Discutii libere L74

Zone

member
Scor reacție
15
Un clovn, te-a scos de pe 58 si nici macar nu ai urmarit spectacolul pana la final, bafta.

Nu tin minte sa ne fi luat tu sate, iar iti atribui lucruri obtinute de altii.
De ce ai sters ultimul mesaj in care ne invitai din nou pe 80? Ai fost tras de urechi ca iti depasesti atributiile?
 

Emmy95

member
Scor reacție
0
Ramane valabila invitatia la joaca pe 80, nu conteaza din partea cui vine, vad ca v-ati luat unii aere de vedete dupa o lume castigata!

Pentru niste lamuriri, nu poti spune ca ai jucat pe 74 Mihaitza sau ca ai jucat in NG. Am avut un inamic comun, o persoana non grata, adica papaya si mi-ai crescut cateva sate pentru care iti multumesc, la randul meu ti-am intors favorul si ti-am crescut sat pe alta lume si gata balciul.

Chiar nu inteleg la ce tot te bagi aici in comentarii cand tu n-ai treaba cu lumea asta pentru ca n-ai stat sa vezi cum s-a desfasurat sau n-ai de unde sa stii faimoasa replica a antoniei "am bagat 150k pp pe lumea 74, daca e de razboi mai bag 150k pp si bat NG" sau ceva asemanator :)))
Cum e plin de postarile tale pe forumurile altor lumi cum faci misto de inamicii pe care DK i-a invins (ca nu ii invingi tu singur) asa ne permitem sa facem si noi misto de inamicii care au fost pe aici tari in clanta. Cand vezi membrii NG ca se baga pe forumurile unde activezi tu, atunci ai dreptul sa comentezi.

Cat despre lansatul de invitatii, nu cred ca esti in masura sa vorbesti in numele DK atat timp cat nu faci parte din conducere. E usor sa provoci pe cineva cand tu stai in umbra unor jucatori care chiar joaca acest joc din DK.
Iar despre 58 n-ar trebui sa pomenesti pentru ca tu ai trofeul ala la profil doar ca sa fie, nu ai absolut niciun merit pentru acea lume pentru ca tu ai crescut doar cand au aparut barbarele pe harta. (fapt cu care te lauda multi inamici impotriva carora ai jucat pana acum din ce am vazut pe externul de pe alte lumi unde ai activat si pe twstats) :)

Bafta si tie!
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Barbarele ie viata mea. Daca te uiti putin in urma, eu am dat citat la ce a zis Ionut, cu care am jucat pe 58. Nu avea vreo legatura cu DK sau cu lumea 74, dar s-au trezit baietii sa se atace ;). In mesajul meu initial faceam strict referire la lumea 58 si la ce s-a intamplat acolo, dar no unii sunt mai grei de cap.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Felicitari NG pt victorie.
Sunteti unul din putinele triburi care au stiut sa piarda demn contra noastra, pe 71, si pt asta aveti respectul meu. Dovada calității voastre e ca pe urmatoarea lume unde ati intrat ati si castigat.

Nu il mai bagati in seamă pe papagalul asta de Mihăiță. E ăla de intra pe extern pe toate lumile aruncand cu noroi si cerșind atenție. Una din scursurile externului.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Felicitari NG pt victorie.
Sunteti unul din putinele triburi care au stiut sa piarda demn contra noastra, pe 71, si pt asta aveti respectul meu. Dovada calității voastre e ca pe urmatoarea lume unde ati intrat ati si castigat.

Nu il mai bagati in seamă pe papagalul asta de Mihăiță. E ăla de intra pe extern pe toate lumile aruncand cu noroi si cerșind atenție. Una din scursurile externului.

Multumim de apreciere.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Felicitari NG pt victorie.
Sunteti unul din putinele triburi care au stiut sa piarda demn contra noastra, pe 71, si pt asta aveti respectul meu. Dovada calității voastre e ca pe urmatoarea lume unde ati intrat ati si castigat.

Nu il mai bagati in seamă pe papagalul asta de Mihăiță. E ăla de intra pe extern pe toate lumile aruncand cu noroi si cerșind atenție. Una din scursurile externului.

Ai terminat de dat cu sapa, miss fata de la tara?
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Ramane valabila invitatia la joaca pe 80, nu conteaza din partea cui vine, vad ca v-ati luat unii aere de vedete dupa o lume castigata!

o_Oo_Oo_O
Esti penibil!!
1610205570896.png


GG NG!!
 
