Discutii libere L82

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Are nevoie de bani pentru vacanța, nu știa cum să cumpărați mai multe resurse, de aia a scos curățarea și barbarele și paladinul cu abilități , mă mir că a lăsat steagurile:))))))
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Cam putine sate, nici macar nu s-a trecut de 4k-uri? Setari de pierdut vremea :))) nici la PP nu iti vine sa intri:))
 
Scor reacție
0
Nu poti sa iti cresti satele de galagie sau?
Ne confunzi cu voi..dupa ce ca sunt putine barbare si pe alea le luati voi..noi incercam sa le luam gata crescute :

Parte 1:
Triburi: Vici.M, Vici.N, Vici.X, Vici.S, VICIB, VICIM.
Parte 2:
Triburi: BJJ, BJJ A, BJJ B, BJJ C, BJJ D, BJJ E, BJJ F, BJJ G, BJJ H

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
9,657
Tabăra 2: 301
Diferență: 9,356

chart
 
Scor reacție
0
Nu poti sa iti cresti satele de galagie sau?

Ai jucat pe 76 si tu, ai jucat toata harta ca fiind raspunzator rapid la circularele pentru sprijin, in total ai jucat 5 lumi, 4 ca fiind notate la esecuri, marele tau potential pe o lume, intr-un trib cu razboaie active a fost 140 de sate si tu te bagi in seama cu jucatorii de liga campionilor?
 

andrei04

member
Scor reacție
0
Ai jucat pe 76 si tu, ai jucat toata harta ca fiind raspunzator rapid la circularele pentru sprijin, in total ai jucat 5 lumi, 4 ca fiind notate la esecuri, marele tau potential pe o lume, intr-un trib cu razboaie active a fost 140 de sate si tu te bagi in seama cu jucatorii de liga campionilor?

Ai 180 de puncte :)) esti intr-adevar aproape de retrogradare.

Încep înțepăturile :))

cica era plictiseala pe extern, i-am dat tema la Watcher pentru acasa sa pregateasca o statistica frumoasa cu care umbla si pe 76 sa imbarlige tribul meu si nu a reusit :)
 
Scor reacție
0
Ai 180 de puncte :)) esti intr-adevar aproape de retrogradare.



cica era plictiseala pe extern, i-am dat tema la Watcher pentru acasa sa pregateasca o statistica frumoasa cu care umbla si pe 76 sa imbarlige tribul meu si nu a reusit :)
Ba chiar nu vreau sa ma mai cert..da e amuzant faptu ca vb de 76 cand tu stiai ca am om la voi in conducere si nu ai spus nimic oamenilor de la tine, ca apoi sa ma acuze colegii tai ca eu cumparam conturi..in.fine inchid discutiile aici, am raspuns pentru ca am citit gresit ce ai scris tu
 

andrei04

member
Scor reacție
0
Ba chiar nu vreau sa ma mai cert..da e amuzant faptu ca vb de 76 cand tu stiai ca am om la voi in conducere si nu ai spus nimic oamenilor de la tine, ca apoi sa ma acuze colegii tai ca eu cumparam conturi..in.fine inchid discutiile aici, am raspuns pentru ca am citit gresit ce ai scris tu

Razboiul era deja pierdut pentru voi la ora la care am aflat de el si era oricum inofensiv, poate postez si eu conversatii cu rugaminti. De asta jucati cu alt nume aici? sa nu isi aduca aminte oamenii cum v-ati luat jucariile si ati anuntat retragerea? sau de innobilarile interne facute pe banda rulanta?

Sau de bietul soko... dupa ce l-am cucerit, l-ati bagat in tribul mare si a bagat pp-uri de-a rupt vestul cu injumatatirile la constructii si dupa v-ati retras? :))

Plictiseala pe extern ca si pe joc.. PS: aici nu il mai ai pe Ale sa faca toata strategia.
 
Scor reacție
0
Razboiul era deja pierdut pentru voi la ora la care am aflat de el si era oricum inofensiv, poate postez si eu conversatii cu rugaminti. De asta jucati cu alt nume aici? sa nu isi aduca aminte oamenii cum v-ati luat jucariile si ati anuntat retragerea? sau de innobilarile interne facute pe banda rulanta?

Sau de bietul soko... dupa ce l-am cucerit, l-ati bagat in tribul mare si a bagat pp-uri de-a rupt vestul cu injumatatirile la constructii si dupa v-ati retras? :))

Plictiseala pe extern ca si pe joc.. PS: aici nu il mai ai pe Ale sa faca toata strategia.

Da n am dc sa mi fie rusine ca voiam sa recrutam de la voi..in fine tu si lucasito ati fost MVP pe 76..da cred ca daca intreb 2 3 din DK de voi habar nu au cine sunteti si cum ati ajuns in tribu final:)
 
Sus