Discutii libere L76

G H O S T

member
Scor reacție
0
Baiatul cu apa revine in forta si va spune ca nu meritati respect, nu va suport si nu va mai vaicariti pe aici. Am avut razboi direct cu voi timp de 69 de zile, timp in care o singura data ati fost pe plus cu vreo doua sate, in rest doar pe minus chiar si pe organizatele voastre pe noi, organizate pe interne, recrutari gramada si certuri plus iubire cu hienele. Pana si ai de NIP au rezistat mai mult pe harta in fata DK-ului pe lumea 70, decat maretul trib gray(daca prindeti aluzia). Sper sa nu mai vad acest trib pe vreo lume pe serverul de .ro sau daca intrati, incercati sa intrati cu adversari de nivelul vostru, gen Troia, Dacii, etc...asa poate castigati si voi o lume si nici macar asa nu sunt convins ca o sa reusiti.

In concluzie DARK v-a stins lumina!!!
Lasă să vorbească oamenii care au făcut ceva pe harta în tot acest timp, nu pe cei care s-au bătut cu barbare.

Te lauzi cu munca altora, mai bine stai în banca ta și fii fericit ca ești în tribul câștigător.

PS :Nu venii cu sate innobilate acum după ce s-a dat ștergere
 
Scor reacție
0
Baiatul cu apa revine in forta si va spune ca nu meritati respect, nu va suport si nu va mai vaicariti pe aici. Am avut razboi direct cu voi timp de 69 de zile, timp in care o singura data ati fost pe plus cu vreo doua sate, in rest doar pe minus chiar si pe organizatele voastre pe noi, organizate pe interne, recrutari gramada si certuri plus iubire cu hienele. Pana si ai de NIP au rezistat mai mult pe harta in fata DK-ului pe lumea 70, decat maretul trib gray(daca prindeti aluzia). Sper sa nu mai vad acest trib pe vreo lume pe serverul de .ro sau daca intrati, incercati sa intrati cu adversari de nivelul vostru, gen Troia, Dacii, etc...asa poate castigati si voi o lume si nici macar asa nu sunt convins ca o sa reusiti.

In concluzie DARK v-a stins lumina!!!
Bai barbare nu comenta acolo cu 2 mil inamici invinsi :))). Tu in Dk nici pleava nu esti :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Stai cuminte bai marioneta si nu mai posta pe externul la 76, barbarele nu au ce cauta pe aici.
Cum am mai spus si in alte dati, tu efectiv esti din alt film pe acest forum. 0 barat pe harta, cea mai mare gura pe extern. Oricare alt coleg de-al tau care chiar a facut ceva a aratat un minim de respect, tu nimic. Atata de duce, mai mult n-ai de unde.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Cum am mai sus si in alte dati, tu efectiv esti din alt film pe acest forum. 0 barat pe harta, cea mai mare gura pe extern. Oricare alt coleg de-al tau care chiar a facut ceva a aratat un minim de respect, tu nimic. Atata de duce, mai mult n-ai de unde.

Mai esti pe 76, ca nu te vad? Nu stiu cum mai aveti tupeul sa iesiti pe extern dupa umilinta pe care ati luat-o ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce replici de clasele primare ai, vezi sa nu ti se arda singurul neuron pe care il posezi.
Tu esti irecuperabil. Iti zice tot forumul sa dispari, inclusiv proprii colegi au facut-o in repetate randuri, dar tu tot aici esti, aratand tot ce nu ai. Eu nu ma mai obosesc cu tine
 

adifok

member
Scor reacție
0
Nu vorbi tu de GREEN , unul care a facut burta plina conturi cedate si care are 1/4 din inamici mei invinsi. Stai jos ca esti papa-lapte pe langa colegii tai pe care tocmai i-am felicitat. Uite asa se trezeste cate un adiflok care denigreaza un grup de jucatori si care el saracul are 33% din sate din cedarile colegilor care si-au facut mila de plangacios !
hai sa te lamuresc, cu toate ca deranjul meu este inutil. n-am denigrat green, din contra, am spus ce am spus din respect pentru echipa veche de acolo drept dovada, centorag si kampfstier nu s-au simtit ofensati, remarca mea era fix apropos de 60 ca eu unul am stat sa-mi iau bataia corespunzatoare iar cei doi mai devreme amintitii sunt unii din cei care mi-au aplicat cafteala asumata. in alta ordine de idei n-am sustinut nicaieri ca-s mare jucator, las pe cei care au stat prin granite vecini cu mine sa ma catalogheze, dar tu vezi ca-mi jignesti coplayerul ca alea sunt satele lui nu cedate, alte sate nu am din trib, asta daca te duce capul sa interpretezi amaratul ala de tw stats si nu-l mai lasi sa te faca intelectual atat de crunt. pe scurt: invata sa citesti, incearca sa si intelegi ce citesti si cand nu te roade oftica atat de tare, da si tu o replica la obiect si subiect sa nu vada chiar toata comunitatea de cate lipsuri dai dovada

ps2: ca sa te lamuresc cu aia 1/4 inamici ai tai, uite asa se citesc statisticile cand chiar te duce capul

LocNumeTribÎnfrângere
88 AiPusAlarma???
155410_thumb
green
1,20 Mil.
asta o ai la agresor, iti dau voie sa vezi cat am eu meseriasule, eu un papa lapte cum ai spus


LocNumeTribÎnfrângere
5 AiPusAlarma???
155410_thumb
green
11,13 Mil.
asta-i la aparator mai mare jucator, se numeste fix sac de box de proasta calitate in conditiile in care ai mai ramas rapid cu doar 6 sate si alea suficient de departe sa nu ajunga nobilii la ele

uite, acum ai baza logica, data viitoare o sa dai exemple mai istete, sa nu mai existe riscul sa te faci singurel de ras, "zeule"
 
Ultima editare:
Sus