Discutii libere L79 !

baD rullz

member
Scor reacție
98
Si tu esti altu care mi-ai facut deff si care pe extern ai discuti cu mine?
Pe bune ca tu ești jucător sa îți facă cineva deff .. prietene , eu de când ma stiu nu am avut pe cineva sa îmi facă deff , sau poate pur și simplu nu am avut nevoie .. valoarea rămâne valoare , fake-urile astea ma invidiază :))
 

Deleted User - 743756583

Pe bune ca tu ești jucător sa îți facă cineva deff .. prietene , eu de când ma stiu nu am avut pe cineva sa îmi facă deff , sau poate pur și simplu nu am avut nevoie .. valoarea rămâne valoare , fake-urile astea ma invidiază :))
Te astept pe un speed daca vrei sa vedem cine este fake-ul sau cine este originalul.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Nu sunt mare speeder dar de bad am auzit si am jucat cu el acum multi ani dar de profu nu am auzit niciodata desi am interactionat putin cu qifsha. Nu neg calitatile tale de jucator, probabil rupi speedul daca esti asa hotarat dar, cum zice bad, probabil trebuie sa mai lupti putin cu acea echipa ca sa poti fi un reprezentant de baza cum lasi impresia ca ai fi.
 

Deleted User - 743756583

Nu sunt mare speeder dar de bad am auzit si am jucat cu el acum multi ani dar de profu nu am auzit niciodata desi am interactionat putin cu qifsha. Nu neg calitatile tale de jucator, probabil rupi speedul daca esti asa hotarat dar, cum zice bad, probabil trebuie sa mai lupti putin cu acea echipa ca sa poti fi un reprezentant de baza cum lasi impresia ca ai fi.
Nu m-am dat niciodata ca rup speed-ul dar cu siguranta in momentu actual sting monitoru si fac 1vs1 cu bad rulz, am inteles nu neg ca a fost jucator bun dar au trecut ani, scripturi noi au devenit din ce in ce mai virale, nu mai este acel joc doar din click.
 

Deleted User - 743756583

Bai profu 71 sau cum ziceai ca te cheamă.. nu vezi ca toți te iau drept fraier pe aici ?
Daca tu crezi ca ma poate cineva de fraier, esti destept.
Toti care aveti ceva sa imi demonstrati fie pe speed sau pe harta hai sa jucam.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu zic mai bine sa te apuci de scoala ca tot au băgat-o ăștia online .. oi fii tu profu dar la analfabetism ..
 

Deleted User - 743756583

Iesi ma in **** mea cu scoala ta, un contra argument nu poti aduce, dar sa ma judeci pentru o , stii .
 

jartea

member
Scor reacție
0
care ati luat tot vinu din kaufland sa moara paladinu daca nu trimit lancieri peste voi
 

ambitios

member
Scor reacție
0
Asi avea si eu o intrebare. Mai exista triburi unite si cu colegi de treaba care se ajuta intre ei ? Fara tradatori , fara nepotisme sau ajuti si dupa te innobileaza intern . Va multumesc si succes tuturor.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Ce face baietii din gray, deja ati inceput cu resetarile de conturi si banuri? Parca voi erati aia corecti si doar aruncati cu noroi in altii. Ce sa va zic, bine ati venit rau ati nimerit, bafta sa mai pierdeti o lume ;)
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Ce face baietii din gray, deja ati inceput cu resetarile de conturi si banuri? Parca voi erati aia corecti si doar aruncati cu noroi in altii. Ce sa va zic, bine ati venit rau ati nimerit, bafta sa mai pierdeti o lume ;)
paleta ce esti :))) ai cedat sate la raffaelo sa iesi din pct =))
 
Sus