Discutii libere L80 !

Scor reacție
0
Felicitari DK! Ati dovedit inca o data ca sunteti cea mai buna echipa de pe serverul romanesc.

P.S. As fi felicitat si RS-ul, daca ar fi avut vreun merit..
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
Gg, daca suntem realisti nu putem spune ca meritul RS nu exista, chiar daca nu au pus mari probleme au rezistat pe harta si asta a contat. Altfel era sa joace DK 1v3 continente.

Felicitari, iar pentru cei care fug la dusmani incercati sa invatati sa pierdeti :)
 

Pro Player

member
Scor reacție
0
Felicitari DK! Ati dovedit inca o data ca sunteti cea mai buna echipa de pe serverul romanesc.

P.S. As fi felicitat si RS-ul, daca ar fi avut vreun merit..
Hai ca te aplaud.

Ați pierdut zile întregi pentru organizate și ați ieșit mereu pe organizatul vostru pe minus.... Ce prostii vorbești...
Ați demolat și voi... Pe Mario, pe x ulica, pe mine pain ul.. Dar noi nu am cedat. Asta a contat foarte mult, dar clar Dk ul a rupt în doua harta, noi am jucat la apărare și Dk ul la atac, proporție 1:1 :) asa ca realitatea e alta :). Mulțumim pentru participare :). Va iubibilim ;)
 

Burnin

member
Scor reacție
0
E game over , gg DK
dupa cum am zis , pain a pierdut deoarece la inceputul lumii a avut o strategie foarte slaba :)
 

m4ry0

member
Scor reacție
0
Nu prea obisnuiesc sa ies pe extern, dar sunt cativa pe aici care merita o replica:

Cei care blamati faptul ca unii jucatori au ajuns in RS/DK, mai spuneti-mi odata cum e cu recrutarile alea prin centrul RS, sau cu circularele zilnice de destabilizare ? Mi se pare o ipocrizie maxima sa aduceti subiectul asta in discutie, noi macar am recrutat dupa ce era gata razboiul.

Legat de storm, stati calmi ca pana acum 2 zile era dusman, nu v-a vandut niciun organizat, a jucat cat de bine a putut pentru pain .. si am niciun motiv sa ii iau apararea, ca m-a si injurat, dar nu imi plac adevarurile distorsionate .. omul a jucat pentru voi, abia acum 2 zile s-a "impacat" cu RS.

Cei care felicitati dk, de acord, merita toate felicitarile, dar mi se pare ca nu stiti sa pierdeti cand spuneti ca RS nu a facut nimic. Chiar daca nu a fost cea mai buna versiune de samurai, ca nivel de joc, de ce in aproape 3 luni nu ati reusit sa treceti de ei/noi ? Asa slabi, 2 triburi ati dat pe RS, iar statisticile au fost mereu impotriva voastra. Despre ce vorbim ?

Redemption, tati, te pup, esti aur la casa omului, cum intri tu pe harta, se duce dracu tribul in care joci. Sper sa te am mereu inamic.

Iar, in final, cei care au tradat RS crezand ca se duc la mai bine, v-am transmis si pe joc, o fac si aici .. faceti rost de 500 pp sa va schimbati numele, poate aveti noroc sa nu va prind pe alta lume

Kisses :*
 

simplu

member
Scor reacție
0
De ciuda nu recunosc meritele RS, au dat atatea luni de zile pe noi si nu au facut nimic:) au cumparat conturi, au incercat orice si nu le-a iesit nimic :)
 

Katanec

member
Scor reacție
0
Am si eu o întrebare pentru jucatorii cu experienta! Joc de peste 10 ani jocul asta dar cu pauze intre lumi! De ce se acționează instant asupra unor jucatori la sesizarea unor profile sau numele satelor si la altele dureaza cateva zile sau nu se face nimic?
Simt ca sunt bataia de joc a adminilor pe niste chestii care nici nu par jignitoare fata de ce au avut ceilalti la profil/ sate.

Eu sunt facut tigan tradator si multe altele si cand numesc pe cineva mort eu sunt cel care sunt "penalizat" instant!
Nu e frumos ce faceți , sa stiti si voi ca din posturile de admin ar trebui sa fiti neutri fata de toata lumea!

