Discutii libere L82

andrei04

member
Scor reacție
0
Da n am dc sa mi fie rusine ca voiam sa recrutam de la voi..in fine tu si lucasito ati fost MVP pe 76..da cred ca daca intreb 2 3 din DK de voi habar nu au cine sunteti si cum ati ajuns in tribu final:)

Si ai corupt 2-3 oameni, nu zic ca nu :)) dar au tras batul scurt
Te iei de noi, dar sa iti amintesc ca ai facut alianta cu green? cum ar zice si Lucasito, "nu lingem unde am scuipat".
 
Scor reacție
0
Si ai corupt 2-3 oameni, nu zic ca nu :)) dar au tras batul scurt
Te iei de noi, dar sa iti amintesc ca ai facut alianta cu green? cum ar zice si Lucasito, "nu lingem unde am scuipat".
Am facut alianta cu green si as fi facut alianta cu green de la inceputul lumii, numai ca nu era tribul meu si a trebuit sa duc multa lume de convingere pe orgoliile altora..aici e 82, vorbim de cu totul altceva..in afara de lucasito care ma baga in toate discutiile, nu am nimic cu nimeni de la voi..am chiar multi prieteni.
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Nu îmi imaginam că voi păți așa ceva.. :))))) Adevărul este că.. satul oricum nu-l lăsam gol niciodată. :))
image_2021-06-17_143235.png
 

Lord danel

member
Scor reacție
0
Ce stati sa i dati explicatii , e interna si . Nu se aliniaza cu cerintele tribului si colegii , afara

PompyThePirate, daca motivul pentru care din pozitia de conducator i-ai cerut sa-si trimita trupele de aparare departe, sa ramana fara aparare, atunci este o mare marsavie si lasitate.
 
Scor reacție
0
PompyThePirate, daca motivul pentru care din pozitia de conducator i-ai cerut sa-si trimita trupele de aparare departe, sa ramana fara aparare, atunci este o mare marsavie si lasitate.

Ce manevre bre ca ne-ati terorizat cu manevre :))) Te asigur eu ca nu-i curg balele nimanui din Vici pentru satul respectiv...Eu am invatat ceva in tot timpul asta pe triburile, cand conducatorul iti cere sa trimiti sprijin, poate fi si la 50 de ore distanta, trimiti, nu comentezi. Are si trupe multe ca sa ii faca manevre si sa-i luam satul.. :))) Nu te conformezi cu cerintele, nu esti pe aceeasi lungime de unda, mai bine te da afara acum decat sa ne plece cu sate la dusmani cand ne e lumea mai draga, pe bune acum.
 
Scor reacție
0
PompyThePirate, daca motivul pentru care din pozitia de conducator i-ai cerut sa-si trimita trupele de aparare departe, sa ramana fara aparare, atunci este o mare marsavie si lasitate.

Normal ca este , doar sunteti aliati cu DTW , va sprijina etc , nici mie nu mi s ar parea drept daca as fi in pozitia voastra :)

Va urez o seara s3x si spor la joc :*
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
După o încercare de grădiniță.. vă luați partea tot ca la grădiniță.
Când ai nevoie de fortificare pe un sat , dai circulară cum s-a mai dat, nu mesaj privat prin care te asiguri că lași un jucător fără apărare în sat.
Încercând să scufundați uleiul în apă vă faceți de râs și mai rău :))))))))
 
Scor reacție
0
Dar nu conteaza parerea nimanui , cat timp noi ca si trib o ducem bine , parerea altora este fix pix :) Asa ca poti plange in continuare de cat de marsavi suntem noi ca ne sprijinim diplomatiile :))
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Sa-l notezi te rog frumos si sa te asiguri ca primeste invitatie pe o lume viitoare unde vom intra sa jucam din nou.
Acum.. doar nu vă imaginați că sunteți mari conducători de trib :))
Dacă credeți că eu, în cazul în care aș vrea să joc serios pe o lume, aș juca în vreun trib cu 10 academii, ce pretind faptul că trimit sprijin la PNA.. vă înșelați amarnic și chiar nu aveți cea mai mică idee la cine vă referiți :))
Apropo de asta.. satul lui Ego1st (462|435) K44 este tot în Cerberus C și nu putea fi sprijinit, ceea ce înlătură orice dubiu, în cazul în care chiar exista vreun jucător de credea ce enormități susțineți voi. Este bine să știe toată comunitatea cine sunteți.

PS: Aveți o calitate.. sunteți foarte nostrimi!
 
Scor reacție
0
[
Acum.. doar nu vă imaginați că sunteți mari conducători de trib :))
Dacă credeți că eu, în cazul în care aș vrea să joc serios pe o lume, aș juca în vreun trib cu 10 academii, ce pretind faptul că trimit sprijin la PNA.. vă înșelați amarnic și chiar nu aveți cea mai mică idee la cine vă referiți :))
Apropo de asta.. satul lui Ego1st (462|435) K44 este tot în Cerberus C și nu putea fi sprijinit, ceea ce înlătură orice dubiu, în cazul în care chiar exista vreun jucător de credea ce enormități susțineți voi. Este bine să știe toată comunitatea cine sunteți.

PS: Aveți o calitate.. sunteți foarte nostrimi!
Esti foarte slab pregatit...ego1st acum e in Vici cand a ajuns deful, nu esti singurul care a trimis, esti singurul prost, problema e ca iti si etalezi prostia:

Rang:547.
Nume:Ego1st
Trib:CERB-C
Puncte:4,129

Statistici Triburile: Lumea 82: Player
Triburile.ro Profil Jucător: Ego1st (tribe changes)
Trib vechiTrib
CERB-AVICIB18th June 2021 - 07:04:154,208
VICIBCERB-C18th June 2021 - 12:04:024,129
 
Ultima editare:
Sus