Discutii Libere L81

AladinMAD

member
Scor reacție
0
Deci nu a dormit. Pana sa alerge jucatori pe harta ar trebui sa invete sa-si salveze satele.
La ora aia ma sunase un coleg sa ma trezesc ca sunt atacat cu nobili, am vazut am fumat un cui si mam pus sa dorm incotinuare:D

Cool :) eu il tineam de vorba sai invatat oraru nu stiu ce o inteles el. Bravo lui.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Asa fumand un cui faceai un autosplit si te puneai la somn linistit. Multa vorba si putina actiune pentru un jucator atat de experimentat cum zici ca esti.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
La ora aia ma sunase un coleg sa ma trezesc ca sunt atacat cu nobili, am vazut am fumat un cui si mam pus sa dorm incotinuare:D

Cool :) eu il tineam de vorba sai invatat oraru nu stiu ce o inteles el. Bravo lui.
Cand vezi ca ai nobili pe.tine nu te pui la somn ;) faci și acum ca pe 66 , latri mult și joci puțin.
 

AladinMAD

member
Scor reacție
0
Cand vezi ca ai nobili pe.tine nu te pui la somn ;) faci și acum ca pe 66 , latri mult și joci puțin.

Despre l66 era vinereri terminasem lucru si am inceput sami fac planu de atak ( urma sa dau un extemporal pt Anusha filozofu ) Se facuse duminica seara ma sunase vladmihai sa ma trezesc ca adormisem cu telu in mana atacandui ( la ora aia eu nu mai dormisem de vineri dimi )
In zilele astea chiar si tu mai sunat :)
Facusem 25m inamici invinsi in cateva zile .. te las te tine sa faci calculu la cate trupe am rupt intrun timp asa de scurt fara sa pierd sate.
Ca sa nu mai zic ca am castigat lumea aia ca Legend in primele 2 sap:) Legend vs aAa , Zig , HT si DK si nu ati putut prin lupta a trebui sa faca magari cu tradari :D
O castigat lumea WoG :))

Vezi ca tiai uitat poseta pe lumea 66 :D
 
Ultima editare:

Tupeu

member
Scor reacție
0
Despre l66 era vinereri terminasem lucru si am inceput sami fac planu de atak ( urma sa dau un extemporal pt Anusha filozofu ) Se facuse duminica seara ma sunase vladmihai sa ma trezesc ca adormisem cu telu in mana atacandui ( la ora aia eu nu mai dormisem de vineri dimi )
In zilele astea chiar si tu mai sunat :)
Facusem 25m inamici invinsi in cateva zile .. te las te tine sa faci calculu la cate trupe am rupt intrun timp asa de scurt fara sa pierd sate.
Ca sa nu mai zic ca am castigat lumea aia ca Legend in primele 2 sap:) Legend vs aAa , Zig , HT si DK si nu ati putut prin lupta a trebui sa faca magari cu tradari :D
O castigat lumea WoG :))

Vezi ca tiai uitat poseta pe lumea 66 :D
Zig nici nu te-a atacat (legend) noi am avut razboiul nostru în granița de Sud și nord cu Haita.
Vezi ca ești "fumat" cu aladin de Duminica seara după cum spune și Redi.
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Impresia lăsată de L81.. este că jucătorii sunt din ce în ce mai slabi, cu investiții din ce în ce mai mari. o_O
 

Bogdan.Tugu

member
Scor reacție
0
Banu' vorbeste la inceput de lume.

Daca ramai in picioare perioada de inceput, apoi valoarea face diferenta :cool:
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Sunt de acord cu tine.. însă acum 3-4 ani (L52), când am jucat ultima dată, nu erau nici 20% din investițiile pe care le-am văzut pe L81.
Este posibil să fi intrat ceva mai târziu pe lume.. nu mai știu exact cum a fost.
 
Sus