Discutii Libere L81

Best boboo

member
Scor reacție
0
Nu știu de ce atâta dușmănie... Jocul asta îl poate juca toată lumea (cu sau fără școală)
Terminați cu atacul la persoana
 
Scor reacție
0
nu pot sa nu ma bag pentru fratele ramon, cum e baieti cu diploma de facultate si cu 3000 de lei pe luna? Daca tot suferiti atat de carte. Benjamin nu inteleg ce atata aroganta pe extern. Ce tot va vedeti pe aici? Ca nici jucatori nu sunteti si bag mana in foc ca nici in viata reala nu prea valorati mare lucru. Noroc de samy ca ai luat 5 barbare. Ca in rest...hai sa ne vedem de lungul nasului.
 
Scor reacție
0
cocalarii_involutie_a_speciei_umane.jpg





Asaa arata baietii din NG care fac gura mare si incearca sa-si ascunda insecuritatile pe forum razand toti la glumele de neanderthal ale celuilalt, poate asa mai uita lumea ca au rezistat 30 din 365 de zile pe harta :)))))))))
 

Deleted User - 743804330

Pai nu ii mai vezi pe harta,si-au luat semințe sa vada marele duel intre charlye si don
 
Scor reacție
0
nu pot sa nu ma bag pentru fratele ramon, cum e baieti cu diploma de facultate si cu 3000 de lei pe luna? Daca tot suferiti atat de carte. Benjamin nu inteleg ce atata aroganta pe extern. Ce tot va vedeti pe aici? Ca nici jucatori nu sunteti si bag mana in foc ca nici in viata reala nu prea valorati mare lucru. Noroc de samy ca ai luat 5 barbare. Ca in rest...hai sa ne vedem de lungul nasului.


Esti frate cu fic fac flop?

Citeste ce se scrie,după încearca să pari zmeu, ramon asta a început să jigneasca aiurea, nu e nimeni fraier sa tacă cand vine cu limbaj de mahala, normal ca e luat la mișto.
Lumea e gata, normal ca ramane caterinca la final :))
 

xJamaiCa

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 4104




Asaa arata baietii din NG care fac gura mare si incearca sa-si ascunda insecuritatile pe forum razand toti la glumele de neanderthal ale celuilalt, poate asa mai uita lumea ca au rezistat 30 din 365 de zile pe harta :)))))))))

Este o diferenta in ce spui tu :(
Una este sa rezisti 30 zile pe harta, alta este sa renunti la joc pt ca vezi ca nu are rost.
Noi inca ne aflam pe harta, chiar si in situatia in care nu mai jucam.

Invata in primul rand sa te uiti pe harta,
In al doilea rand, poate inveti cu ce se mananca jocul,
In al 3lea, cauta niste teste de logica, iti antreneaza mintea, in situatia ta actuala nu esti capabil sa intelegi de ce nu am vazut rostul lumii pt noi.
Lasa-i sa comenteze pe aia care chiar joaca nu vad un jucator care si-a pus amprenta pe harta sa spuna ceva, majoritatea comentariilor au venit de la frustratii pe care s-a pi**t NG in cadrul lumilor anterioare, sa te trecem pe lista?

Mai in gluma sau mai in serios, multi dintre voi nu sunteti capabili sa dati un atac la secunda sau sa calculati un autosplit, de unde ati aparut si cum ati prins glas? Pe Roscky nu l-am vazut pe extern pe 74, aici e mare jucator, daca nu scria pe extern nici nu stiam cine este.
Cand jucati pe o lume si va castigati macar continentul pe carca voastra, sunteti bineveniti sa vorbiti, pana atunci, faceti parte din culise, oricat de jucatori va dati.

In alta ordine de idei, poza chiar m-a amuzat :)) pacat ca ai fi putut face o gluma buna daca gandeai putin ce vrei sa scrii acolo.
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Este o diferenta in ce spui tu :(
Una este sa rezisti 30 zile pe harta, alta este sa renunti la joc pt ca vezi ca nu are rost.
Noi inca ne aflam pe harta, chiar si in situatia in care nu mai jucam.

Invata in primul rand sa te uiti pe harta,
In al doilea rand, poate inveti cu ce se mananca jocul,
In al 3lea, cauta niste teste de logica, iti antreneaza mintea, in situatia ta actuala nu esti capabil sa intelegi de ce nu am vazut rostul lumii pt noi.
Lasa-i sa comenteze pe aia care chiar joaca nu vad un jucator care si-a pus amprenta pe harta sa spuna ceva, majoritatea comentariilor au venit de la frustratii pe care s-a pi**t NG in cadrul lumilor anterioare, sa te trecem pe lista?

Mai in gluma sau mai in serios, multi dintre voi nu sunteti capabili sa dati un atac la secunda sau sa calculati un autosplit, de unde ati aparut si cum ati prins glas? Pe Roscky nu l-am vazut pe extern pe 74, aici e mare jucator, daca nu scria pe extern nici nu stiam cine este.
Cand jucati pe o lume si va castigati macar continentul pe carca voastra, sunteti bineveniti sa vorbiti, pana atunci, faceti parte din culise, oricat de jucatori va dati.

In alta ordine de idei, poza chiar m-a amuzat :)) pacat ca ai fi putut face o gluma buna daca gandeai putin ce vrei sa scrii acolo.

și tu cine ești? Dc comentezi aici? Dc te ataci? Ești un jucător prea “mare” ca sa ne răspunzi noua. Sa ne anunti și pe noi pe ce lume mai joci te rog
 

xJamaiCa

member
Scor reacție
0
și tu cine ești? Dc comentezi aici? Dc te ataci? Ești un jucător prea “mare” ca sa ne răspunzi noua. Sa ne anunti și pe noi pe ce lume mai joci te rog

:)))))))))
Ce mesaj dur, daca joci fara sa lingi alte triburi nu stai nici 2 saptamani pe harta :))
In situaria ta, chiar nu am ce sa raspund, sincer :))
Eu comentez, pt ca vad gandaci ca tine care se cred mari jucatori, daca ai fi pe harta cum esti in debit la taste, ai rupe, pacat ca esti de calitate proasta, atat pe harta, cat si in vorbe.Rebut.
Nu va inteleg talentele, mai putin va crapa pielea, nu va mai incape :)) Lasa arfele de "Vulpita" ca tie nu iti da nimeni 100 euro/zi sa arati ca esti prost :))
Cat despre jucat, as vrea sa incepi langa mine pe o lume :))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mare vorba avea Goloie la profil: "Nu confundati curajul cu prostia"

Chiar se aplica pe la mai multi prin forumul asta :]]]]]
 
Sus