Discutii libere L78

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Eu nu sufăr deloc de atenție, dar nu îmi plac mincinoși notori ca voi.. Voi a-ti dat un termen de 24 de ore, acolo la ruperea alianței și a-ți atacat după o ora și erați cu mesaje de recrutare la noi în trib, va cunosc prea bine, sunteți la fel cu backstab, dar când va d-au alții plângeți, sa nu uitam ca unii de la voi, făceau oferte pe 72 pentru sate, asa echipa de mincinoși, am văzut doar la Squad care umbla cu vândut aliaților ca să aibă și ei o șansă la harta... Felicitări adevărate caractere... Care a-ți stricat jocul asta
Bai loioș ,îți dau 10 lei și canta pe alta lume
 
Scor reacție
0
Vorbesti tampenii. Primul atac a fost dat de COSMIN.FR la 12h dupa ruperea aliantei. Este adevarat ca termenul dat a fost 24h, Cosmin a gresit acolo, noi am dat mesaj conducerii voastre ca niciun alt jucator green nu va mai ataca, asa cum am promis. Suits a atacat in secunda 2 si a declarat razboi. Iti sugerez supliment de vitamine, ca ai pierderi de memorie.

Ca sa fiu si on topic, mi se pare amuzant ca ii blamezi Squad pentru backstab :) Practic s-au aliat 2 triburi ale caror conduceri au backstab-uri la activ, @PompyThePirate zi tu daca n-ai fi aplicat aceeasi tactica daca harta iti permitea ?

PS: Nu voi mai continua discutia pe acest forum, deoarecere echipa green nu are nicio legatura cu l78 :)


Pe lumea asta nu , stiind ce echipa buna este , am preferat sa ne vedem de treaba , setarile sunt destul de nasoale sa ti permita sa te joci chiar asa hardcore , asta e.
Cat despre tactica centoragule , bineinteles , pe 72 aveam de ales , ori faceti voi regulile la final , ori le facem noi. Green acolo a fost cel mai bun trib si 1v1 batea orice trib de pe harta.

Multa bafta pe 79 , sper sa castigati acolo cu green , chiar daca nu va am la suflet :)
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Bai loioș ,îți dau 10 lei și canta pe alta lume
Bai low iq,stai și canta tu la ce masa vrei, îți aduc aminte, ca pe 75 mariile vedete au venit la Shield sa ii ajute cu universitatea, vezi ca a-ți devenit specialiști la backstab, caracter 0 ești 2 lumi de existenta a tribul și 3 backstab, asta înseamnă să fii Squad, sa dai backstab la toți ca să ai o satisfacție pe joc, ești un terminat și tu... Hai ciocu mic și joc de glezne! Și eu nu sunt iolos, pentru tine... Sunteți ca politicieni este!
 

SirBobby

member
Scor reacție
0
Bai low iq,stai și canta tu la ce masa vrei, îți aduc aminte, ca pe 75 mariile vedete au venit la Shield sa ii ajute cu universitatea, vezi ca a-ți devenit specialiști la backstab, caracter 0 ești 2 lumi de existenta a tribul și 3 backstab, asta înseamnă să fii Squad, sa dai backstab la toți ca să ai o satisfacție pe joc, ești un terminat și tu... Hai ciocu mic și joc de glezne! Și eu nu sunt iolos, pentru tine... Sunteți ca politicieni este!


