Discutii libere L78

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ai si tu dreptate, cu fullul ala aveam planuri mari, vroiam sa anexez Basarabia.
O sa intru cand o sa am internet, dar acum ma duc in păpușoi sa caut vaca.
Corect.
Tu ai venit aici sa vezi de ce sunt valurile asa mari sau ai alte planuri :))
Pai la cat aberezi faci valuri mari....ma gandeam sa ma apuc de surfing
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Cacat? Nice. Ce comună faci de râs sa stiu cum vorbesc si cu tine. Cred ai salivat cand ai deschis gura tocmai de aceea nivelul discuției o sa fie unul din fundul sucevei.
Tu de ce vorbești doar despre joc, cred ca aici sunt singurele tale realizări, oricum pe orice plan vrei sunt peste tine.
Cu pelciunii aia de zici ca sunt vaslele lui Pațachin te bagi in vorba cu mine?
Pai la cat aberezi faci valuri mari....ma gandeam sa ma apuc de surfing
Ne apucăm amandoi dar pentru ca nu te ajuta freza, o sa fii placă de surf.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Cacat? Nice. Ce comună faci de râs sa stiu cum vorbesc si cu tine. Cred ai salivat cand ai deschis gura tocmai de aceea nivelul discuției o sa fie unul din fundul sucevei.
Tu de ce vorbești doar despre joc, cred ca aici sunt singurele tale realizări, oricum pe orice plan vrei sunt peste tine.
Cu pelciunii aia de zici ca sunt vaslele lui Pațachin te bagi in vorba cu mine?

Ne apucăm amandoi dar pentru ca nu te ajuta freza, o sa fii placă de surf.
Pana nu-mi iau vacanța ,vreau sa te anunț ca-mi bag ****’n copii lu ma-ta sa-i fac o unica realizare in viața.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Mia făcut placere sa stau de vorbă cu voi pe acest forum exclusivist si non-conformist.
Deja ma prăpădesc de ras cand va aud prin conf, ca faceți voi, ca rupeți voi, ca cine e ala, unde sta ala.
Stați cuminți găluștelor, ca va rupe vântu coloana, nu sunteți in stare sa purtați o conversatie si voi aveti atâta sange in fața calculatorului de vi se umfla o vena in frunte si intrati in stop cardio molecular.
Aviz amatorilor cand vreti sa aveti o conversatie, un dialog cu cineva sa nu va uitați vorbele acasă. Cand va duceti la un interviu la o multi națională sa aveți același papagal ca aici.
Mulți inca confundă curajul cu prostia iar asta nu ma satisface deloc.
Injuraturile voastre de balene eșuate si glumele de pe uliță ma fac sa dau delete.
Dacă a-ți înțeles ceva din această ilustră povestioară as spune ca a ti trecut clasa, dar cel mai probabil mulți repetă anul.
Spor la Innobilat si sănătate multă.
 
Scor reacție
0
Nu te cunosc, nu ma cunosti. Nu sunt jucator bun, sunt mediocru in cel mai bun caz, dar am avut dorinta sa invat si sa ma dezvolt pe acest joc. Crede-ma, ca imi vad lungul nasului. Inainte sa ma dai exemplu, te rog sa iti faci mai bine temele. Da, am luat barbare. Nu cred ca exista un jucator in primii 100 care nu a luat. Ce sa si faci cand ai timp liber, cresti barbare :). Cel putin eu asa am vazut rostul timpului mort din perioada respectiva, avand taleri pentru 50 de nobili.

Daca doresti, fac si eu o analiza din ce vad pe joc:
-In momentu in care eu luam barbare sa cresc, tu luai interne. Fiecare creste cum poate.
-Cat despre contributia ta in lupta, am si pentru aia un printscreen, cum ziceai mai sus, "twstats" nu minte:
Cred ca ti-a fost tare greu sa iei sate fara lupta, totusi vb de aproximativ acelasi numar de sate.
-Hai sa analizam putin si statisticile de inamici: din cata matematica am invatat eu la scoala, cred ca 9.945.563 e mai mare decat 5.447.275. Te rog sa ma corectezi daca ai o alta teorie.

Repet, ca sa nu mai fie nevoie sa iti mai raspund si sa intram in polemici ce nu isi au rostul: NU ma consider un jucator bun si NU judec pe nimeni. Daca este nevoie sa fiu analizat pentru stilul de joc/competentele mele pe acest joc, cred ca doar cei cu care am jucat au acest drept. Daca ma facea unu din ei noob/slab/sau cum credea de cuviinta, plecam capu si mergeam inainte. Din pacate, nu te numeri printre ei si as avea rugamintea sa nu mai vorbesti de mine.

P.S. Sa nu uitam ca este un joc si trebuie tratat ca atare.