Multumesc si scuze de deranj!
 

maculets

member
Scor reacție
0
universul comploteaza impotriva voastra.
si inca nici n-a inceput complotul.
va urma.
 
Ultima editare:

eXcesiV

member
Scor reacție
0
Tu ai jucat pe lumea asta ? Nu prea am auzit de tine
daca vrei iti trimit vreo 100 de rapoarte de pe la colegii tai...sa iti amintesc

A jucat. Îl găsești pe TWStats e in top 20 numai cu interne și barbare. Și a luat 3-4 sate din Legend de la unii care au trădat și au cedat satele inamicilor. Dar nu asta e de menționat.
Cea mai mare năzbâtie a lui pe lumea asta e că a condus un trib, TBKM, mai exact care a avut alianța și cu Legend și cu DTW în condițiile în care triburile astea din urmă erau inamice încă de la inceput, apoi i-au trădat pe cei din Legend că erau mai expuși fata de DTW. Cu alte cuvinte i-a plăcut căldurica și nu a avut tărie să aleagă o parte de care sa fie decât când nu se mai putea sta la căldură.
 
Scor reacție
0
A jucat. Îl găsești pe TWStats e in top 20 numai cu interne și barbare. Și a luat 3-4 sate din Legend de la unii care au trădat și au cedat satele inamicilor. Dar nu asta e de menționat.
Cea mai mare năzbâtie a lui pe lumea asta e că a condus un trib, TBKM, mai exact care a avut alianța și cu Legend și cu DTW în condițiile în care triburile astea din urmă erau inamice încă de la inceput, apoi i-au trădat pe cei din Legend că erau mai expuși fata de DTW. Cu alte cuvinte i-a plăcut căldurica și nu a avut tărie să aleagă o parte de care sa fie decât când nu se mai putea sta la căldură.

De ce vorbesti daca esti prost informat?

Stai jos, ai 3. Nu a fost om care sa se lupte mai mult decat mine sa impac 2 tabere care se certau pentru niste mizerii, orgolii de pe alte lumi, am ales sa jucam in tabara mai grea ca sa echilibram situatia pe harta. Practic, TBKM a mai impins lumea asta inca 2 luni, ca se termina din februarie daca alegeam sa jucam cu voi impotriva dtw si pain...si tu imi spui ca imi place caldurica...Masoara-ti cuvintele, prietene, a fost o alegere asumata ca va fi mai greu in tabara asta decat in cealalta. Nu m-am dus in DTW sa joc in marea albastra, am ales DTW pentru ca intr-un joc de razboi alegi intotdeauna provocarea mai mare. Ceea ce nu se poate spune despre toti milogii care la primele momente grele incep sa zbiere pe la usile altor triburi. Nu dam nume, se cunosc ei.

Cat despre interne si barbare, e problema mea cum procur satele, mai important e cum le folosesc. veniti in 2021 cu jocul ca unii aveti niste frustrari de prin 2005. Toata lumea ia interne si barbare, sunt maxim 2 jucatori in top 25 care au crescut fara interne si barbare in clasament. Dar a ramas asa un fel de eticheta negativa sa cresti conturile prin interne si barbare cand majoritatea triburilor au strategii de inceput cu cate 20 academii. Doar nu credeti ca au alea 20 academii sa castige lumea cu 700 jucatori, nu? Sau nici atat nu va duce procesorul sa judecati?


Dar m-am uitat pe profilul tau de tw-stas, cea mai notabila performanta a fost sa ai 30 sate pe lumea 32... Nici nu inteleg de ce mi-am rapit din timpul meu pretios sa iti raspund tie, care nu ai nicio calitate in jocul asta. Devil si Jou cunosc foarte bine situatia si au inteles punctul nostru de vedere, dar ma indoiesc ca esti tu in cercul ala in care sa ajunga astfel de informatii pe la urechea ta. Nu cauta sa iti faci dusmani gratuiti in jocul asta ca s-ar p[utea sa iti prinzi urechile pe harta, pana acum nici nu stiam ca existi.

Din cauza astora care gandesc ca tine au ajuns lumile astea de dureze 3-4 luni...sunt un fel de speciale toate ;)))
 
Ultima editare:
Sus