Discutii libere L79 !

Spartacus

member
Scor reacție
0
M-ai atacat si nu stiu eu? :) :) :)
De aseara am cateva zeci de fwd ca nu mai ai loc pe harta de mine, asa te plangeai la altii de ziceai ca iti plangi de mila, ai terminat prin a-ti scrie of-ul si pe forumul extern, doar-doar te-o baga cineva in seama. Nu te-am cautat si nu am facut referire la nimeni despre tine, doar te-am atacat pe lumea asta, esti foarte neimportant pentru mine, te rog sa pastrezi distanta. Ne vedem pe harta (daca mai existi pana ajung acolo), in rest frustrarile tale nu intereseaza pe nimeni. Succesuri !
 
Scor reacție
0

@Rakanishu te rog sa nu mai vanati acest cont, asa cum se vaita pe L66 cred, sau 60, sau mai pe oriunde a jucat, ca asa zicea, ca-l vanati si ca nu mai joaca. Dupa cum se vede pe profilul lui, acest jucator are toate calitatile pe care le mentioneaza acolo.

@Tom Hardy tu fiind motorul Romei pe 75 asa cum te laudai, si ca fara tine Roma era fix pix, sper ca ne arati aici viziunea ta de joc, ca tot te comparai cu Pietraru-Coco, si pe aceasta cale, tin sa iti reamintesc ca ai pierdut deja o speciala, si 73 in fata mea, dupa ce ti-am intins o mana de ajutor pe alte lumi, tie si echipei pe care "o conduci".

Iti urez succes, si sper sa nu plangi de rusine daca din 2-0 in fata unui noob cum ma consideri tu si oricine mai vrea, ajungi la 3-0 ;)

Arata-ne tu ca esti motorul, si ca acum Roma fara tine, e fix...ce zici tu acolo in print :]

Scuza-ma ca intervin aici dar cred ca e necesar sa iti dea cineva peste nas cu toate chestiile astea care ti le aloci sau care le expui intr-o lumina proasta.
Ai preluat acelasi model cum se practica pe la maniaci. Dezinformati ! Dezinformati ! Si iar dezinformati !
Tu nu ai niciun aport pe 66. Tu ai fost adus acolo pe cont la Florin de catre oameni care nu te cunosteau ce joci. Tu esti un individualist convins si nu ai cum sa umbresti vreodata realizarile lui Florin cu nimic. Toata lumea stie ca este printre cei mai buni conducatori de pe .ro si e top de mult timp, nu de acum. Ca vedeti voi altceva, ca vreti sa credeti altceva sau ca expuneti totul in alt mod fata de cum este in realitate nu faceti decat sa va injositi inca o data in fata tuturor. WoC are o conducere buna. NiP are la fel o conducere buna. Componenta echipelor are foarte multi jucatori buni sau foarte buni. Tu nu intri nici macar intr-un top largit la 20 daca ar fi sa vorbim de chestii de genul.
Te rog eu mult, cand mai aberezi pe aici, fa-o cu cap, nu mai minti, nu mai dezinforma.
Legat de ceea ce s-a intamplat pe 75 cu Florin si Roma si cum pui tu totul la fel intr-o lumina proasta e lesne de inteles ca ai intentiile si frustrarile tale probabil si te lasam asa. Pe 75 nu a fost nici o intelegere intre Florin, mau100 si darkroben sau cum il cheama pe ala din Roma care habar nu are de capul lui dar la fel ca si tine vorbeste doar sa caute atentie. A fost o lupta libera pentru loc 1 acolo pe care toata lumea a tratat-o ca atare si asa trebuie sa fie pe toate lumile. Nu trebuie ca 80% din Roma sa forteze loc 1 pe darkroben ajutandu-l cu tot ce e necesar iar mau si Florin doar de cativa colegi ajutati. Sa te informeze Roma si cine a fost loc 1 la donat resurse catre universitate, cate interne a avut parte de la conducere contul lor si daca a existat ceva care sa refuze contul lor cand a fost vorba de atacat, aparat sau orice legat de actiunile tribului si apoi compara cu darkroben si vezi cine merita mai mult. Ceea ce a facut darkroben mi se pare ca e o nesimtire, sa spui oamenilor "Tu iei agresorul", "Tu iei sustinatorul", "Tu iei aparatorul" si "EU IAU LOCUL 1 PE LUME". Asa a vrut si pe 50 sa faca MAZE dar uite ca si acolo puterea unui jucator a invins o echipa intreaga, pe meritul si pe perseverenta lui, neajutat prea mult de restul colegilor la fel ca si in acest caz.
Nu intelege multa lume cum intelegeti si cum vedeti unii dintre voi jocul dar cert este ca nu faceti pe harta nici macar 10% din cat vorbiti. Aveti lumi castigate, trofee personale dupa care alergati si toate sunt sintetice, toate sunt contrafacute cand de fapt in spatele realizarilor stau alti jucatori care poate ar fi meritat mult mai mult acele realizari.
NiP, o buna parte din WoC si multi jucatori de pe .ro cunosc toate cele expuse de mine aici si nu are cum sa fie prezentat mai bine si mai corect de nimeni.
Ca spuneai de Coco tu si de Florin mai sus. Pai scuza-ma, cand jucam noi cu Coco si Florin si tineam in 5 insi cu maul si Cristina o echipa intreaga pe organizate tu inca te jucai la groapa de gunoi de langa Popesti pe acolo unde o arzi.
Si ca sa te umilesc in ultimul hal, pentru ca asta merita oamenii ca tine, spune lumii cum e sa fi amenintat de Daria la telefon cu bataia si tu sa spui lumii pe aici ca esti ditamai smardoiul cu chiloti roz pe cap si halat cu Hellow Kitty. Taci mai mincinosule, nu mai iesi pe extern ca din cauza oamenilor ca tine nu mai intra lumea pe aici sa aiba o discutie normala.