O zi faina tuturor!


Ia zi frate pentru L76 ce ai votata la sondajul fantomă a lui Mihnea zis și 'Da ce' am făcut sefu'?
 

Ady1995

member
Scor reacție
0
03FFD524-BA41-4ABB-9BB7-45DFC6D01F5E.jpeg
 
Scor reacție
0
La cat de important esti tu pentru mine, si vorbele astea traduse stramb de pe Google . Hai ca te asculta cineva. Unicornule.


Ca sa inchid subiectul. Si istoria L78.

Squad no#1 backsteb tribal wars.

Backsteb squad? Ce e ala?

Tribul scitii : xeler0 - un pamflet.
In ciuda ajutorului nostru : Legend. Care I-a scapat de innobilarea lor fix dupa nici o Luna de la inceperea lumii. Unde eu si Devil le am apart conturile si le-am oferit la rugamintea insistenta a liderului lor "xeler0error404", un pna, apoi o alianta. Si le am salvat conturile stand pe sittere ca altfel. Ne vedeam pe L80.

Acum ce-au facut? S-au vandut pentru a continuam si ei joculetul de-a innobilat ul pe L78

Un singur jucator le scotea tribul. Dr. Diehard.

A fost un fel de Dr. Diehard vs Scitii. Si ce credeti? Ii manca Dr. Diehard

Ma rog. Asta nu aveti cum sa o intelegeti. Pentru ca diehard e jucator. Nu fantome.


Gerula si ucenicul " visina veche". 2 pioni pe o tabla de sah. Care au ei impresia ca isi fac ei dreptateaa lor. Scriind si aberand pe aici. De dragul jocului.

Cand ei defapt. Au inceput la jumatatea lumii sa cucereasca barbare.

Stati acolo unde v-a este locul. Ca nu merg smecheriile astea ieftine.


Sincerele mele scuze adresate sunt baietilor din NWO. Nu am acceptat alianta, cu toate ca sunt constienti si sigur ca erau corecti si cu toate astea.

Am spus sa mergem impreuna cu squad. Sa fim corecti pana la capat. Dar n-ai cum. Cu asemenea jucatori, lideri si pioni. N-ai cum.


E o lume chiar ciudata. Defapt L78 o incheie Squad. Dar cu o victoria a celor din NWO si Legend.



Sa vedem pe urmatoarele lumi. Cu ce tupeu vor mai intra. Nu cu Tupeu, jucatorul asta anonim clar.

Eu v am spus că un trib care a trădat de 2 ori , o va face și a 3a oară fara să clipească :)

Felicitările mele câștigătorilor , au abordat o strategie mai buna bazata pe incapacitatea noastră , că sa nu folosesc un cuvânt jignitor.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Da asa e :))) o sa salvez ce ai scris acum și o să-ți dau tag la sfârșitul lumii ca să vezi ce baliverne ai scris, știu ca doar asa mai poți întoarce ceva în favoarea ta prin aberații dar cei de acolo nu-s copii sa pună botul la vrăjeală ta de 2 lei:))
O sa iti dea tag..
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
stie si el ca a terminat-o cu triburile ,nimeni nu va mai avea vreodata incredere in el
la el e problema deja de educatie , mai grav ca se poate inmulti
 
Scor reacție
0
Mariuseee. Zis și campion pe sate. Hai tata la speed cum ai zis. Vad ca m'ai blocat pe WhatsApp :)). Frica ca pierzi campionul?

:)))
Screenshot_20210110_231947.jpg
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
cam liniste aici...

ia ziceti astia legendarii din papusoi cum se face ca statisticile razboiului pa cere l-ati declarat arata cam asa:

Duşmani învinşi ca agresor:

1MariusBr7SquadQ903.004.587294.402
2alinutzu91SquadQ5532.487.761860.487
3=gerula=SquadQ46572.435.3957.688.074
4vladmihai2010LEGEND632.083.858601.292
5REPTARLEGEND1821.824.678475.584

unde as mentiona ca atat vladmihai2010 cat si REPTAR NU sunt jucatori legend, ei au fost adusi din cheers ca sa bateti squad :))) ce gluma buna...

Duşmani învinşi ca apărător

1=gerula=SquadQ46572.435.3957.688.074
2visina nouaSquadQ33641.147.9457.465.468
3xeler0SquadQ35281.569.0174.850.216
4Viktor PontaSquadQ2841.257.4272.405.223
5JOU Regele -LEGEND8251.358.1962.239.242
6-looloo-SquadQ1143477.5961.903.840

foarte modest

Sate cucerite

1DanyKBoomSquadQ5911.610.3121.163.410
2alinutzu91SquadQ5532.487.761860.487
3=gerula=SquadQ46572.435.3957.688.074
4xeler0SquadQ35281.569.0174.850.216
5visina nouaSquadQ33641.147.9457.465.468

adica niciunul din papusoi ????

ok, uite si ceva care va mai scoate din noroi... dar nu destul cat sa puteti deschide gura.