Ultima editare:

Deleted User - 743794397

Mihaitza, razboinic de tastatura ce esti, ai treaba si noi te retinem. Nu ne-am luat aere de vedeta doar ca nu ne plac clovnii tari in taste. Dupa cum vezi, cu restul de pe sectiunea asta de forum s-a discutat decent.
Oare sa ii fac un pret lu’ Mihaitza asta ca sa taca din gura? Nu il conosc, dar la ce gura are ar merge umpluta.
 
Scor reacție
0
Nici nu ai cum sa cunosti o valoare ca mine, maxim ma poti face idolul tau ;)
Bai
Tu esti o valoare?:rolleyes:
Esti un obosit care da din clanta aiurea peste tot pe forumul extern.
Esti o mascota care cere atentie.;)
L-ai intrecut si pe Leul Albastru si mai ai 2-3 postari si ii intreci si pe alti mascarici care posteaza pe aici si se cred vedete.
Vrei atentie?
Du-te in intersectie si stai acolo pe post de semafor si te asigur ca o sa ai toata atentia de care duci lipsa.
Valoarea ta e semaforul si lumile Casual.

Nu va inteleg pe astia ca tine care ies pe extern si se dau ceea ce nu sunt.
Nu ma dau mare jucator , nu sunt o vedeta, nu caut sa imbarlig sau sa fac manevre pe joc, nu imi place sa tradez echipa cu care joc cum faci tu si multi altii (se stiu ei) sau sa ma dau smardoi ca tine si alte vedete care mai ies pe forumul extern, cand vad mascote ca tine care se cred o valoare ma amuz.:cool:
In echipa NG jucam fiecare cum putem si nu am vazut pe nimeni de aici sa intre pe toate forumurile de pe extern si sa se dea ceea ce nu este.
La tine acasa poti fi o valoare,aici cauta sa respecti comunitatea.
Respecta si vei obtine respect.
 
Ultima editare:

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Bai
Tu esti o valoare?:rolleyes:
Esti un obosit care da din clanta aiurea peste tot pe forumul extern.
Esti o mascota care cere atentie.;)
L-ai intrecut si pe Leul Albastru si mai ai 2-3 postari si ii intreci si pe alti mascarici care posteaza pe aici si se cred vedete.
Vrei atentie?
Du-te in intersectie si stai acolo pe post de semafor si te asigur ca o sa ai toata atentia de care duci lipsa.
Valoarea ta e semaforul si lumile Casual.
Hai!Fugi repede in intersectie sa nu pierzi locul, cine stie poate vine o alta valoare ca tine si iar duci lipsa de atentie.
Dupa cum se vede, imi cam dai fum pentru a-i lua locul leului albastru, mai am de munca sa te ajung. Oricum ma bucur ca imi dati atata atentie, mie care sunt un no name pe jocul asta si va atacati jucator dupa jucator la fiecare postare de-a mea. Eu doar ma distrez pe extern, sa ziceti mersi ca nu va cer bani pentru ca primiti spectacol moca.
 

d114

member
Scor reacție
0
Felicitari NG! Ma așteptăm ca Marian sa organizeze Zig mai frumos.daca ne-am "destrămat " ... dar slăbuț spre foarte slăbuț... păcat de unii oameni chiar buni și ca jucatori și ca oameni !

Încă odată felicitari NG ! Era cazul sa va închideți o lume . Baftă.
Nu stiu ce ai vrut să spui pe aici sau de ce te-ai băgat in seama....cert este că ai devenit cam fustrat, imi cer scuze ca ti-am furat mâncarea din frigider de tot comentezi la adresa mea...sincer chiar nu-ti inteleg momentul...poate aveai nevoie de putina "baga-te in seama".

Nu inteleg comentariile tale de aici si cu toate că nu-mi face placere sa intru in polemici tin sa precizez ceva, referitor la o doar singura afirmație a ta, "mana dreapta" care te-a tradat?....cred ca memoria nu ma inseala dar cand eu eram conducator pe L66 tu erai doar simplu jucător iar drepturile de conducere personal ti le-am atribuit...faptul ca apoi ai inceput sa ma lucrezi pe la spate numai conteaza, cand am renuntat la conducere am renuntat din proprie inițiativă... de ce...pentru ca tu mare jucător loial ZIG vroiai sa-ti muți jucătorii fie in HT (inamic), fie in aAa (vasal) ...iar eu din bun simt am iesit si am ales DK (trib netru ZIG-ului) astfel sa nu plec in HT (inamic) sau aAa (sclav)....Mai departe se vede unde au ajuns membrii ZIG:)))

Si cred ca inca iti aduci aminte ca pe acea lume am intrat sa joc alături de aAa, la cerinta lui puiu...dar ca ati venit voi,membri ZIG, să-mi promiteti "marea cu sare" am intrat în ZIG pentru a juca la închiderea lumii...care odata ajuns cu tine printre membrii conducerii nu prea sa putut....pentru ca nu va puteti depăși statura de "sclavi"

