Discutii libere SP 24 !

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
aa.gif
 

Shadowmourne

member
Scor reacție
0
Au facut baietii pagina de gofundme sa stranga de un gif. Donam si noi pentru urmatorul gif poate facem de unu calumea.
 

navarra

member
Scor reacție
0
Bai Carlito Coxito , ma tot tin sa iti spun si nu am mai avut loc de colegii mei acum s-au cam saturat sa rada de tine…

ma gandeam sa iti propun sa joci o lume cu noi sa inveti strategii noi si mai ales sa inveti sa faci organizate .
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Bai Carlito Coxito , ma tot tin sa iti spun si nu am mai avut loc de colegii mei acum s-au cam saturat sa rada de tine…

ma gandeam sa iti propun sa joci o lume cu noi sa inveti strategii noi si mai ales sa inveti sa faci organizate .

Cu ce râd de mine? Ca vă dam bataita? Iar de organizate ce sa zic am facut unul pana acum si s-au luat peste jumatate din satele tintă,dar dacă vrei sa-mi fi coplayer e ok,stiu ca nu ai trecut de nivelul asta niciodata
 

navarra

member
Scor reacție
0
Cu ce râd de mine? Ca vă dam bataita? Iar de organizate ce sa zic am facut unul pana acum si s-au luat peste jumatate din satele tintă,dar dacă vrei sa-mi fi coplayer e ok,stiu ca nu ai trecut de nivelul asta niciodata
Mi-ar fi rusine sa fac organizat la asa trib si sa luati cateva sate si alea neimportante pt noi am colpayeri care au jucat cu tine si au zis ca stiau bine stilul tau si se asteptau la asta dar sa ne organizam asa si sa faci nimic nu se asteptau

asa imcopetent esti de ma vrei coplayer?

ps. Am jucat o singura data coplayer sa stii pana a intrat contul in squad pe 78 dupa nu am mai jucat asa ca nu te mai repeta ca joc doar coplayer boss ca incepe lumea sa te creada
 
Ultima editare:
Sus