Discutii libere L78

Scor reacție
0
Și încă ceva @Doi Degeaba zis watcher, în alea doua săptămâni jucate v-am stat sitter la tomasa2(trupe proprii) pe care nu găseati cine sa stea ca era contul varza și avea nobili pe toate satele + ca nici grei, nici nobili nu avea măcar pe cont și am pierdut doar 1 sat care chiar nu se putea apară, iar următorul organizat pe el când a făcut și grei pe cont și nobili unde i-ați stat voi sitter a pierdut toate satele:)) asa ca nu mai latra aiurea, sau poți sa o faci ca o faci bine dar ai grija sa nu te prindă hingherii
Bine ca mi reproșezi mie ca ai stat sitter pe un cont.. Cand o sa stai la mine atunci sa vorbești, în rest d aia nu mai pot eu ca ai stat sitter.. Nu am zis nimic de capacitățile tale de jucător, nici nu te știu nici nu ma prea interesează.. Da lasa ciocu mai mic ca avem voie sa vorbim de ce lumi vrem, iar tu ești cel mai puțin în măsura sa ne spui asta.. Atâta tot în rest numai de bine
 

bmcpst

member
Scor reacție
0
Eu zic ca se poate, adminii sa ia legatura cu intemeietorii triburilor, sa se vorbeasca dinainte, cu 1-2 luni sa se pregateasca lumea cu concediile, una alta sa se cada de comun acord setarile lumilor si sa se interzica vinderea de resurse, doar cumpararea ca sa nu se intre cu "prieteni" si alte magarii, adminii nu trebuie decat sa stea de garda dupa baietii cu script de depozit, se stie ca exista deci nu mai este un secret. Sa se dea voie doar la o academie per trib, sa fie oficiala, cu aliante care pot fi negociate in termeni practici, interzicere de atacuri asupra aliatilor si chestii din astea.
Toootal de acooord cu tine. Doar cu e exceptie : GRAMATICA, mait precis de la prima pana la ultima silaba, te rog sa reformulezi ca sa inteleaga si romanii de rand
 

Deleted User - 743778619

Se face macar un event pe lumea 78?
A fost azi event, au beneficiat cei din Haita de el. Multi dintre ei au castigat sloturi libere pt nobili. Altii au primit spatii libere in ferma si posibilitatea de a face plimbari in aer liber fara a se simti ingraditi in vreun fel din cauza zidurilor
 

vladislav88

member
Scor reacție
0
N-am crezut ca astia din squad pot fi mai terminati decat tovarasii lor 4gl :D dar ne-au aratat ca se poate :))))))). halal mentalitate, 0 barat, nimicuri, zdrente :D pace :D
 

Chocko Latte

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
N-am crezut ca astia din squad pot fi mai terminati decat tovarasii lor 4gl :D dar ne-au aratat ca se poate :))))))). halal mentalitate, 0 barat, nimicuri, zdrente :D pace :D

cum poate critica un jucator de 73 puncte un trib intreg ? mai bine ma critica un barbar si nu-mi parea rau :))
 
Sus