Sate pierdute

1visina nouaSquadQ33641.147.9457.465.468
2=gerula=SquadQ46572.435.3957.688.074
3Lucky No.11LEGEND047412.1381.587.057
4-looloo-SquadQ1143477.5961.903.840
5paulm(dizolvat)338604.041892.435
6xeler0SquadQ35281.569.0174.850.216

de unde pretentiile voastre de jucatori? si asta in conditiile in care, se stie... noi am fost dati afara si nu ne-am putut ajuta intre noi iar squad era departe...
in plus, voi ati premeditat totul, ati blindat satele de langa mine cel putin si aveati nobilii si curatarile pregatite
sa nu mai zic de faptul ca fiind in conducere, stiati absolut TOATE trupele pe care le aveam, unde erau ele, etc...

in concluzie, nu valorati mai nimic ca jucatori iar ca si caractere o sa va judece altcineva :)
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
ma nacazule',oricare de 100k din academie Legend iti da clasa,stau si lupta,dau dovada de caracter si curaj,ce nu o sa ai cat porti tu p l,chiar si aia pe care i-ati atacat voi zmeii care la prima zi de razboi declarat contra Squad ati fugit la ei si ati dat tot din casa,LegX interne,si ati atacat acolo stiind ca aia sunt incativi,ce crucea ta mai apari pe aici sa te lauzi cu sate luate de la inactivi?cu sate cedate de asmancasalamdarnam intemeietor in LegX,care va dat trupele de pe jucatorii de acolo,cu astia te lauzi?crezi ca primesti vreo medalie de la Squad?si aia se pisa pe voi.ce lider nu iubeste tradatorii si nu uraste tradarea?mai prost ca tine nu a vazut planeta,esti de o nesimtire crasa,avem sange in instalatie sa ne batem cu voi pana la ultimu' sat,chiar credeai ca dupa plecarea voastra noi o sa dam stergere si gata lumea?trebuie sa munciti pt fiecare sat pe care vreti sa-l luati,clar nu avem scopul sa castigam lumea,jucam de placere,voi sunteti aia care trebuie sa munceasca sa castige lumea,voi sunteti trei sferturi de harta si nu puteti veni cu statistici pozitive ca lauda,trebuie sa fie ceva normal sa fie asa,pe paulm l-ati aburit sa vina cu voi si i-ati dat dauna totala,tu ce valorezi ma?ca te-ai plimbat din trib in trib sa aduni sate,esti jucatorul si pl,tu nu poti sa pricepi ca si jucatorul ala care pierde sate si nu-si tradeaza tribul,oricare ar fi el cat de mic,da clasa celor de speta ta?cum p l m sa fii atat de prost si sa nu pricepi?


de unde pretentiile voastre de jucatori? si asta in conditiile in care, se stie... noi am fost dati afara si nu ne-am putut ajuta intre noi iar squad era departe...
in plus, voi ati premeditat totul, ati blindat satele de langa mine cel putin si aveati nobilii si curatarile pregatite
sa nu mai zic de faptul ca fiind in conducere, stiati absolut TOATE trupele pe care le aveam, unde erau ele, etc...

in concluzie, nu valorati mai nimic ca jucatori iar ca si caractere o sa va judece altcineva :)

unde era Squad?departe?:))))departe de mine sau altii dar langa voi, iar sprijin ati primit de la ei la greu
https://prnt.sc/witqxe
https://prnt.sc/wijbn0
https://prnt.sc/wifk5s
astea cateva ce sunt de la satele ce le-am luat eu,sa nu mai zicem de sittere si splituri la 10ms....
cu premeditatul.....cine a blindat sate langa tine premeditat?in razboiul cu Cheers au aparut multi inactivi,nu mai era nevoie de def pe granita cu ei,era suficient cel zonal,oamenii aveau deful acasa iar sa recrutezi un nobil nu ai nevoie de zeci de ore...nu te mai da erou,si Squad stie ce lepra esti,dar ca in orice raboi trebuie carne de tun,si de unde sa ia?de pe granita,nacajiti de astia ca tine care dupa sunt internati.
mariusbr7 a dat dat dovada de inteligenta chiar daca are probleme la coloana,stie ce face,nu e prost,gandeste mult mai repede decat tine sau oricare dintre aia care ati plecat,daca ti-a mers vrajeala cu diavolu sigur nu iti va merge cu el,e chestiune de timp.
 
Ultima editare:
Sus