Discutii libere L74

Zone

member
Scor reacție
15
Multumim.
La multi ani si tie, colegilor tai, fostilor tai colegi si celor care s-au sters zilele astea :)
 
Scor reacție
0
La multi ani!IUn an nou fericit tuturor celor care au jucat si care inca mai joaca pe 74.
Lumea asta e clar terminata si e doar o chestiune de timp pana se va inchide.
Ce voi spune aici va fi stric parerea mea personala ca membru NG.
Eu am jucat si joc in formula NG de ceva timp si stiu cat de greu a fost si cate dezamagiri au fost datorita multor personaje negative gen tradatori si agitatori care frecventeaza comunitatea jocului numit triburi.
Ei nu pot fi numiti jucatori pe harta ii numesc personaje ptr ca ei joaca mai mult prin retelele de socializare.
Nu am sa ii enumar aici pentru ca ei se stiu si ii stim si noi.
A fost greu si am trecut impreuna prin cateva servare pana sa ajungem sa fim o echipa foarte buna si petru asta in mare parte trebuie felicitati cei din conducerea grupului NG ca au reusit sa aduca pe 74 oameni care stiu ce inseamna jocul in echipa.
Daca vom pastra formula actuala plus cativa jucatori care au cu adevarat caracter si dupa ce se va inchide servarul L74 imi mentin parerea care am avut-o la inceput si anume ca vom fi o echipa tare si ne vom putea bate cu orice echipa de pe servarul .ro.

O zi de 1 ianuarie buna si la multi ani tuturor celor care poarta numele Sfantului Vasile!
 
Ultima editare:

Deleted User - 743794397

Daca "au intors armele", or fi avut motiv. Vorba lui Base... "o fi zis copilul ceva". :D Pur logic era ca o sa ajungeti sa va bateti ptr ca in tribul castigator nu aveati cum sa recrutati toti jucatorii mari din Zig. Nici pe ai vostri nu stiu unde ii bagati dar daca a revenit Godzilla cred ca se rezolva. O particica din ei toti se va regasi in contul lui.:))) Sa nu intelegeti gresit, doar fac misto putin, n-am nimic cu "Mike the Zilla". Imi era mai simpatic cand era iubaretz.... No, ashe. Astept sa ma innobileze cine ma innobileaza pe acolo si revin cu un satuc si mult popcorn. :)) Cat sa fie pana atunci? Juma' de an? Un an?!

Vad ca iti place shaorma nebunule! Totusi din misto in misto ai dat-o bine pe asta cu Mike the Zilla. Pe urmatoarea lumea asa o sa imi pun numele!
 

Deleted User - 743794397

De fapt mai nimeni nu m-a crezut cand am zis ca in maxim 3 luni ii spargem pe Zig. Eu i-am vazut ca miroase a sarakie astia din Zig. Unde a-ti mai vazut voi sa castige sarakiile??
 

Zone

member
Scor reacție
15
4ss0k0.jpg
 

Zone

member
Scor reacție
15
E greu fara manevre, nu pun toti botul la vrajeala aluia. Pe unde a jucat a fost numa pe combinatii si imbirligaturi, nspe conturi suport si scripturi, cu jocul pe harta mai putin.

E fiert ca nu i-au iesit. I-a mai fraierit si pe altii sa mearga pe mana lui si i-a dus la pierzanie :)
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Felicitari NG! Ma așteptăm ca Marian sa organizeze Zig mai frumos.daca ne-am "destrămat " ... dar slăbuț spre foarte slăbuț... păcat de unii oameni chiar buni și ca jucatori și ca oameni !

Încă odată felicitari NG ! Era cazul sa va închideți o lume . Baftă.
 

Deleted User - 743794397

Felicitari NG! Ma așteptăm ca Marian sa organizeze Zig mai frumos.daca ne-am "destrămat " ... dar slăbuț spre foarte slăbuț... păcat de unii oameni chiar buni și ca jucatori și ca oameni !

Încă odată felicitari NG ! Era cazul sa va închideți o lume . Baftă.
NG a castigat datorita grupei 6.
 
Sus