P.S. : Scuze tuturor pentru cele scrise, dar cineva trebuia sa ii dea peste nas maimutoiului asta parvenit care se crede buricul pamantului si el nu stie sa lege 4 splituri incrucisate.

Va urez succes tuturor pe aceasta lume si sper sa fie cat mai putine nesimtiri aduse pe aici in postari de jucatori de genul la care am facut referire
 

Dicsie

member
Scor reacție
7

Crezi tu oare? Sau e doar o coincidenta?

Nu merita nici atentie mizeria aia. Harta, o sa vorbeasca suficient, si cam atat. Doamne fereasca sa-si ia bataia din nou acest zeu...ca la cat de bun se zvoneste ca e...are mai multe infrangeri, in loc de victorii, mai ales in fata noobilor ca mine. Si pe speciala si pe 73 am fost sat in sat...culmea, s luat-o in ambele ocazii...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Cred ca ii putem spune si Ciuperca Nervoasa la cat s-a chinuit sa scrie

O fi ceva de genul :
4owrd3.jpg
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Informatiile dumneavoastra sunt total eronate domnule Legenda.
Dar sa presupunem ca ati avea dreptate, tribul final se va decide peste un an, multi inca nu au innobilat primul sat inca(vezi cazul Shurubel) .
Roma au inceput cu 4 triburi iar in al 5-lea sunt 20 de jucatori si sunt in inferioritate numerica comparativ cu celelalte familii de triburi, unde mai punem ca multi jucatori se lasa de joc pe parcursul lumii din diferite motive personale.
Tu oricum esti obisnuit sa intorci armele miseleste peste noapte, nu-i panica ;)
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Iar a postat maestrul dicsie, amu nu are altceva de facut dupa splitul gu garda luat si un back de l-a facut sa ceara blindaj si de la barbarele care il inconjoara :) :) :) :) :) :)
 
Scor reacție
0

@Rakanishu te rog sa nu mai vanati acest cont, asa cum se vaita pe L66 cred, sau 60, sau mai pe oriunde a jucat, ca asa zicea, ca-l vanati si ca nu mai joaca. Dupa cum se vede pe profilul lui, acest jucator are toate calitatile pe care le mentioneaza acolo.

@Tom Hardy tu fiind motorul Romei pe 75 asa cum te laudai, si ca fara tine Roma era fix pix, sper ca ne arati aici viziunea ta de joc, ca tot te comparai cu Pietraru-Coco, si pe aceasta cale, tin sa iti reamintesc ca ai pierdut deja o speciala, si 73 in fata mea, dupa ce ti-am intins o mana de ajutor pe alte lumi, tie si echipei pe care "o conduci".

Iti urez succes, si sper sa nu plangi de rusine daca din 2-0 in fata unui noob cum ma consideri tu si oricine mai vrea, ajungi la 3-0 ;)

Arata-ne tu ca esti motorul, si ca acum Roma fara tine, e fix...ce zici tu acolo in print :]
Cine e tom Hardy?
 

badnews880

member
Scor reacție
0
profu71 - "Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit"

spune-le sef adevarul ca ai fost cu tribul in weekend la pesti si a trebuit sa va logati toti de pe acelasi device...
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
1607675618896.png


Cu 15 triburi dupa o luna de joc (limita de 50 oameni in trib) se preconizeaza un nou record la capitolul interne pe serverul .ro.
Un pic trist daca asa intelegeti voi sa jucati triburile :D
 
Sus