Nu inteleg, cand zici backstab, te referi la ce anume? ca nu v-am dat timp sa faceti trupe atunci cand liderul shield a anuntat ca familia se destrama pe grupul de WP?
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Bai low iq,stai și canta tu la ce masa vrei, îți aduc aminte, ca pe 75 mariile vedete au venit la Shield sa ii ajute cu universitatea, vezi ca a-ți devenit specialiști la backstab, caracter 0 ești 2 lumi de existenta a tribul și 3 backstab, asta înseamnă să fii Squad, sa dai backstab la toți ca să ai o satisfacție pe joc, ești un terminat și tu... Hai ciocu mic și joc de glezne! Și eu nu sunt iolos, pentru tine... Sunteți ca politicieni este!
Când vrei tu ,intram pe o runda de speed și o dam 1vs1 ,pana atunci rămâi un cotei care va fi scos de 3 ori de pe harta .
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
attack.png
Berbec GN PROLOGIC RIVER (581|459) K45 --> Ora de sosire: nov 26, 2020 07:01:00:005 AlphaWar
attack.png
Berbec GN OKUMA FINA PRO (589|454) K45 --> Ora de sosire: nov 26, 2020 07:01:00:009 AlphaWar
attack.png
Berbec GN PROLOGIC RIVER (581|458) K45 --> Ora de sosire: nov 26, 2020 07:01:00:023 AlphaWar
attack.png
Berbec GN OKUMA FINA PRO (587|454) K45 --> Ora de sosire: nov 26, 2020 07:01:00:174 AlphaWar

attack.png
Berbec GN TRABUCCO LONGCAST (600|436) K46 --> Ora de sosire: nov 26, 2020 07:01:00:048 AlphaWar
attack.png
Berbec GN PROLOGIC RIVER (581|458) K45 --> Ora de sosire: nov 26, 2020 07:01:00:048 AlphaWar

Cand neuronii o iau razna.


Al doilea soarece. Cum sa fiti ma ******, cand echipele voastre sunt bine si in avantaj sa va bateti joc de munca colegilor prin a da motive partii adverse sa minimalizeze eforturile prin suspiciuni generalizate.

As mai zice, dar nu am interese personale, altele decat ca-mi place sa joc un joc de care voi doi (dovediti doar pe lumea asta), va bateti taraba de el.

In final, consider ca toti cei care jucam cu placere acest joc, indiferent de culorile tribului din care facem parte, ar trebui sa luam cumva o atitudine vs trisorii de genul acesta, slăbani si evidenti.
* Sunt constient ca multi se mai ajuta de marea diversitate de scripturi, dar o fac cu cap, cu simt de raspundere si daca vreodata vreun script le-o ia razna ies asumati si-si cer scuze.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Unloving

member
Scor reacție
1
In final, consider ca toti cei care jucam cu placere acest joc, indiferent de culorile tribului din care facem parte, ar trebui sa luam cumva o atitudine vs trisorii de genul acesta, slăbani si evidenti.

Sunt total de acord, dar de ce nu te uiti la tine in triburi intai? Incepe de acolo si apoi critica-ti vecinul. Cand dau alde botez, iuda si altii ca porcii de-ti vine sa iesi de pe cont de scarba cum e? Si nici nu au mai luat ban recent desi au dat intr-un mod mizerabil. Nu ca pe vremuri, dar mizerbail oricum.
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Ma aplec sa culeg un raspuns. Am tot scris si sters pana m-am decis sa-l ofer cu blândețe in speranta ca nu a fost o intrebare rau intentionata.

Un jucator de 40k, modest ca si mine, tot ce poate sa vada "întai si atât" sunt fie atacurile care il vizeaza direct fie ce este postat pe forumul de sprijin al tribului/chat sau cerere directa de suport.

Ar mai fi de scris, dar mult uneori inseamna combustibil pentru interpretari, asa ca eu unul ma opresc aici pe tema asta.
 
Scor reacție
0
Dacă s-ar putea calcula numărul de sate luate de admini din Squad si NWO , care ar fi diferenta ? Va zic eu, câteva zeci in plus pe K54 xD
 

stou

member
Scor reacție
0
Bai unnamed sau noname cum naiba te mai cheama pe tarla la tine asa se socializeaza sau se raspunde ?
Prietenas e doar un joc asa ca tine jignirile doar pentru tine .
Sa mai invete ce ?
Triburile ?
Probabil tu trebuie sa mai inveti de la el si nu o spun eu ,o spun statisticile gen L70 sau L76 unde el termina lumea ,tu prin porumb gen .
Sa isi expuna un of ? Cred ca a precizat clar ca se referea doar la anumiti jucatori si nu la tot tribul.
P.s. Foloseste hartia igienica in loc de prosopel sa te stergi la gurita .E mult mai indicat in cazul tau .
 