Cat despre tribul ZIG...poti sa joci sănătos in el, sa-ti atribui toate meritele lui, pe mine personal nu ma mai intereseaza acest trib, ultima oara cand am decis sa joc in acest trib a fost această lume, L74, numai exista persoana din fosta conducere ZIG care sa ma faca sa mai joc alături de acest nume, si sincer tu nu prea ai fost printre numele conducătorilor ZIG...da te stiu de pe L40,unde te lauzi ca ai infiintat...dar sincer nu te-am prea prins pe joc iar pentru cultura ta generala vezi ca am facut parte din conducătorii ZIG care au închis acea lume...lume pe care am revenit sa joc după finalizarea lumii 5....Asa mai pe inteles "dance baby ...si joc de glezne" încearcă să nu te mai bagi in seama doar ca sa primesti un "like"
 
Ultima editare:

d114

member
Scor reacție
0
Si pentru cultura ta generala...pe lumea 74, am renuntat la conducerea tribului de prin mai...
 

d114

member
Scor reacție
0
Tribul ZIG-ul a jucat pe următoarele lumi:
L40-unde membrii săi au închis alături de DT
L43-unde au pierdut
L46-unde au închis alături de TSL
L53- au pierdut în fața green/gentle
L60 - fuziune DK/ pierdere
L66 - vasal WoC
L74 - pierdere contra NG

Ioane tu pe ce lumi ai jucat in ZIG?
 
Ultima editare:

Tupeu

member
Scor reacție
0
Nu stiu ce ai vrut să spui pe aici sau de ce te-ai băgat in seama....cert este că ai devenit cam fustrat, imi cer scuze ca ti-am furat mâncarea din frigider de tot comentezi la adresa mea...sincer chiar nu-ti inteleg momentul...poate aveai nevoie de putina "baga-te in seama".

Nu inteleg comentariile tale de aici si cu toate că nu-mi face placere sa intru in polemici tin sa precizez ceva, referitor la o doar singura afirmație a ta, "mana dreapta" care te-a tradat?....cred ca memoria nu ma inseala dar cand eu eram conducator pe L66 tu erai doar simplu jucător iar drepturile de conducere personal ti le-am atribuit...faptul ca apoi ai inceput sa ma lucrezi pe la spate numai conteaza, cand am renuntat la conducere am renuntat din proprie inițiativă... de ce...pentru ca tu mare jucător loial ZIG vroiai sa-ti muți jucătorii fie in HT (inamic), fie in aAa (vasal) ...iar eu din bun simt am iesit si am ales DK (trib netru ZIG-ului) astfel sa nu plec in HT (inamic) sau aAa (sclav)....Mai departe se vede unde au ajuns membrii ZIG:)))

Si cred ca inca iti aduci aminte ca pe acea lume am intrat sa joc alături de aAa, la cerinta lui puiu...dar ca ati venit voi,membri ZIG, să-mi promiteti "marea cu sare" am intrat în ZIG pentru a juca la închiderea lumii...care odata ajuns cu tine printre membrii conducerii nu prea sa putut....pentru ca nu va puteti depăși statura de "sclavi"

Cat despre tribul ZIG...poti sa joci sănătos in el, sa-ti atribui toate meritele lui, pe mine personal nu ma mai intereseaza acest trib, ultima oara cand am decis sa joc in acest trib a fost această lume, L74, numai exista persoana din fosta conducere ZIG care sa ma faca sa mai joc alături de acest nume, si sincer tu nu prea ai fost printre numele conducătorilor ZIG...da te stiu de pe L40,unde te lauzi ca ai infiintat...dar sincer nu te-am prea prins pe joc iar pentru cultura ta generala vezi ca am facut parte din conducătorii ZIG care au închis acea lume...lume pe care am revenit sa joc după finalizarea lumii 5....Asa mai pe inteles "dance baby ...si joc de glezne" încearcă să nu te mai bagi in seama doar ca sa primesti un "like"
Nu mai bea Mariane !
Pe 66 nu a vrut nimeni sa meargă în HT drept dovada atat Varu cât și eu ne-am zbătut sa ținem granițele;)
Frustrare ? Ca ce ? Ca ai plecat în DK ? :)))) Fi serios Mariane ! Răspunde când ești treaz !
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Dacă e asa cum spui , cum de ai mers și ai rămas singur , iar ceilalți au închis alături de woc cu mine și varu? :)))
Ti-am spus , bea linistit , dar răspunde treaz !
 
Sus