu mine doar daca vezi ca te caut eu, pana atunci ramai in colivia ta si ciripeste cu altcineva.. chiar ii nevoie de un test cand se inscriu unii pe joc, altfel se duce dreq si jocul asta care oricum a devenit in ultimul hal, noroc de scripturi pentru unii fara creier
 

adifok

member
Scor reacție
0
bre da nu ii problema ta ce facem noi si ce discutam pe aici, tu joci de placere, aia care joaca de placere nu se agita ca tine, majoritatea nici nu stiu de extern iar despre jucat trebuie sa comenteze cei care joaca, nu vad rostuk celor care stau la ani lumina de granita sa faca gargara pe aici, cum a zis si colegul tau cu tz, “au inceput barbarele sa vorbeasca” el din 20 sate, 18 le are barbare .... este destul de vizibil cat cere dumnezo pe acolo, vad va tot il duci in vorba pe aici si nah... cand ajungi sa implici ceva ce nu exista pe un joc ii suficient si prefer sa nu te mai bagi in seama cu mine doar daca vezi ca te caut eu, pana atunci ramai in colivia ta si ciripeste cu altcineva.. chiar ii nevoie de un test cand se inscriu unii pe joc, altfel se duce dreq si jocul asta care oricum a devenit in ultimul hal, noroc de scripturi pentru unii fara creier
ma boss, poate ai fost mare bascula pe alte lumi, dar aici ai fost zero cu bara care da lectii pe extern, cam ca atunci cand esti constipat dar tot tragi apa ca sa nu-ti iesi din mana
 

adifok

member
Scor reacție
0
si apropos de colegul cu "tz", uite, te invat sa fii mai optimist, poti sa-l privesti ca pe ala cu 2 pe bataie si 18 barbare in plus fata de tine... hai noroc !
 
Sus