Scor reacție
0
Buna ziua. Acesta este primul mesaj pe extern si cel mai probabil ultimul pe aceasta lume!

Tin sa felicit tribul/conducerea squad pentru aceasta lume 78! O diplomatie respectata chiar daca la sfarsitul pna-ului a fost dat inainte dar asta nu mai conteaza nu e ca si cum nu ne am fii asteptat! 90% oameni corecti, si-au vazut interesut tribului cum ar proceda oricare alticeva! Felicitari inca odata, mult spor si multa sanatate!

Acum ca am terminat cu cei din squad tin sa felicit si academiile lor:

DZ Academy, Scitii Academy, Legend Academy, JP Academy.

Pe aceasta lume v ati castigat titlul de academie. Cateva academii enumerate mai sus parca mai miscau ceva pe harta in trecut dar se pare ca asta e nivelul...

Inca odata tin sa felicit doar echipa squad cei care au fost de la bun inceput squad. Rog conducerea voasta sa nu iasa pe exter cu ironii la adresa NWO, mm-uri cu pompy sau ce am mai vazut pe aici. Dupa parerea mea a fost o lume faina si nu au rost suferintele acum.

Iar cei din academii stati cu capul in pamant deoarece nu aveti drept la nici macar o replica. Toate cele bune si mult succes pe mai departe!


Cu respect conducerea NWO!
 

Carabel

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Buna ziua. Acesta este primul mesaj pe extern si cel mai probabil ultimul pe aceasta lume!

Tin sa felicit tribul/conducerea squad pentru aceasta lume 78! O diplomatie respectata chiar daca la sfarsitul pna-ului a fost dat inainte dar asta nu mai conteaza nu e ca si cum nu ne am fii asteptat! 90% oameni corecti, si-au vazut interesut tribului cum ar proceda oricare alticeva! Felicitari inca odata, mult spor si multa sanatate!

Acum ca am terminat cu cei din squad tin sa felicit si academiile lor:

DZ Academy, Scitii Academy, Legend Academy, JP Academy.

Pe aceasta lume v ati castigat titlul de academie. Cateva academii enumerate mai sus parca mai miscau ceva pe harta in trecut dar se pare ca asta e nivelul...

Inca odata tin sa felicit doar echipa squad cei care au fost de la bun inceput squad. Rog conducerea voasta sa nu iasa pe exter cu ironii la adresa NWO, mm-uri cu pompy sau ce am mai vazut pe aici. Dupa parerea mea a fost o lume faina si nu au rost suferintele acum.

Iar cei din academii stati cu capul in pamant deoarece nu aveti drept la nici macar o replica. Toate cele bune si mult succes pe mai departe!


Cu respect conducerea NWO!

S-a facut ce era normal sa se faca,degeaba unele persoane din tribul tau ne condamna si se plang ca au fost manevre,nu a fost nici o manevra,s-a facut ce trebuia sa se faca pentru-ca e joc de strategie si faptul ca am jucat-o mai bine e meritul nostru,nu trebuia sa asteptam sa faceti ceva voi primii ca sa pierdem noi si oricum s-a jucat si pe harta,din 2-3 organizate sa renuntati e cam rusinos,nu e o diferenta uriasa pentru-ca au castigat triburi lumi si pe harti mai urate,ma asteptam la mai mult din partea voastra pentru-ca aveti multi jucatori buni si cu experienta dar toata lumea s-a plans de conducerea si de gestionarea situatiei :) Nu a fost nici un backstab pentru-ca a fost doar pna nu a fost o alianta si mari promisiuni si s-a respectat absolut tot in timpul in care l-am avut,ca s-a dat inainte de cat s-a zis era normal doar nu va lasam sa va blindati granita :)) In fine,felicitari si tie pentru cuvintele frumoase din partea ta si acceptarea infrangerii,din greseli se invata,dar cum am zis ma asteptam la mai mult... Iar in legatura cu dz,scitii si jp nu sunt si nu au fost nici o academie,au fost grupulete micute dar cu oameni faini si s-a uitat de conflictele din trecut si am tras toti pentru un scop comun,iar legend s-a dovedit a fii un aliat de incredere si de cuvant si la fel s-au creeat relatii frumoase si o colaborare foarte buna :) Succes si voua pe viitor!
 

Carabel

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ma aplec sa culeg un raspuns. Am tot scris si sters pana m-am decis sa-l ofer cu blândețe in speranta ca nu a fost o intrebare rau intentionata.

Un jucator de 40k, modest ca si mine, tot ce poate sa vada "întai si atât" sunt fie atacurile care il vizeaza direct fie ce este postat pe forumul de sprijin al tribului/chat sau cerere directa de suport.

Ar mai fi de scris, dar mult uneori inseamna combustibil pentru interpretari, asa ca eu unul ma opresc aici pe tema asta.

Da e foarte corect ce zici cum a spus si unnamed si a avut dreptate(injuraturile nu i le sustin)dar iuda si botez au dat si mai rau fata de cum a dat kboom si ei nu au primit nici o pedeapsa...peste tot sunt magicieni cu scripturile dar nu avem ce sa le facem noi decat adminii(cam dezinteresati de la un timp de aceasta comunitate) dar e ok...daca nu ne convin multe chestii si inca jucam inseamna ca e si problema noastra :)) trebuie doar sa ne adaptam la cum se joaca :D Oricum nu e mare chestie nici cu magia ms-urilor pentru-ca botez joaca cu platforma de ani de zile,nu pateste nimic si tot pierde lumi intruna :))
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Asta o crezi tu, nu joc speed, și nu joc la comanda unui noob
Cu panarame de jucatori ca tine ,pot juca cum o face finu (MariusBr) “cu netu închis” și tot te scot :))) dar pana atunci ,vezi ca ai început lumea de 3 ori ... a 4 -a No mai apuci (cred) sau na ,poți creste sate pentru Squad sau Legend .
 

killjoy

member
Scor reacție
0
Hello.

Sunt foarte incantat de ce a fost azi dimineata :D

Felicitari pentru organizat celor din Legend, Cheers, JP, Squad , Squad X si altii care acuma sunt sub o umbrela sau alta.

Felicit si colegii care s-au descurcat admirabil.

Pacat ca e plin jocul de "parlamentari" si oameni fara caracter(aproape pleonasm :p )...mi-ar fi placut sa fie 5 6 7 triburi care sa se bata pentru locul 1 fara mizerii "electorale" dupa 2 luni de joc.

Mult success si spor in continuare.

Multa sanatate...grija la covidutz...:)

Stay safe and healthy! It's just a game !
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Cu panarame de jucatori ca tine ,pot juca cum o face finu (MariusBr) “cu netu închis” și tot te scot :))) dar pana atunci ,vezi ca ai început lumea de 3 ori ... a 4 -a No mai apuci (cred) sau na ,poți creste sate pentru Squad sau Legend .
Dacă câștigi o lupta 2, nu înseamnă că câștigi un război, drumul o sa fie lung...
 

SirBobby

member
Scor reacție
0
Dacă câștigi o lupta 2, nu înseamnă că câștigi un război, drumul o sa fie lung...
Man, omul se loveste de stalp, dar il mai si ocoleste. Sa nu imi zici ca incepeti a 3-a oara !? Daca castigi o lupta 2, iar celalalt niciuna, eu zic ca ai mari sanse sa castigi si razboiul. ;)
Pentru mine unul a fost o mare dezamagire "colaborarea" cu voi. Se pare ca produsul nu se ridica mereu la nivelul ambalajului.
 
Sus